Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co je to milovat?

29. 03. 2015 v 14:21Off-line Anonym
Tohle nebude standardní otázka na jakou jsou zde všichni zvyklí... Chtěl bych vědět váš názor... Už to budou skoro 2 roky od chvíle kdy jsem poznal jednoho z nejlepších kluků co snad na tomto světě je... Strávili jsme spolu 3 měsíce, jenže pak jsem udělal největší hloupost v mém životě... Doma jsem se pohádal s rodičema a v afektu jsem ho poslal "někam"... Špatně jsem to nesl, protože jsem si uvědomil, co jsem to udělal za blbost... O rok později jsem k sobě našli cestu znovu... Jel jsem za ním na ples, protože chtěl abych za ním přijel... při té příležitosti jsem se mu omluvil jak nejvíce jsem mohl, za to co jsem mu provedl... Vypadalo to tak, že by jsme se k sobě mohli vrátit, ale něco se pokazilo... Z ničeho nic jsme si už nepsali a najednou měl jiného kluka... To mě zlomilo ještě víc... Jeho vztah trval ani ne měsíc a byl opět volný, proto jsem ucítil příležitost, že mám šanci... Jel jsem až za ním domů, před jeho dům, přes 100km, abych se pak nakonec dočkal toho, že jedině co udělal, tak mě seřval po telefonu... Už je to další rok co jsme se neviděli a já v hloubi duše a srdce cítím, že ho miluji a je tomu tak... miluji ho i když už je to tak dlouho... Na Vánoce jsem mu poslal dopis, po něm se už vůbec neozval... Vylil jsem si v něm srdce a všechno možné... Nevím co s tím dělat... Proto jsem se chtěl zeptat, zda nevíte jak se v této situaci chovat a co dělat... Nejvíce je mi smutno, když slyším soundtrack z Doctora Who...
https://www.youtube.com/watch?…
Poslechněte si ji a řekněte mi svůj pocit, co cítíte když ji posloucháte...
29. 03. 2015 v 14:28Off-line IDK  (27/186/-)
Milovat znamená trpět. Nic jiného v tom není.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 03. 2015 v 14:33Off-line galileolevi  (51/187/82)
Milovat znamená žít. Nic jiného v tom není.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 03. 2015 v 15:38Off-line ceky  (31/180/70)
Zajímavý a dojemný příběh... jak reagoval na tvou omluvu na tom plese? Asi ne tak, jak jsis představoval, když píšeš, že se něco pokazilo..nechápu proč až po roce jste se viděli, nešlo to dřív? Asi ta roční pauza po tom co jsi mu omylem řekl cos nechtěl, způsobila propast kvůli které už to potom nebylo jako dřív... asi měl pocit, že je konec, tak si našel jiného kluka..a nechápu to s tou jízdou k němu... proč tě seřval po telefonu a nedošlo k tomu osobně, když jsi k němu jel? Ty jsi mu volal že k němu jedeš, takže tě seřval? V každém případě to od něj nebylo vůbec hezký, neměl to udělat, podle mě je více chyba u něj, v jeho komunikaci, chování... když ani nereagoval na dopis... očividně jsi do toho vkládal celou dobu víc citů a všeho než on. To znám moc dobře, bohužel. Ten pocit, když se snažíš a ten druhý nereaguje... největší peklo... navíc je to už fakt dlouho, co se ti toto stalo, měl bys jít dál, musíš jít dál, spálit mosty a snažit se žít... ten soundtrack - z toho cítím smutno, něco co je promarněného, něco co umírá, cítím tam nejistotu... jako u tebe, takže chce to začít znovu, zvednout hlavu a začít žít ;-) Přeju ti vše dobré ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload