Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Depresia (nie)je COOL

29. 03. 2015 v 19:33Off-line Anonym
Neviem či iba ja milujem tých k***tov čo otravujú ľudí svojimi ťažkými životnými príbehmi ale v poslednej dobe sa dajako premnožili. Takže odkaz pre nich: Ja ani nikto na tejto zoznamke vám nemôžeme zato že ste k***ti, ktorí sedia doma na ***i, nikam nechodia, nemajú kamarátov a myslia si že tu zrazu nájdu spriaznenú dušu, ktorá si snimi bude po chladných večeroch písať svoje trápne depresívne príbehy a plakať nad tým ako ich nikto nemá rád. Akože vážne Ain't nobody got time for that. Pozriete si dve časti American Horror story, Skins alebo podobného seriálu a už ste strašne darkness a unhappy a myslíte si že ste strašne COOL a super TOP... but seriously haha no!... keby ste skutočne mali depresiu tak každému piatemu nekvačkáte na nos svoje trápne "problémy" či vuittonka alebo channel... lebo ľudia s depresiami to fakt nerobia. A na koniec aj tak 99% ľudí vaše problémy nezaujímajú a 1% vám ich dopraje... Áno aj ja som 99% (politický kontext nehľadajte) Pápá môžte sa vrátiť do skutočných životov. Dovi.
30. 03. 2015 v 09:30Off-line pranker  (34/175/61)
Veľmi súhlasím, ale tiež si dovolím povedať, že ma i***uje, keď niekto cíti potrebu vkladať anglické vsuvky do textu v inom jazyku...asi sa nevie vyjadriť v danom jazyku alebo čo... nie, nie, znie to štýlovejšie však
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 03. 2015 v 11:00Off-line ozvien  (73/-/-)
Americký mor proniká všude. Jediné co se k tomu dá říct je, že příčinou našeho trápení jsou naše přání která nejdou uskutečnit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 03. 2015 v 14:37Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Hater): Gratuluji k neskutečné lehkosti bytí. Doufej, že nikdy nebudeš potřebovat podporu, googlový angličtináři.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload