Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Submisiv

30. 03. 2015 v 21:44Off-line Anonym
Ahojte,
Rád by som sa dozvedel nejaké rady, ako byť dobrým submisívnym otrokom môjmu pánovi. Je to pre mňa nová vec ale chcel by som aby sa môj pán cítil čo najlepšie. Ide len o rady týkajúce sa sexu. Uvítam rady ako aj od dominantných tak aj od submisívnych. :) Ďakujem
31. 03. 2015 v 11:37Off-line igy  (38/173/81)
Být otrok je vcelku snadné - prostě stačí poslouchat dobře rozkazy. Problém je, pokud Pán není na takového stoprocentního otroka připravený a zapomíná někdy rozkazy dávat. To pak má otrok problém, když neví, co se od něj čeká. Tím myslím hlavně rozkazy na mezidobí, kdy tě nepotřebuje a spíš se tě potřebuje zbavit. To by tě měl poslat do kouta, nebo ti přikázat, abys u něj klečel, něco mu držel a tak. Dělat to sám bez příkazů otrok taky nemůže, to by byla drzost. Takže leda, že si to tu Pán přečte a pochopí.

Ale pokud jsi "otrok" nepoužil doslovně a jde spíš o obecnou submmisivitu, tak samozřejmě pořád vykat, oslovovat Pane, automaticky klekat do správné pózy, za vše děkovat, se vším souhlasit (ani nevím, kdy naposledy, pokud vůbec, jsem řekl Ne, Pane.)
Pokud se stýkáte i mimo BDSM hraní, tak vypozorovat, co má rád, a pomáhat v tom. Třeba pokud kouří, a nosit u sebe cigarety jeho značky a zapalovač, abys mohl nabídnout.
Pokud je naopak u vás primární hlavně sex, tak se samozřejmě udržovat ve stavu jemu nejpříjemnějším, co se týče vyholení, oholení, i vypláchnutí, promazání a roztažení.
31. 03. 2015 v 12:43Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Podívej se na film Lucy, jak je tam připoutaná ke zdi, to jest má rada...
tedy je to pro všechny cítící se bezbranně vůči druhýmu...
31. 03. 2015 v 15:30Off-line Anonym
Igy diky za rady :)
31. 03. 2015 v 18:56Off-line Mahagon  (28/186/64)
Jsem dom. Souhlasím v podstatě s Igym. Je ale důležité umět porozumět pánovi. Některý pán má i rád, když sub nejdřív trochu vzdoruje a pán na něj musí být drsnější a zpacifikovat ho. Sub se potom musí ale vždycky zakaždých okolností podřídit, podlehnout, oddat se pánovi
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2015 v 19:03Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Mě by jen zajmalo, jak rozeznáte vzdorujícího suba od verzatila, kerej se chce jen bránit praseti...
31. 03. 2015 v 19:29Off-line Mahagon  (28/186/64)
Tak je dobrý si předtím normálně promluvit na rovinu a říct si to
31. 03. 2015 v 19:35Off-line igy  (38/173/81)
Ligerisek: Třeba tak, že se sub jen brání, aniž by cokoliv řekl nebo že při mluvení a odmlouvání stále dodržuje D/s pozici (vykání a oslovování). Pokud je něco špatně nebo za limity, tak na tyhle věci sub přestane myslet a řekne to přímo. Případně se používá tzv. stopka, která je naprosto jasná. Plus, zkušený dominant to prostě už pozná, že ten sub sice vzdoruje, ale z očí mu přitom kouká chtíč :D
(To s versatilem nechápu, i versatil přece může být sub, co chce být přemožen)
31. 03. 2015 v 21:10Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No já myslim ty bez mozku kteří si myslí, že jen pokrytecky lžu a já si jen dodržuju asexuální odstup jako u všech lidí...

igy: (počáteční námluvy určené výškovým rozdílem vynechávám. myslim ty co D/S role nestřídají podle nálady)
01. 04. 2015 v 09:45Off-line Mahagon  (28/186/64)
Igy: myslím, že to s tím vykáním je k rozlišení hranice, co ještě ano a co už ne, docela dobré měřítko
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload