Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Důsledky coming outu

04. 04. 2015 v 18:03Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat, jestli tady najdu někoho, kdo ne v mládí neuměl nebo dodnes neumí vyrovnat se svojí orientací a snažil se to v mládí potlačit způsoben života - třeba chození s holkou, atp. Když třeba vím, že rodiče to nepřijmou, sourozenci taky ne a jsem přesvědčen, že se budu cítit "trapně/špatně" kdybych to přiznal a zkomplikuje mi to celý život, protože "nechci být" gay. Stalo se vám to někomu nebo znáte někoho takového, komu se to stalo? Rád bych se dozvěděl nějakou zkušenost s tímto. Děkuji
04. 04. 2015 v 18:40Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak pokud tě to vnitřně netrápí, že to o tobě rodina neví, tak to neříkej. Až budeš jednou bydlet sám, tak jim to můžeš mimoděk říci, nebo můžeš zkusit žít se ženou.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 04. 2015 v 18:51Off-line BeNi  (23/165/40)
Ja chci ,
coming out
04. 04. 2015 v 18:53Off-line comrade  (39/195/102)
To budou vědět starší ročníky, kteří si normálně založili rodinu. Dneska už to není potřeba, i kdybys zůstal sám, nikdo se nad tím podivovat nebude.
04. 04. 2015 v 19:23Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Mě ne, homofoby považuju jen za obtížný hmyz, který když vám zaneřádí bydlení je třeba deratizovat. Musí si uvědomit, že s takovýmhle myšlením jsou jen oním hmyzem pod podrážkou boha...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 04. 2015 v 23:07Off-line vegantronic  (38/186/77)
Určitě nechoď s holkou jenom, protože si to žádá společnost a rodiče. Pokud se bojíš, počkej do osamostatnění.
04. 04. 2015 v 23:52Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Des: Někteří totiž chtějí mít rodinu, tedy děti a chtějí je mít tak moc, že se obětují a raději budou celý život partnersky i sexuálně strádat, jen aby děti měli. Nicméně je to sviňárna vůči manželce. Třeba se to nikdy nedoví, ale i tak. :-P
05. 04. 2015 v 00:06Off-line wantedboy  (103/-/-)
Lukino: No souhlasím s tím, že děti můžou být podstatným aspektem rozhodnutí zůstat se ženou. Hlavně ty, kteří jsou schopní hetero sexu, bych za to neodsuzoval. jen by měli mít srovnané prio***y natolik, aby nehledali úlety.

Descaharm: na nic takového se neptají :) Jen prohlašují, že znají navzájem svůj zdravotní stav :)
05. 04. 2015 v 00:42Off-line wantedboy  (103/-/-)
No já se přiznám, že takové moralizování nemám moc rád. :) Život je prostě často mnohem pestřejší a přesahuje církevní dogmata a tím spíš představy jiných lidí o tom, co je správné. :) Lež je záměrné vědomé sdělování nepravdy a pochybuju, že se v rámci přípravy ke křtu někdo výslovně zeptá, jestli jsou dotyční hetresosexuální orientace. Mlčení o vnitřních pohnutkách není lež a upřímně řečeno, takových pohnutek může být v životě (a často je) opravdu hodně. V dřívějších dobách zase často uzavírali manželství, protože "museli" (kvůli dětem). Myslíš si snad, že někdo výlsovně prohlásil, že by si dotyčnou jinak vůbec nevzal? :) když tedy použiju tvoji argumentaci, znám mnoho případů, kdy by jinak manželství vůbec neuzavřeli, ale žijí spolu celekm štastně doteď. Ostatně potřeba sexu je u každého jiná a možná tomu manželství ani nijak nedominuje. psal jsem, že je to k úvaze jen pro člověka, který přesně ví, cood života chce, nebude hledat úlety a možná ještě dodám, že samozřejmě bude mít ke své ženě city. myslím, že naprostá úplná upřímnost ve vztahu mezi lidmi je mýtus. Možná to není populární názor, ale jde o to, aby si navzájem neubližovali a nezlob se, pokdu budu vědět, že se mi líbí kluci i holky (a nechi se tu vracet k diskuzi o bisexualitě), tak není nic špatného na tom, že do mého rozhodnutí vstoupí ještě další hlediska. Pokud jsi čistě jenom na kluky, tak není samozřejmě co řešit )vyjma asexuálního vztahu). :)
05. 04. 2015 v 01:08Off-line romeromarino  (48/-/-)
Ja si pamätám dodnes, slova mojej matky, mal som 18 môj priateľ mi povedal
povedz pravdu, bude sa ti ľahšie žiť, mal pravdu. A jej slova /radšej by som bola keby si bol vrah/to by bolo lepšie. zakázala mi chodiť k starým rodičom,
na chatu a spustu dalšich veci medzi iným aby som nenakazil synovcov a netere to asi bolelo najviac. prešlo veľa vody, nikdy to neprebolí, do dnes mám výčitky a ani neviem prečo. Ale som slobodný nezávisly mam svoj život.
05. 04. 2015 v 08:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jak už bylo psáno x krát. Pokud se gay dá dohromady s ženou, jen aby splnil nějaké společenské normy, tak nikdy nebude šťastný. Pokud nedej bože splodí děti, tak na to pak budou doplácet i děti. Církev a homofobové by si měli uvědomit, že jejich dogmata už dávno neplatí a společnost se liberalizovala a oni by měli taky.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 04. 2015 v 11:30Off-line marv01  (53/176/74)
Ano, já jsem se před lety oženil, protože jsem moc toužil po rodině. Ale dneska bych ti poradil, ať to určitě neděláš protože uděláš spoustu lidí nešťastné. Já mám sice dva krásné a pohodové syny ale postupem času jsem si začal uvědomovat, že jsem na světě jen jednou a život musím prožít a ne jen proživořit a rozhodl jsem se udělat radikální změny v životě. Nyní to všichni vědí, že jsem gay žiju s přítelem, jsem šťastný a opravdu vím že žiju. Takže co ti radím? Určitě se nemá cenu skrývat ale i to má své. Nevím v jaké jsi momentální situaci a kolik ti je let? Není to otázka na kterou se dá jednoduše odpovědět.
05. 04. 2015 v 21:47Off-line esthetique  (41/-/-)
Člověk by musel bejt hodně velkej slaboch, aby si něco, co popisuješ, sám sobě dobrovolně způsoboval (chození s holkou apod.)......
06. 04. 2015 v 10:12Off-line marv01  (53/176/74)
Descaharm: synové ti jsou v poklidu, chodí k nám na návštěvu a jak byli menší tak normálně na víkendy jak to je běžné po rozvodu. I rozvod proběhl celkem v pohodě.
06. 04. 2015 v 10:33Off-line marv01  (53/176/74)
Hmm :-D :-D :-D ono to šlo jednou vodou.
06. 04. 2015 v 23:27Off-line Anonym
Děkuji pěkně za Vaše názory. Jen mě také právě zají malo (v mých úvahách) jak moc je časté OBECNĚ i v dnešní "liberální" době, že mladý kluk-gay chodí s holkou, protože prostě nedokáže skousnout, že je gay a nechce jím být. Já chápu, že je to mučení, ve všem s Vámi souhlasím, jen by mě zajímalo, kolik mladých lidí dnes mchodívá s holkou i když je gay.
06. 04. 2015 v 23:29Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonym: Hodně. A často se homosexualita skrývá pod bisexualitou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload