Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Akné

04. 04. 2015 v 22:23Off-line Addam  (27/-/-)
Ahoj, mám problém s akné. Už ho nemám v tak velkém rozsahu jak před pár lety, ale stále se ho nemůžu zbavit. Už dloůho chodím k dermatologovy, ale ten mě stále předepisuju stejné a neučiné, vodičky.
S mnoha internetových diskuzí jsem pochopil to, že nejduležitější je zodpoěvdný přístup (úprava jídelníčku, pitný režim, odpočinek, pohyb na čerstvém vzduchu a pod.)
Je to u mě jak na horské dráze. Občas to mám dobré a občas hrozné tak, že se stydím chodit mezi lidi.
Jaké máte zkušenosti s akné a co vám pomohlo?
Je mě skoro 19 a mám strach, že už nikdy nebudu mít pěknou, průměrnou pleť bez jizev.
Myslíte že je šance, že v mém věku se pleť ještě může zahojit?
Prosím vás o smysluplné odpovědi a rady... Děkuji!
04. 04. 2015 v 22:37Off-line Honza-Q  (28/170/-)
Tak to znam ten pocit a jsem hrozne rad, ze jsem se toho zbavil. Uz to jsou dva roky, i kdyz ho uz nemam, stale chodim ke koznimu na kontrolu a pro kremy pro uzdrzbu. Zpocatku mi doktorka predepsala dost silne ucinne kremy, nektere byly i dost drahe, plus i roztoky smichane v laboratori...
Pak ale postupne, jak plet zhlazoval a zmizely pupinky, predepsala mi jine. Byl to trochu zdlouhavy proces a kazdy clovek reaguje na ruzne chemicke latky trochu jinak...je potreba trochu experimentovat.
Co se mi osvedcilo, je krem Skinoren, ktery je volne prodejny v lekarnach, stoji to pres 250kc, si myslim, da se pouzivat dlouhodobe.
Ted ale pouzivam krem Eclaran 5, vydej jen na predpis, je levny 63kc, ale za to ucinny, co se mi na nem libi je, ze redukuje maz lepe nez Skinoren.
04. 04. 2015 v 22:39Off-line Addam  (27/-/-)
Ok, děkuji za radu. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2015 v 23:08On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jste ještě puberťáci, tak prďte na nějaké olejíčky a krémy, příroda Vás toho časem zbaví sama. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload