Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tělocvik mě vůbec nebaví, co mám dělat?

12. 02. 2013 v 20:59Off-line Anonym
Ahoj,
Je mi 15 a nevim co mám dělat. Můj nejětší problém je tělocvik. Už den před se mi na něho nechce jíta mám strach, že si udělám trapas. Pokaždý mamku jen přemlouvám, aby jsem tam nemusel. Ale když tam teda jdu, tak prostě... mě to tam vůbec nebaví. Snažím se kdekoli "ulít" abych nemusel hrát fotbal, basket,... Ptotože já když hraju fotbal, tak je to uplně hrozný... Vůbec, ale vůbec mě to nebaví a jsem na tyhle míčové hry úplně levý. Už od základky mám ten tělocvik znechucený... Pokaždé se z toho fotbalu snažím nějak vymotat, ale ne vzdycky to jde. :-(
Poraďte mi prosím co mám dělat
12. 02. 2013 v 21:29Off-line Bery  (30/-/-)
Měl by ses trošku pochlapit, tělocvik není nic hroznýho, ne každýmu musí jít všechno, spíš se prostě snaž aspoň trochu spolupracovat a uvidíš, že to bude hned o něco lepší.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
12. 02. 2013 v 21:53Off-line tomicek93  (30/-/-)
Tak třeba já mám naprosto odlišné tělesné dispozice, které jsou nesrovnatelné s těmi co mají spolužáci. Taky jsem měl přesně ten samý problém co ty, špatné sebevědomí :( Stačí nějaká domluva s doktorem aby ti vydal papír že nemusíš na tělocvik... ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
12. 02. 2013 v 21:58Off-line chris  (32/165/60)
Tak to nejsi sám, taky jsem nesnášel fotbal...... nejhorší bylo být v brance.... Někdy se mi podařilo nehrát, ale nejde to pořád. Holt se musíš přemoct. Sem tam běhej a občas se snaž "jakoby" získat míč :) Aspoň tak sem to dělal já a přežil sem to :) A to že ti nejde, tím se nemusíš trápit. Ostatní určitě nejsou taky žádní profíci i když se tak možná chovají ;)
12. 02. 2013 v 22:05Off-line Rover  (37/189/73)
Mrkni sem - http://www.nakluky.cz/…60-telocvik/ ať se neopakujem
12. 02. 2013 v 23:00Off-line pawelll  (44/175/70)
No tojetu normalni ze setu zakladaji temata kteratu uz davno probehla . ale fodbal a jine sporti jsou faj kdyz je dobra partalidi a netlemise nebo dokonce nic nevicitaji kdyz se cloveku neco nepovede.
14. 02. 2013 v 04:16Off-line somerone  (36/180/80)
Kolektivní hry taky nemusím, ale pohyb je důležitý a je součást našeho zdravého těla a ducha. Bohužel v dnešní době není mládež moc nikam vedena, jen k intelektualitě a zabíjení času u počítačových her apod.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 02. 2013 v 15:17Off-line supra2cz  (103/182/68)
Najdi si na tom něco pozitivního, třeba pohled na pěkné spoulužáky v šatnách =D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2013 v 18:07Off-line Tomi66  (26/180/70)
Tak to jsme na tom stejně :D Když máme hrát fotbal, mám po náladě :D
14. 02. 2013 v 21:30Off-line pawelll  (44/175/70)
Zdarec taky jsem nemnel rad telocvik ve skole ale spise fodbal . a dnesk lituju ze jsem jako cucak si neoblibyl nakej sport . tak to tet dohanim beh,plavani,brusle ,a jine hasicsky sport.
14. 02. 2013 v 21:46Off-line 13LETKLUK  (26/164/47)
Jéééé muj člověk.... mě je trinact a u mičovejch her se naprosto ztrapňuju....mam blbej postřech na chytání ale za to uhybám před leticim mičem...... miče jsou pohroma.....
15. 02. 2013 v 14:05Off-line Charles2300  (32/183/85)
Fotbal nejlepší kalba, nechápu jak nemůže bavit :-) Ze zacatku me to taky trochu nebavilo, ale nesmis se stydet i buzeranti davaj goly :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 03. 2013 v 15:39Off-line JsemRadZeJsemNaKluky  (26/-/-)
Kdyz si ve. Tride s neky kdo si hraje na kinga ve fotbalu tak se hraje blbe...:-)
28. 03. 2013 v 16:03Off-line nudex1225  (26/182/70)
Tak já to mám stejný. Taky mě vůbec nebaví hrát fotbal, florbal, basket apod. Na vše sem levej :D ani běhat pořádně neumím :D Míčům se vyhýbám (klidně i pustím gól :D)... Prostě všichni v týmu hrají a já stojím na místě a všemu se vyhýbám ... tak mě vždy učitel vyhodí z hřiště a do konce nemusím cvičit :D
28. 03. 2013 v 16:05Off-line JsemRadZeJsemNaKluky  (26/-/-)
Mas super ucitele.... to ten naš. Je k****n kterej nic nechape.....:-)
28. 03. 2013 v 16:22Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Každej není na kolektivní hry. Fotbal jsem taky nikdy neměl rád a nechápal, co na něm všichni mají. Ale to přece vůbec nevadí, chce si to jen najít, co mě baví a věnovat se tomu. Někdo běhá, jinej plave, apod. Věřím, že když učiteli vysvětlíš, že tě baví jiné aktivity, pochopí to a nebude tě do ničeho nutit ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 03. 2013 v 16:35Off-line JsemRadZeJsemNaKluky  (26/-/-)
Hah.... to urcite nemluvis o nasem ucitely.... je to aroganti i***t kterej si mysli ze je king.... ja mnel 3x zlomenou ruku a obcas mam bolesti a kdyz sem mu rekl ze mne boly ruka tak mi rekl "no a co? Padej hrat!" Todle neni normalni.....:-)
28. 03. 2013 v 16:49Off-line ThomPrag  (45/180/76)
A jéjej...asi bývalý voják... :-) Tyhle machýrky jsem vždycky nesnášel. Ale to je asi tak všechno, co můžeš dělat :-(
Někdy pomůže, když je člověk dobrej v učení. Nemůže bejt každej dobrej ve všem - když budeš dobrej v...no, čeština to rozhodně nebude...tak třeba v matice, možná bude mírnější...
28. 03. 2013 v 16:50Off-line mathew002  (29/182/-)
Mne nikdy fotbal a floorball nikdy nejak extra nesly, tak jsem si zacal z toho delat legraci a delat u toho blbosti :D ale zalezi na tom, jakeho mate ucitele
28. 03. 2013 v 16:54Off-line JsemRadZeJsemNaKluky  (26/-/-)
Vojak to neni.. je to i***t kterej proto aby mohl vopichat ucitelskej zbor udela cokolyv.....:-)
28. 03. 2013 v 17:01Off-line Jacob14  (27/174/64)
Tenhle "problém" mám i já :) Kluci pořád chtěj hrát fotbal a máme i profesora, kterej fotbal žere, takže ho hrajeme skoro pořád. Nikdy mi taky nešly míčové hry a sport mě nikdy nebavil. Nejhorší je, ale že ten profesor to ví a připadá mi, jako by mi to dělal schválně a je na mě i zasedlý. Prostě děs, ale jsem rád, že v tom nejsem sám :)) A na 100% tě chápu ;)
29. 03. 2013 v 23:47Off-line 13LETKLUK  (26/164/47)
Nudex1225: ty se máš že tě vyhodi z hřiště ja tam takhle musim trčet a kazit jim to tam a poslouchat od nich nadávky až do konce zápasu O.o
30. 03. 2013 v 04:00Off-line nudex1225  (26/182/70)
13LETKLUK: No to jo většinou .. někdy tam taky musím trčet celou hru .. ale stojím odklizený někde v koutu a jeho to provokuje :D Tak třeba teď ve středu chtěl abych mu pomohl odnést balík na druhou stranu školy, ale já mu nepomohl protože sem pospíchal nachystat pódium pro herce ( divadlo ) no a on si na mě zasedl .. takže mě teď bude naschvál trápit tím že mě nechá v hřišti pořád ... já mu to oplatím zas tím že budu kopat vlastní góly :D
31. 03. 2013 v 00:13Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Co to je za přístup, chlape? :-D podívej se na mě: že bych tělák zrovna miloval, to se říct nedá (i vzhledem k mé tělesné schránce), ale kdybych neměl takřka 100% účast (docházka má u nás váhu 10násobně větší než výkony), tak by mi z toho ulejvání kvůli tomu, že si u nás kluci na škole hrají pro změnu na velkýho Michaela Jordana, takže nic jinýho pomalu nehrajeme než basket, mělo by to za následek to, že bych si nadělal pěkný prospěchový problémy, platil bych za slabouška, co se schovává za rohem, aby náhodou nevypadal jako šašek pro srandu králíkům a hlavně.... HLAVNĚ by se to začalo pak projevovat postupně normálně v životě (osobním a především pracovním), musíš být přizpůsobivý jako chameleon, ale zároveň hrdý jako lev... projevuj snahu, i když se ti budou někdy smát, jenže pak to pomine a nakonec to budeš mít jako já... že bych zrovna ve fotbale dával se svýma šmajdavýma nohama hattricky - to asi ne, ale mě hřeje na srdci to, jak ti spolužáci, co góly dávají, mají z těláku 3 nebo 4... a víš proč? mají mizernou docházku... já se pak vytahuju těm pochybovačům, co se přechytrale ptají: "Tak co, cos dost na výzo z těláku?"... víš, jak je skvělý říct, že jediný z třídy (samozřejmě v klučičím kolektiv) jsem dostal jedničku... kdybych na to vybodl, smál bych se sobě ve stáří => jsi gay sakra, nevšímej si názoru ostatních a basta! :-) a ty hodiny TV choď ;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 03. 2013 v 00:26Off-line tomicek93  (30/-/-)
No, kdysi jsem řešil horší dilema. Kdysi před devíti lety jsme se třídou měli trojhodinovku týdně v plaveckém bazénu, to by mi nevadilo. Daleko horší bylo pro mě absolvovat sprchy, kde jsme museli být nazí, teď narážím na podprůměrnou velikost svého "nářadí". Ta představa, že by se mi spolužáci ve sprchách posmívali kvůli malýmu ... byla otřesná, i moji mamku to kdysi trápilo taky. A teď co s tím... :(
31. 03. 2013 v 00:44Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
To bych chtěl taky uvolnění na to, co mě PROSTĚ nebaví :-D asi si začnu psát seznam předmětů ;-) snad budu takový klikař jako ty :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2013 v 12:41Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Kdyby to bylo asi tak jednoduchý, tak toho využívají skoro všichni :-D že si řeknu: tenhle předmět mě neba, tak prostě si zažádám o uvolnění, to promiň (pokud nemáš zdravotní handicap nebo individuální plán anebo netrpíš dyslexií nebo dysgrafií), zdá se mi to prapodivné (ještě snad nějaký neobvyklý typ školy mě napadá) :-/ maximálně, pokud si z učitelské nebo ředitelské rodiny, to bych taky pochopil :-) ale jen tak? jen tak asi ne, že jo ;-)
31. 03. 2013 v 13:18Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Všude to tak nefunguje na smutný oči, víš ;-)
31. 03. 2013 v 13:58Off-line igni  (36/192/130)
Tak ja ti poradím, zatni zuby, přestaň mlít a sportuj, na to se nic jinýho říct nedá. No co že si levej? Ja mám obě nohy levé tak sem chytal a docela to šlo. Taky mě to absolutně nebavilo, ale uvědomte si, že i pohybová výchova je důležitá. Nejsme tady žádný slečinky, takže když se nám něco nelíbí nemůžeme s "brekem" od toho utéct. Prostě musím zatnout zuby a nějak se s tim chlapsky poprat. ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2013 v 14:14Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Nejde tak o to se chovat jako slečinka, já spíš němě žasnu nad tou vyčůraností, s kterou se to obchází :-D kdyby to byla vojna - beru, ale tělák? chápu to jako důsledek dnešní lenivosti, dětinského studu, intreverto-moderní uzavřenosti a vytracené hrdosti se s něčím vypořádat... :-/ a bohužel: vidím to i v realitě kolem sebe...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 03. 2013 v 18:13Off-line you.are.bitch  (25/188/54)
Vítej v klubu ..
31. 03. 2013 v 18:15Off-line power  (23/180/65)
Zvykej si, do práce se taky chodit musí a vesměs to nikoho nebaví
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 03. 2013 v 21:13Off-line Darin  (27/185/80)
Jednoduše v těláku sem nebyl už hooodně dlouho běž k doktorovi hraj divalo a máš to :D já teda radši chemii ale to bude tím že sem na chemické :D
31. 03. 2013 v 22:46Off-line MonsterP  (29/170/68)
Aspon nejsem jedinej :D Na to je nejlepší klasika: Nachlazení nebo něco naraženýho :D Na základce sem byl nachlazenej každej tělák :D Na střední nám to už počítají a pak nás nechtějí klasifikovat... Jediný, co se dá poradit je nebrat to moc vážně, prostě si to tam nějak odstojíš/odběháš a bude klid... nejhorší na tom jsou ale takový ti kluci, co při fotbale dělají jak kdyby šlo o život... :D
31. 03. 2013 v 22:52Off-line tomicek93  (30/-/-)
Jo, jednou jsem měl o tělocviku vyhozený koleno (asi povolily vazy) a párkrát jsem to při vybíjené a při fotbalu koupil míčem do břicha a do obličeje...
31. 03. 2013 v 23:49Off-line igni  (36/192/130)
Marthyn: Narozdil od university, ktera je sama o sobe instituci zabyvajici se specializaci studentu, je zakladni a do urcite miry i stredni skola instituce zabyvajici se vytvorenim jakehosi vseobecneho zakladu a k tomu patri i telesna vychova a ruzne sporty. Ja vazne nevim, proc se v soucasne generacu stredoskolaku najde takove mnozstvi lidi, co by se z TV chteli ulit jenom proto, ze sou na sporty spatni. Docela me to zarazi :/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2013 v 12:47Off-line remmixxx  (28/-/-)
Zajdi k doktoru, dej mu (jí) bonboniéru nebo něco jako "úplateček", řekni že ti něco bolí a máš to napsaný :DDDD
09. 06. 2013 v 21:01Off-line sirEragon  (58/182/82)
Na vojnu s vama tam by vas z těch mindráků vylečili.
09. 06. 2013 v 21:03Off-line lookyss  (26/179/62)
Já tě úplně chápu- mám stejný problém a vůbec mi to také nejde. Ale nějak to přetrpím vždy.
09. 06. 2013 v 23:39Off-line bennett  (36/184/95)
Mě taky tělocvik nikdy nebavil, teprve na vejšce jsem nebyl nejhorší ve skupince, protože tam byly tři ještě větší nemehla než jsem já.

Jako největší újmu beru, že právě výuka tělocviku na škole, která by mě měla k tomu pohybu nějak dovést, udělala úplně přesný opak - právě proto, že mi všichni včetně učitelů dávali dost silně najevo, že nestojím za nic, že každej normální člověk přece uběhne dva kilometry a umí vyšplhat na tyč (k tomu se pojí taková vtipná historka o tom, jak jsem spadnul ze šplhadla a způsobil tím zřejmě lokální zemětřesení o síle 3 stupňů Richterovy škály), tak to mi veškerý pohyb a sport totálně zprotivilo a zhnusilo. Teprve teď k tomu pomalu hledám cestu.
10. 06. 2013 v 12:01Off-line sweetboy20  (31/185/95)
Jé, na základce sem tělák přímo nesnášel, kluci chtěli pořád jenom hrát fotbal a dělali stoho bůh ví co, takže jsem tam chodil otrávenej a znuděnej, když sem byl v bráně to bylo vždycky keců když sem pustil míč, tak sem to začal řešit omluvenkama od mamky, no a když omluvenka nebyla, tak holt zatnout zuby a překousnout to.
Na střední už to bylo trochu lepší ikdyž tam už taky nešlo chodit na každou hodinu s omluvenkou, ale měli sme to volnější, kdo chtěl šel hrát fotbal, a ostatní mohli jít do posilky nebo na pinčes takže jsem toho dost využíval a ne jak k***tko běhat za tou kulatou věcí a ještě poslouchat ty řeči :D, naštěstí na střední bylo víc kluků co fotbal nemuseli byť ty kluci nejsou gayové takže se dycky našla nějaká alternativa :)
10. 06. 2013 v 22:21Off-line tomicek93  (30/-/-)
To já jsem to měl horší... :( když jsem chodil se třídou, tak sám jsem měl velký problém se sprchovat nahý před spolužáky. Ta představa že by se mi tlemili za velikost mého "nářadí", mě dost děsila...
26. 09. 2014 v 20:24Off-line harpli  (39/175/75)
Jestli jsi buřtík, na na tělák bys měl jít určitě. Ani nepíše jak ty jdou ty hry. Neříkáš ani jestli máš tam hezký kluky, z kterých ti stojí nebo jiný obtíže máš. Možná to není problém v pohybu, ale bojíš se být mezi klukami aby něco nevěděly o tobě. Zkus si to probrat z více uhlů a zjistíš že není to tak horký.
14. 11. 2014 v 21:20Off-line ErikVl  (27/-/-)
Mám stejný problém... dle mého buřtík nejsem... pohybu si dost užiju přes den svou aktivitou a někdy i hyperaktivitou. Nejsem líný a přesto tělocvik nemusím. Nesnáším sporty obecně, vůbec mě to nebaví. A přitom si rád i doma zacvičím. Jen nejsem rád mezi kluky, kteří k***izují každý tvůj špatný pohyb, což na mě jako motivace dvakrát nepůsobí. Zvlášť v tomhle věku, kdy je na těláku ve třídě každej kluk sportovec - fotbalisté, voleybalisté, basketbalisté a další balisté... jsou zkrátka dobří a jejich výsměch je mi nepříjemnější než cokoliv jiného, taky se tělocviku vyhýbám... každopádně to ale neznamená, že je ten kluk líný.
14. 11. 2014 v 21:24Off-line Vendy  (28/167/65)
Tak to já problém nemám, náš učitel je úplně v poho a můžeme na tom tělocviku dělat cokoliv :) Já tam jenom posiluju (nebo se učím na testy :DD) a pohodička klídeček, žádné běhání, žádné kolektivní sporty.. :))
14. 11. 2014 v 22:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Já si nemohu pomoci, ale jaký smysl mají tyhle poředměty ve škole? Podle mě by se už od 2. stupně měli děti specializovat na to co je baví. Někdo rád sportuje, jiný zas zpívá nebo vaří... Ať se zdokonalují v tom, čem jsou dobří. Tenhle systém školství nahrává akorát šikaně.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload