Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj kluk mě pořád hlídá

12. 02. 2013 v 22:34Off-line Anonym
Ahoj...mám problém. Můj kluk mě pořád hlídá, pronásleduje. Pořád mi musí kontrolovat a všude mi doprovázet. Někdy na mě čeká i před školou a to je trapas...kluci od nás ze třídy (moji kamarádi) už se tomu posmívají a říkají: "dneska s náma asi nikam nepůjdeš, jsi zase pod dozorem." Nevim, ale s timhle mi už přímo se*e. To mi nevěří? Nechci se s nim hádat, ale tomuhle se každej vysmívá a je to nepříjemný...:-(((
12. 02. 2013 v 22:49Off-line bertholz  (20/170/74)
Viz můj případ už sem to tu popsal nepomohla anji domluva musel ode mě a to hoodně daleko :-D
12. 02. 2013 v 22:53Off-line ThomPrag  (45/180/76)
12. 02. 2013 v 22:56Off-line NeoPolydeukes  (96/-/-)
Takovouhle věc jsem teda nezažil, ale nemusí se hned ode všeho utíkat, naši prarodiče se také po prvním problému nerozvedli! Řešit to bude asi těžké, ale pokus se s ním o to mluvit a jestli ho máš opravdu rád, tak se vám to povede vyřešit! Budu vám držet palce ;)
13. 02. 2013 v 05:29Off-line somerone  (36/180/80)
Zbav se toho magora!;)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 02. 2013 v 06:36On-line Richard33  (44/185/80)
Je to pitomý, když jste pak kvůli jeho přehnané žárlivosti pro smích oba co (a nejde s tím nic dělat)?

NeoPolydukes: Žárlivost nevyřešíš. Buď ti nevadí nebo ji nesnášíš. Ono až si tvůj kluk změní práci jen proto, aby viděl do oken tvé kanceláře a potom jsi měl doma výslech, koho jsi tam měl a proč a následně ti začne popisovat, jaký sexuální praktiky jsi s ním určitě dělal... :-D

Jednou by se mi podíval bez mýho vědomí na mobil.... Upozorňuju, že když řekne, tak není problém mu nejen půjčit mobil, ale klidně i řict heslo tady na seznamku a nechat ho pročíst poštu, s tím problém nemám.
13. 02. 2013 v 11:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Jak uz jsem mnohokrat psal: zarlivost je nemoc. Je to nemoc, na kterou nejsou leky ani operace. Neda se ji zbavit. Jen hodne silni jedinci muzou svoji zarlivost zkrotit a ovladnout.

Je jen na tobe, jak dlouho vydrzis tohle chovani. Ujistuju te, ze se to bude stupnovat. Ted te hlida, ceka pred skolou. Pozdeji prijde kontrolovani mailu, telefonu, pradla (jestli na nem nejsou skvrny od semene), spehovani na ulici... Zarlivy clovek trpi vlastni paranoidnim stihomamem, ze ho na kazdem kroku podvadis. A neda si nic vysvetlit.

Ja na tvem miste bych p***eli DURAZNE vysvetlit, ze jeho chovani je urazejici, neprijatelne a nelibi se mi. A pokud by neprojevil zadnou vuli na sobe pracovat, odesel bych od neho.

Kdyz budes vahat, rekni si, co je dulezitejsi? Ja nebo muj p***el? Duvera nebo neustale podezrivani? Odpoved urcite najdes...

Drzim pesti.
08. 06. 2017 v 08:45Off-line takypedro  (43/171/73)
Ať čtu jak čtu, tak tady nepíše, že na něj žárlí, ale že za ním všude chodí, pisatel píše, že ho,, pronásleduje '', hej ono to tak v partnerství chodí, že vždycky jeden je více obětavější než ten druhý, chce být v jeho přítomnosti, což se tomu druhému nemusí líbit a bere to jako hlídání, nejlepší je si o tom pokecat a rozebrat to, jste dva, tak to musíte řešit, čas nezávislosti pro vás skončil :-)
08. 06. 2017 v 10:00Off-line Ymen  (46/180/70)
Co máš z toho mě ten můj taky furt hlídá - směny si uzpůsobuje,tak aby jsme buď byli oba v práci nebo pořád spolu ,asi už si zvyknu...
09. 06. 2017 v 15:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jojo, tohle je učebnicová stíhačka v akci. A mnozí zdejší jsou právě takovými stíhačkami, které se cítí dotčeně, když jim řekneš, že jsou stíhačky. :-P
09. 06. 2017 v 16:28Off-line MxP  (22/185/80)
Jako už je to starej příspěvek ale pro ty co maj stejnej problém. Proč se ho nezeptate? Vyrešíte to snim
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload