Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Aj tak chcú všetci sex

12. 04. 2015 v 15:34Off-line Majolo  (27/-/-)
V poslednej dobe je my zle z tejto gay-komunity. Všetci chcu to isté...len sex,
aj ked sa s niekým dobre rozkecam skončí to pri tom istom. To gayovia ktorý hladajú spoločný život vyhinuly?

PS: pre nechápavych, ja nevravim ze sex nemam rad, ale viem si ho predstavit inak ako každý den s iným chlapom
12. 04. 2015 v 15:43Off-line johnj  (40/186/82)
To je opravdu zcela neobvyklé vzhledem k tomu, že je to jedna ze základních lidských potřeb. :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
12. 04. 2015 v 16:02Off-line onlip  (61/180/84)
Nevím, podle čeho soudíš. Se svými kluky jsem se takhle nablízko setkal jen tehdy, když jsem je měl hodně, hodně, hodně rád.
12. 04. 2015 v 16:19Off-line bennett  (36/184/95)
Majolo: To není jen v téhle komunitě, to je všude.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 04. 2015 v 17:54Off-line payafefe  (25/-/-)
Já nie... preto som sám
12. 04. 2015 v 18:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Každej chce sex, ale jde o to jestli mu jde jen o to jedno nebo i o vztah... Komu se sex nelíbí je buď asexuál nebo lhář. :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2015 v 18:48Off-line Centaur  (43/177/-)
V některých zemí je sex povinný tak budte rádi že to tu je tak jak to je. Jinde by vás vyvedli z baráku za vzpouru že nechcete sex a přivázali ke sloupu.
12. 04. 2015 v 18:58Off-line Michalel  (36/178/88)
Pokud se sejdete a první rande zkončí sexem, tak jste moc nadržený. musíte "vypustit páru předem" :-D
Ale pokud oba chcete něco dlouhodobějšího, tak se na uzdě udržíte...
12. 04. 2015 v 19:35Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Mládí se dá užívat i jinak než vyš**ávat s kde kým :)
12. 04. 2015 v 19:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Majolo: já svýho prvního kluka poznal v gayklubu a skončili jsme ten večer v posteli ve čtyřech lideh... pak jsme spolu začali chodit a 13 let jsme pak byli ve vztahu, hned s mým prvním klukem... takže se dá vztah budovat i takto, ovšem umím si představit že někdo má svoje představy a chce prostě najít apriori kluka se kterým mu bude dobře a budou mít společné zájmy a podobně a s tím pak půjde do sexu... jenže sex je pro většinu lidí důležitej a že se na něj stočí řeč celkem brzo je pochopitelný prostě... holt budeš muset hledat dokud nenajdeš někoho jak jsi ty...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2015 v 19:43Off-line esthetique  (41/-/-)
Ty chceš dosmrti žít s jedním chlapem a to zcela bez sexu?!? to seš divnější než já, a to mě před chvílí jeden uživatel tady nazval d***ařem....
HA HA HA HA
aneb kde je problém, že všichni chtějí dotyky, všichni chtějí pomazlit, všichni chtějí TEN HROZNÝ SEX?!?
mě víc vadí šlapky co choděj za prachy, kredit nebo hadříky, maséři všeho druhu, pojišťovací a realitní agenti a všichni takoví, kterých je na seznamkách 3 p***le....
nechceš sex?!?
jdi do kláštera. doporučuju ale spát zádama ke zdi
HA HA HA HA
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 04. 2015 v 19:59Off-line payafefe  (25/-/-)
Proč by to mělo být divný? Prostě někdo o to nestojí, každý pro to má svůj důvod.
Mě třeba udivuje, když kolikrát kluci sexujou už velmi brzy a chlubí se s tím.
12. 04. 2015 v 19:59Off-line esthetique  (41/-/-)
PS: dnes jsem tu narazil na následující popis v profilu. PODOTÝKÁM ŽE JE TO SEDMNÁCTILETÝ KLUK:
"O mně:
Už mám za sebou dost vztahů, ale žádný nedopadl tak dobře, jak bych si představoval.
Po posledním vztahu jsem ztratil dost ze své důvěry ke vztahům, nic není tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát.
Hledám normálního kluka v mém věku na kamarádství, na vztah ještě nejsem připravený :)"

TAKŽE SI TO ROZEBERME: můj nejdelší "vážný vztah" trval 3 roky, jednoduchou matematikou by tento klučík, který je DESPERATE (jakože zoufale něco chce) musel mít už ve 14-i !!! ASPOŃ JEDEN TAKOVÝ VZTAH ZA SEBOU. POKUD SE MU VE 12-i POPRVÉ POSTAVIL, V 13-i POPRVÉ MASTURBOVAL A V 15-i POPRVÉ STŘÍKAL TAK KOLIK DOP***LE TĚCH "VZTAHŮ" MŮŽE ASI TAK MÍT ZA SEBOU, CO?!?
PŘESTAňTE VY -NÁCTKY KAŽDÉ DVOUTÝDENNÍ CHOZENÍ A POBLOUZNĚNÍ NĚKÝM HNED NAZÝVAT VZTAHEM!!! JE MI Z VÁS NA BLITÍ. vztah není auto, které si vybereš v reklamě na křídovém papíře v populárním časopise o životním stylu a pak si ho jdeš koupit k dealerovi, sakra!!!!
budeš muset strašnou spoustu lidí poznat, vetšinu z nich odmítnoout, mnozí odmítnou tebe, k několika se po určité době možná vrátíš (cestou si ujasníš své preference pokud jde o věk, vzhled, typ povahy, co má kdo z vás rád v tom STRAŠNÉM SEXU!!!) a až budeš mít přehled a výběr, možná se s některým z nich rozhodneš usadit A TEPRVE POTOM MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT NA VZTAHU!!!! ale to ti nebude 16, ale minimálně 26.....
holt si to ty a tobě podobní budete muset "odpracovat" jako my všichni
NIKDO TI "VZTAH" NENASERVÍRUJE NA STŘÍBRNÉM PODNOSE AŽ POD-NOS,
UVĚDOM SI TO LASKAVĚ!!!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 04. 2015 v 20:05Off-line sirEragon  (58/182/82)
Majolo (16/195/65) nebud blbej a nedej na jejich názory. on by si každy rad udělal zařez na pažbě s klučinou jako seš ty. A potom nema stoupat statistika HIV nakažených. Ŕid se rozumem a srdcem.
12. 04. 2015 v 20:19Off-line Centaur  (43/177/-)
Jiná země jiný mrav jiné zvyky jiné tradice. Když se hledá vztah a minimum sexu až vůbec žádný sex dá se to. V Evropě tak nadržený nejsou lidi a sex s čechem končí vlastně hned do týdne a dřív. Nebojte se že by jste museli mít sex denně , takových závysláků na sexu je opravdu málo v naší malé zemi. :-D
12. 04. 2015 v 21:24Off-line marin  (24/-/-)
Vztah není o sexu ale vztah bez sexu není vztah teda aspoň tak to vidím já
12. 04. 2015 v 21:50Off-line BussterX  (103/130/150)
@estetička: možná bys měl omezit svoje surfování po profilech sedumnáctek když tě jejich mentalita uvádí do stavu nepříčetnosti : ))
12. 04. 2015 v 21:59Off-line HCrodar  (25/-/-)
"Ti dnešní mladí lidé..."
#Já osobně jsem ještě nic takového nezažil a v nejbližší době to rozhodně ani neplánuji - s mým dovolením si troufám tvrdit, že na to skutečně ještě nemám ten 'správný' věk.... Jakožto člověk, který si rád zachovává svoje morální hodnoty mi například přijde nemyslitelné, abych se nabízel s prominutím jako d***a například na internetu - tu radost velmi rád dopřeji jiným.

#Ať vás to šokuje jak chce, já jakožto realista s pesimistickým pohledem na svět to vidím tak, že všichni lidé jsou jen bytosti ne nepodobné zvířatům, které se nechávají unášet svými přirozenými pudy...
Na druhou stranu tohle říkám jen proto, protože jsem to nikdy nezažil a nenašel jsem nikoho, kdo by tyto pocity ve mě vyvolával - ale to souvisí s něčím jiným.

#Pokud jste líní číst, v podstatě souhlasím s 'marinem', vztah bez sexu by asi moc skvěle nenfungoval. Kdo chce ale permanentně jenom sex, je pro mě jenom pytel masa.
12. 04. 2015 v 23:42Off-line Alk  (26/-/-)
V tom prípade si si písal s takými ale všetci nie sú rovnaký ;-)
13. 04. 2015 v 00:08Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Nevím jak jiné, ale mě kluci berou jen jako kámoše, když už jim nechcu dát...
13. 04. 2015 v 00:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetička: jsem tu výhradně jen kvůli duchovnímu rozvoji a výměně informací v debatách a nezávazné konverzaci, slizký upocený zvířecí sex nechám tobě :P
13. 04. 2015 v 00:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligeris: Nechceš jim dát nebo nemůžeš? Při delší době kouření marihuany vede k poklesu libida a snížení citlivosti genitálií. Nadměrným užíváním může dokonce způsobit sexuální dysfunkci. THC totiž potlačuje výrazně sexuální receptory umístěné v hladké svalovině penisu. :P
13. 04. 2015 v 12:49Off-line esthetique  (41/-/-)
Buss: Ligerisek dává jen mimozemš´tanům a obyvatelům bájné Atlantidy (takže celibát) ha ha ha ha
13. 04. 2015 v 15:26Off-line Centaur  (43/177/-)
Vztah bez sexu je uplně normální "fenomén" a spousta gayů ve vztahu žije bez sexu jen to neradi přiznávají. je zajímavé, že sex ve vztahu často končí a můžete se o tom přesvědčit často. Viz: mám partnera řadu let presto hledám někoho na sex. Vztah měnit nechci. Dostatečný důkaz že sex ve vztahu končí.
13. 04. 2015 v 20:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Centaur: v tom případě je lepší tomu něříkat vztah, ale spolužití nebo přežívání spolu, ne? z vlastní zkušenosti: po řadě let to nemůže končit jinak, proto zůstávám single. jinak na sex s tebou kdykoliv přistoupím, ha ha ha
15. 04. 2015 v 16:28Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Uzvazne: To bude tim, že jedna z pí*ovin co si pak lidi myslej je např. právě malý p**o, nebo další jako plácá BussterX, jen kdybych na učňáku neměl víc jak jednu fajfku z petky co mě chtěli zhulit spolužáci...asi si mysleli, že jim potom dám...

BussterX: Jestli je konopí opravdu takovým lékem na fašistickou potenci, tak to si ho budu muset sehnat a aspoň kilo, dík za typ :-) (poz. teď si nedělám legraci)
15. 04. 2015 v 16:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligeris, zkus to jinak, tvá větná skladba mi nedává smysl .. co to je? "jen kdybych na učňáku neměl víc jak jednu fajfku z petky co mě chtěli zhulit spolužáci...asi si mysleli, že jim potom dám..." to jako že na učňáku ti dávali 5 fajek, ty sis dal jenom jednu a proto nemáš teď v dospělosti když furt hulíš celej život další trávu problémy s potencí? nebo cos tím chtěl kruci říct?
"
15. 04. 2015 v 17:04Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: já zas nechápu co je na pojmu 1 fajfka vyrobená z pet lahve nepochopitelnýho. Chceš říct, že ta věta je na tebe moc složitě napsaná?! O.o :-D
15. 04. 2015 v 17:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligeris. aha, sem myslel že píšeš bez interpunkce voe takže sem četl pětka : )) tož sorry, nicméně jak souvisí jedna pet dýmka na učňáku s tím že jsem sem dal link kde se píše že tráva ničí potenci?
15. 04. 2015 v 17:29Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Pro mě link = odkaz ... kde? Vidím jen komentář. No čeho asi, týká se to tématu. Chtěls napsat léčí potenci, tedy mysl od závislosti od narkotik jako je sex, bolest, láska, kanibalismus a další zvířecí drogy.
15. 04. 2015 v 20:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligeris, jo soráč, já to sem nedal no : )) btw to že tráva léčí potenci se prokázalo v jednom velkým výzkumu, ovšem ten proběhl v 70tých letech 20 století, dálší výzkumy prokázaly pravej opak jak už to tak bejvá : ))

"Nadměrné užití marihuany může způsobit sexuální dysfunkci. Psychoaktivní látka THC, nejúčinnější složka marihuany, totiž potlačuje sexuální receptory umístěné v hladké svalovině penisu"

"Podle jednoho z největších tehdejších výzkumů „tráva“ zvyšuje sexuální apetit u 75 % dotazovaných mužů. Výsledek jiného, neméně významného, výzkumu, byl ovšem zcela opačný. Erektilní dysfunkce (porucha erekce) je u kuřáků marihuany dvakrát častější."

ale tak chápu že feťák si bude svou závislost obhajovat do krve : ))

http://www.stoplusjednicka.cz/…int-nebo-sex
15. 04. 2015 v 20:54Off-line Risulko14  (22/159/48)
Bohužial vela ludom ide len o sex
16. 04. 2015 v 10:40Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: njn, jak teď napsal Risulko14, feťákům jde jen o to jedno...
16. 04. 2015 v 14:57Off-line Ligerisek  (36/172/62)
To sem slyšel taky, ale pokud by se tim dala ta mentální nákaza vyléčit, tak by to bylo eště lepší ...přirozený je bejt přece asexuální jako dítě ^_^
16. 04. 2015 v 16:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Přirozený není bejt asexuální, to je porucha.... přirozený je vo****t každou babu kterou praštím kyjem a odvleču za vlasy do křoví, jinak by náš druh dávno vyhynul : ))
16. 04. 2015 v 16:28Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jo jen ať je dost masíčka pro pedofili že...
16. 04. 2015 v 16:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligeris: my pedofilove se skloňujeme podle vzoru pán... takže pedofil je s tvrdým, ne s měkkým (s ypsilonem :D ), pro pánY - pro pedofilY... :* od tebe to sedí když si vzpomenu jak tě odpanila patnáctka se sadistickými sklony : ))
16. 04. 2015 v 17:09Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: je zajmavý, jak dobře znáš můj život, kdyžs zapoměl, že su dyslektik ;-) Hlavně že mám na profilu napsáno, že mám na takový typy smůlu už od coming-outu, protože si všichni pletete sílu s útočnym sadismem, jako teď byl ve zprávách ten Roman Kalužík, co znásilnil a zavraždil holčičku. Takže je ti asi jasný, co si myslim o někom, kdo se posmívá oběti...
16. 04. 2015 v 19:13Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: Když máš furt na mě takový keci, tak bych ti taky přál mít Emo povahu, zamilovat se v 15-ti a mít kolem sebe jen genetickej odpad, aby ti to taky tak ku*evsky ztížilo hledání. ...řekl bych, že se po 10-ti letech nic nezměnilo, kdybych se za tu dobu aspoň neodmiloval, a je mi jasný, že hledat, jak náhradu jako tehdá, nebo přesně pravej opak dotyčnýho je taky kravina.
16. 04. 2015 v 19:42Off-line BussterX  (103/130/150)
27mi letý emo hulící trávu věřící na ufo který v životě dokázal akorát čumnět na pofiderní "dokumenty" záhadologů na youtube nazývá ostatní genetickým odpadem... dej si sprchu ligeris
16. 04. 2015 v 20:21Off-line s.david  (43/190/92)
Centaur - Jiná země jiný mrav jiné zvyky jiné tradice. Když se hledá vztah a minimum sexu až vůbec žádný sex dá se to. V Evropě tak nadržený nejsou lidi a sex s čechem končí vlastně hned do týdne a dřív. Nebojte se že by jste museli mít sex denně , takových závysláků na sexu je opravdu málo v naší malé zemi. :-D

na mě si zapomněl?????
16. 04. 2015 v 22:14Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: Od někoho, kdo druhejm přeje aby byly znásilněný a zavražděný, tedy despoty co patří k těm co šikanujou se fakt nechám soudit. Nebejt takovejch jak vy, tak sem toho dokázal už dost, krev lidí co kvůli vám zemřeli, protože ste mi nedovolili pracovat je na vašich rukách, psychotičtí tyrani...!
16. 04. 2015 v 22:16Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Všichni ste stejní psychotici jako rodiče Dominika Santorskiho...
17. 04. 2015 v 00:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligerisek: možná by tě nechali pracovat v nějaké chráněné dílně, náš stát to takovým lidem jak jsi ty umožňuje přece :O
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 04. 2015 v 10:45Off-line s.david  (43/190/92)
Nevidím na sexu nic co by mě mělo pohoršovat. Každý jsme jiný - což je dobře, komunitu buzen neřeším, heteráci dělaj to samé a možná se chovají i hůř. Proč to rozdělovat podle orientace. Někdo má rád sex na jednu noc - proč ne, někdo zas spí jen s jedním - proč ne, a takhle můžu pokračovat dál a dál. Já sex miluju a když mám příležitost tak si ho užiju, pokud zrovna s nikým nechodím. Je to snad špatný??? Nejsem matka Tereza
20. 04. 2015 v 21:54Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: Když mě tak rád pomlouváš, tak by sis měl něco uvědomit, tady k tomu pěknej článek: http://www.studentpoint.cz/…ay-komunitu/#…
20. 04. 2015 v 22:45Off-line sid_6  (36/182/66)
Ligerisek : Pěkný. Na tejhle stránce jsem dlouho nebyl, takže dík za připomenutí. Mně se líbí článek: Proč se gayové odsuzují navzájem?
21. 04. 2015 v 18:17Off-line kloudik  (38/182/80)
Majolo: vztah je od toho,abys mel pichnu doma kdykoli k dispozici a nemusel kazdej den hodiny hledat na netu novou :D. Navic sexovani je jedna ze zakladnich prirozenosti snad kazdeho tvora
21. 04. 2015 v 18:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik: vztah je od toho, aby jsi mohl ležet v posteli a koukat na fim a u toho hladit někoho koho máš rád a sdělovat si dojmy z filmu, vztah je od toho neprobouzet se ráno sám, vztah je od toho uvařit milovanýmu člověku a vidět jak mu chutná, vztah je od toho být u milovanýho člověka když leží s horečkou a nosit mu čaj do postele, vztah je od toho být s někým koho miluješ, vztah je od toho, když vás ta láska prvotní přejde být s člověkem kterýmu věříš a o kterýho se můžeš opřít a on o tebe... protože když budeš mít někoho doma JEN abys měl denně sex, ten váš vztah nevydrží, i kdyby byl sebelepší v posteli tak tě to přestane bavit časem a pokud bude vztah stát jen na sexu tak skončí.. kdybych nemiloval, a šlo mi jen o sex, nevydržel bych ve vztahu 13 let kdysi... sex s ním byl dobrej, stejně jsme si časem začali zahýbat protože chlap změnu prostě potřebuje, ale vztah to vydržel... a vydržel to proto protože nebyl postavenej JEN na sexu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload