Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Paradoxy v seznamování aneb jak se dobře seznámit?

15. 04. 2015 v 18:39Off-line Anonym
Hledáte partnera, ale stále nemůžete najít? Vyzkoušeli jste to málo dostupných seznamek ale stále se to nedaří? Snad každá seznamka vyžaduje registrovaný profil a vy se marně ptáte jak je to možné, že když vystupujete každý den pod stejným nickem a máte řádně svou fotoselfie včetně úžasného článku o své osobě, že jste jak ztracení? Pro co a pro koho jsou profily vlastně určeny? K tomu aby jsme se chlubili kde všechno jsme byli a co všechno jsme? Je to opravdu dobré se takto v profilech prezentovat? Přispěje to k seznámení vůbec? Myslím že asi moc ne, jaký na to máte názor?
15. 04. 2015 v 20:39Off-line THX1188  (40/183/90)
Je zajímavé, že všechny muže mého života, co za něco stáli jsem našel na seznamce. Svého životního tady. Jenže jsem neseděl na p***li před Pc a nebájil pohádky. Hnul jsem se a šel na první, druhé i třetí rande a dokázal protějšku, že jsem ještě víc než jen profil. Že stojím za svým slovem a činy. Že jen nekecám a neposílám prázdná slova.

Takže milý tazateli, vznáším dotaz k tobě.

Skutečně si myslíš, že sebelepší profil z tebe udělá nelenocha a chlapa pro život?

Myslím, že ne...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload