Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Po třech letech ho prostě miluju

15. 04. 2015 v 21:34Off-line Anonym
Mám takový problém. Od prváku se mnou do třídy chodí jeden kluk. Nikdy jsem k němu nic zvláštního necítil, ale byl to jeden z těch lepších kamarádů (ale ne nejlepší). Vše se změnilo ve třetím ročníku. V ten den jsme měli tělesnou výchovu. Při převlékání před tělocvikem když byl do půl těla, tak si dal ruku na hrudník se slovy, že ho strašně pálí žáha. Naštěstí ho to po chvíli přešlo (asi 10 minut). Následně si pak při tělocviku narazil narazil kotník. Potom jsme měli ještě 4 hodiny (tělák jsme měli ráno 2. a 3. hod) a on měl asi dvě hodiny škytavku. Všechno toto bylo v jeden den. Po škole nemohl jít ani na vlak pořádně, skoro jsme ho nestihli, protože ho bolel ten kotník.
Odpoledne po škole a večer jsem měl strašný nutkání za ním prostě jet a hladit ho, masírovat ho. Zkrátka v ten den jsem se do něj prostě zamiloval. Teď už je to asi dva měsíce a já pořád k němu cítím strašně moc. Hrozně ho miluju a vždy mám chuť mu padnout kolem krku a př**isknout k sobě.

Berte to spíš jako zpověď, než jako otázku. Ale kdybyste měli nějaké rady, tak sem s nima... :)
15. 04. 2015 v 22:32Off-line Mobus  (28/176/74)
Jó, tak to moc dobře znám :D
15. 04. 2015 v 22:40Off-line jentakten  (28/180/-)
Nejsi sám ..jen, já ho miluju od 1.ku od 1. dne až do teď ..nu :) pozítří maturuju.
16. 04. 2015 v 10:51Off-line KXY  (102/185/78)
Ak nie je gay, tak je to len zbytočné trápenie, nemyslíš? Zamilovanosť je vášeň. Pravú lásku ešte spoznáš neskôr.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload