Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chci sex, ale bojím se...

22. 04. 2015 v 12:05Off-line Anonym
Furt všichni straší s HIV, že je plno nových případů atd., nevím, jestli je to nafouknutá bublina a jenom straší lidi, aby si dávali více pozor, ale mě to strašně děsí. Rád bych kluka na sex, jenomže mám z toho strach - chci jen nezávazný sex a jestliže k tomu má dojít, tak já z toho vycouvám, protože furt myslím na HIV. Mám pocit, že si nikdy nez****ám.
Nechápu lidi, kterým nedělá problém se sejít za účelem sexu, vždyť pokud někdo na toto ihned přistoupí, tak je jasné, že už má pár zkušeností za sebou a je možné větší riziko nějaké té nákazy (a to nemusí být jen HIV).

By mě zajímalo, jak to řešíte ostatní? Přece jenom, když vás někdo na první schůzce okouzlí, tak s ním budete chtít sex (teda já bych chtěl). A ti opatrnější, např. po pěti schůzkách si nemusíte být jistí zdravím... přece jenom furt to bude ten kluk ze seznamky...
22. 04. 2015 v 12:11Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Slysels nekdy o kondomu?
22. 04. 2015 v 12:36Off-line colombo  (103/192/90)
Problém s HIV rozhodně "nafouknutý" není, netřeba se ho úzkostlivě bát, je jen třeba dodržovat určitá pravidla (zejména) při sexu.
22. 04. 2015 v 13:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Gliese: S kondomem ale asi těžko budeš dělat orál, který je též rizikový pro přenos HIV.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 04. 2015 v 13:26Off-line LACOPEKY  (74/-/-)
Jsem pravidelným dárcem krve,HIV určitě nemám,kontrola každý půl rok,vztahů a styků jsem měl dost,je třeba se trochu znát,myslím protějšek
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 04. 2015 v 13:35Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Radek: Minimum. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 04. 2015 v 15:17Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonyme Do rozvojových zemí máme sice daleko, ale i tak lékaři oprávněně bijí na poplach. V září počet nakažených virem HIV v Česku vyrostl na 2 063 osob, z toho 1 005 osob v Praze. Statistika je vedena už od roku 1986, za tuto dobu se nemoc AIDS projevila u 396 osob a 198 osob jí podlehlo.

Smutné je, že počet nakažených (až na výjimky) každoročně roste. V roce 2002 se objevilo 50 nových případů, v roce 2007 jich přibylo 121, rok 2008 přinesl 156 dalších nakažených a rok 2010 dokonce 180. V roce 2011 lékaři zaznamenali pokles na „pouhých“ 153 nákaz, nicméně loňský rok si vybral dalších 212 případů. A dle slov lékařů, letošní rok bude opět extrémní.
22. 04. 2015 v 16:20Off-line Lollo  (29/-/-)
Pohlavne choroby urcite nie su nafuknute. Praveze sa o tom nehovori tak, ako by sa asi malo. Teda, vsetci vieme o HIV, no problem je, ze to vacsina berie ako strasiaka spod postele. Hrozba je skutocne realna, no nie bezprostredna. Sanca, ze narazis na nakazeneho, ktory ti to zataji a zamerne ta nakazy je mala, no pokial existuje musis zvazit ci ti tych 5 min. vzrusa stoji za to.
Rozhodne sa netreba bezhlavo vrhat do rizikovych situacii, a malo by to byt v poriadku.
22. 04. 2015 v 20:40Off-line Titan24  (30/168/56)
Pokud si chceš být jistý, tak s tím klukem jdi a vyšetření a hned po výsledcích to zkuste
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 04. 2015 v 21:27Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Bát se netřeba, stačí být ostražitý a zásadový. HIV chytneš především análním stykem, takže s neznámým člověkem vždy s gumou. A trvat na tom, žádné výjimky - jednou ji uděláš a je to tam. U orálu je pravděpodobnost přenosu HIV velmi malá. Asi je jasný, že nebudeš kouřit někoho, kdo má na péru nějaké poranění. U orálu je více pravděpodobné, že chytneš něco jinýho - syfilis, kapavku a jiný ksindly. A není pravda, že by tyto nemoci byly vzácné, jen jsou normálně léčitelné.
Z líbání chytneš maximálně tak opar :-) ...takže proč jít hned na ty nejrizikovější praktiky? Líbání, mazlení, kdyžtak orál, anál jen s gumou. Nestřídat partnery každý týden, chodit a vyžadovat od druhých testy (na HIV se dají koupit v lékárně). A když si nejseš jistý, tak si ho radši vyhoň, než jít s někým neznámým. Já myslím, že to není tak složitý ;-)
22. 04. 2015 v 23:19Off-line Seth-CZ  (29/176/79)
Já byl furt nadrženej.. hledal sem jen nezávazně (k ničemu ale nikdy nedošlo) a pořád se trpěl na angíny a doktorka mi řekla, že si mám nechat udělat test na HIV. Dva dny mi z toho bylo blbě, kouřil sem jak prokoplej a myslel sem na to, že ho mám a co bych s tím mohl dělat kdybych ho měl.. jak by mě vyrazily ze školy, protože se učím v gastronomii.. no prostě peklo. Pak přišly výsledky a mě spadl kámen ze srdce.. a od nezávazně sem fakt rychle odstoupil. Lepší věrný přítel.. nejen za účelem sexu. A s tím HIV strašením nestrašej.. rok co rok je to horší, takže ne-e. Joooa věřím tomu, jak se chce tady někomu v******t nebo cucat v puse gumu.. tomu nevěřím. Někomu to neva, ale většina by do toho šla bez gumy (Já určitě páč gumu vidim tak na anál :D PS: Neříkám, že je jen na anál!) Co tím chci říct? Rozšířuje se to a rozšiřuje se to rychle.. a posere to život.. divím se spíš tomu, co na HIV nemyslí.
23. 04. 2015 v 21:19Off-line esthetique  (41/-/-)
Přesně, klidně si zašukej s gumou a nevyšiluj
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 09. 2015 v 16:03Off-line Deelin  (26/-/-)
:D
25. 09. 2015 v 09:13Off-line esthetique  (41/-/-)
Jakej je rozdíl mezi klukem ze seznamky a klukem z baru,klubu nebo ulice?!?
nemůže to být náhodou ten samej člověk?!? jakože má profil na seznamce a současně si zajde do gay podniku?!?
jako lidi ze seznamky jsou nějak mimořádně rizikoví?!? a co takhle § HLÁSÁNÍ NENÁVISTI VŮČI SKUPINĚ OBYVATEL, TO TI NEŘÍKÁ NIC!??
hahahhahahhahahhahahahha
21. 08. 2016 v 21:14Off-line DaliborLuke  (24/175/75)
Já osobně doporučuji metodu ověřuj. Při prvním mazlení malém došlo i kněčemu víc ale opět strach z toho že bych se nakazil na demnou zvtezil a včas jsem zabránil bližšímu kontaktu tedy k sexu. Poté jsem donutil svou známost o papír a výsledky testů. Pak už jsme neměl problém . Pokud někdo chce.. udělá všechno proto aby to dostal.. a když už jsi až tak nedočkavý a nechceš čekat. Používej kondom tedy spíše ten používej pořád . Nejde jen o nákazu Hiv ale i další pohlavních nemocí..
21. 08. 2016 v 23:43Off-line Bahutom  (35/173/60)
Byl jsem kdysi na koupališti ... a byla tam babička s vnukem ... vnuk chtěl jít stále skákat do vody ze skokánku ... babička mu řekla : dobře tak jdi ... vnuk došel ke skokánku, vylezl na něj a říká : babiii já se bojíííííím ! a babička na to: klidně se boj, ale skoč ! :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload