Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluk z autobusu

22. 04. 2015 v 23:59Off-line VendaK  (26/175/-)
Ahoj,dnes jsem jel ze školou na výlet do Osvětimi.Jel i můj bratranec který je o třídu níž, jsme na střední škole tak moc lidí nejelo ode mě ze třídy jen já od bratranec on a jeho dva spolužáci. Ráno jsem přišel na poslední chvíli tak jsem moc nekoukal kdo jede ale kde je místo na sednutí. Jeli jsme sedum hodin bylo to dlouhý. Když už konečně byly na místě tak všichni vyběhli ven se protáhnout i já. Našel jsem bratranec a kecali jsme pak i přišel první spolužák a najednou vyšel z autobusu nádherný kluk vypadal jak anděl hned přišel také k nám to byl ten druhý spolužák. Ze začátku jsem se bavil jen z bratránkem, pak začal prohlídka. Všiml jsem si že když byla prohlídka tak se na mě někdy podíval a chvilkama se motal kolem mě ale já jsem se soustředil na výklad než na něj. Když z končila prohlídka tak jsem si sním chvilku povídal, pak přišel bratranec s druhým spolužákem šli jsme kus společně. On se na mě často koukal ale jen chvilku pak neco řekl a koukl se jak na to zareaguji,tak jsem zkusil trochu zrychlit a on zrychlil též. Pak jsme jeli na zpátek tak jsme se zastavili u benzínky mě jsem chuť na něco sladké protože celý den jist jen řízky.Tak jsem šel dřív než on a koukal jsem co si vybrat a najednou se vedle mě objevil on. Usmál se na mě ale nádherně že jsem ztuhnul,pak jsem se zacervenal a radči jsem šel k pokladně... Pak jsem ho viděl když jsem byly u školy a on mě pustil ven z autobusu a mě nzas nádherný úsměv. Tak se ptam jak mám zjistit jestli je na kluky nebo na holky našel jsem ho na fb je nádhery ale bojím si ho přidat moc se neznáme, jestli poradíte tak vám pošlu jeho fotku.(omlouvám se za chyby jsem unavený z toho výletu) Děkuju za radu
23. 04. 2015 v 09:16Off-line snap  (27/179/65)
Přidej si ho...
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 09:16Off-line Vendy  (28/167/65)
Ahoj,
určitě si ho přidej, tím nemůžeš nic zkazit. Vypadá to jako z filmu, tak si pište na tom fb a pak se třeba sejděte :) A na nic bych se ho neptal, neboť to vyplyne samo ;)
Hodně štěstí!
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 10:30Off-line Pippin  (103/-/-)
Podle mě jsi s ním prohodil víc slov, než je třeba pro přidání na fb :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2015 v 11:01Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Posli odkaz
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2015 v 14:11Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nechci vám kazit radost, ale uvědomte si, že je strašně malá pravděpodobnost, že by byl gay, přesněji jen 4% pravděpodobnost. Gayové si tohle totiž moc neuvědomují a myslí si, že když se jim líbí kluci, že je normální (chápej běžný), když se i oni budou líbit klukům. Dost často se potom stává, že mnozí gayové mají nasazené pomyslné růžové brýle a jsou přesvědčení, že se na ně nějaký kluk dívá víc než normálně, že kolem nich ten kluk chodí moc často, že se před nimi chová podezřele... přitom se chová úplně normálně, akorát gay si tak moc přeje, aby ten kluk byl gay, že na něho nekouká střízlivým pohledem. :-P
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 15:18Off-line hipster  (25/-/-)
Nebuď labuť a pridaj si ho :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 15:31Off-line Vendy  (28/167/65)
Lukino_Luk: Ale tak zkusit to může ne? :D :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 15:48Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No jasně, ale jen aby byl opatrný a spíše počítal s tím, že nic nebude, než že něco bude. :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 18:39Off-line VendaK  (26/175/-)
Děkuju za rady ale nevím jak zjisti jestli je na kluky nebo na holky
23. 04. 2015 v 18:52Off-line VendaK  (26/175/-)
A co mu mám ze začátku psát
23. 04. 2015 v 19:47Off-line kamarati14  (30/-/-)
Pošli fotku :)
23. 04. 2015 v 20:20Off-line Bosh  (29/180/-)
Sakra taky by mě zajímalo jak vypadá anděl :-D
23. 04. 2015 v 20:41Off-line esthetique  (41/-/-)
Ježíš zas ty -NÁCTILETÝ LÁSKY DO FRASA!!! ha ha ha ha
příště se bude dotyčný ptát: "tak přidal jsem ho na tom FB, je to vztah?!?"
HAHAHAHAHA
ale přiznám se, zažil jsem milionkrát, tak se nemám co posmívat....
na tom blbým FB je někde kolonka, je stli ho zajmaj ženy nebo buzny, ikdyž určitě lže, protože je nevyautovanej HA HA HA HA HA HA
já jsem pro změnu právě koupil v Grenoblu v mekkáči meníčko jednomu náctiletýmu, co vypadá, že ho vyhodil z domu a dojídal tu zbytky, bože já jsem tak šlechetnej!!!! HA HA HA HA HA
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload