Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hubnutí

17. 02. 2013 v 22:32Off-line Anonym
Čau, chci zkusit prášky na hubnutí, ale nevím který, je jich moc a hlavně které nejsou na předpis, nemáte s tím nějakou zkušenost nebo tak? Vím, že účinek není vždy 100 procentní, ale prý umrtvují chuťové buňky a tak snižují chuť k jídlu a spalují tuky.
17. 02. 2013 v 22:40Off-line igni  (36/192/130)
Prasky jako opravdu posledni reseni. z vlastni zkusenosti vim, ze dobra zivotosprava a pravidelne cviceni (treba pul hodinky behani kazdy den) jsou dostatucijim, i kdyz unavnym resenim ;)
18. 02. 2013 v 00:01Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Jn jak říká Vooja ty prášky ti dělají nechuť k jídlu to má za účinek to že budeš méně jíst a tak tvoje tělo bude [ většinou večer když spíš] tuky v tvém těle místo jídla ze dne, to je to takzvané rychlejší spalování tuků jak říkají v reklamách..
18. 02. 2013 v 00:22Off-line somerone  (36/180/80)
Nežer tolik a hýbej se, a budeš hubnout hned. Prášky pěkná blbost za drahý peníze.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2013 v 00:45Off-line igni  (36/192/130)
Ale pokud presto ze dodrzujes zivotaspravu a mas dostatek pohybu pretrvava problem s vahou, rozhodne navstev sveho obvodniho lekare a ten uz ti doporuci co dal (bud navstevu dietologa nebo endokrinologie, jelikoze se muze jednat i o poruchu stitne zlazy). Ono totiz ne vsechna nadvaha je zpusobena spatnymi stravovacimi navyky a nedostatkem pohybu. A dalsi vec je to, ze nekteri z nas potrebuji dodrzovani prisnejsich pravidel a vice pohybu nez ostatni, jelikoz maji proste pomalejsi metabolismus vetsinou z duvodu v podstate line stitne zlazy ;) to jenom hubeni si mysli ze clovek ma nadvahu jenom kdyz se prezira a sedi cele dny na p***li ;)
18. 02. 2013 v 01:05Off-line somerone  (36/180/80)
Mám taky línou štítnou žlázu a mám postavu díky tomu, že zkrátka příjmu tolik, kolik potřebuju a jím, až mám hlad! To moc lidí nedokáže. Ono to chce totiž vůli se sebou i něco dělat, z něčeho se tvořit hmota musí, nevymlouvejte se na líné štítné žlázy. Fakt ubohý! To vy jste líní!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2013 v 01:37Off-line igni  (36/192/130)
Nejdriv si poradne precti co sem napsal, pak teprve mej blby keci. Samozrejme ze i lidy s pomalym metabolismem muzou mit krasnou postavu, jenom sem podotykal to, ze je to stoji mnohem vic namahy a proto neznamena, ze kdyz nekdo nema idealni vahu, tak ze se musi hned precpavat a necvicit. A uz podle toho co si napsal jsi asi sam nikdy nikoho kdo spravne vyzive rozumi nenavstivil. Pokud mas jidelnicek nastaven spravne, nemel bys mit hlad nikdy maximalne tak po ranu. Neni to o tom jist jenom kdyz mas hlad ,ale jist pravidelne a spravne veci ke spravnemu typu jidla. Ps: lidi s obezitou maji casto hlad skoro porad, proto se tak precpavaji a tloustnout, takze tvuj argument jezeni kdyz mas hlad je vyvracen i timto faktem ;)
Jeste jednou pro poradek: zajdi za obvodakem, rekni s cim mas problem a on ti poradi, co dal a doporuci ti treba i dietologa ,kdyz budes chtit. Tohle je jedina rozumna rada co ti muze takhle kdokoliv dat, ti co tvrdi opak si tak akorat lzou do kapsy ;)
18. 02. 2013 v 02:22Off-line Mustan23  (61/170/105)
V předchozích příspěvcích je hodně pravdy, ale taky dost nepřesností. především nenapsal jsi kolik je ti let. V mladém věku léky Meridia ap. je opravdu krajní řešení s hodně vedlejšímy účinky. Ta konzultace s lékařem obezitologem, dietologem, internistou ap. je na místě. Liposukci nepovažuju za štastné řešení. Pak existuje tzv bandáž žaludku, ale je tam kontraindikace vředové choroby žaludku. Vše má pro i proti. Pokud by jsi chtěl napiš mě a pokusím se ti poradit, ale záleží jen na tobě. Jsou i jiné možnosti bez léků a operací.
18. 02. 2013 v 02:34Off-line Anonym
Mě je je téměř 17
nejsem sice nejtlužščí člověk,ale jde o to že když hubnu tak dost pomalu,a když si prostě něco sním a je toho fakt málo tak už hned tloustnu i po malém jídlu.
Zkouším diety,nepomáhají,mám natolik roztaženej žaludek,že to není možné,i když prostě nechci jíst,furt mě to nutí si něco dát.
A cvičení,hmm někdy na udělám pár sklapovaček
Já prostě potřebuju prášky na totální znechucení jídla třeba na celej den,to mi je jedno,a spalovače tuků,a nějaký vedlejší účinky mě nezajmají.
Teda kdy by mi měli po práškách vypadávat vlasy tak to bych skusil hledat něco jinýho.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2013 v 03:39Off-line Mustan23  (61/170/105)
Předpokládal jsem že ti nebude víc jak 20 let, ale v necelých 17ti letech?? Hubne se vždy pomalu, a po malém jídle rychle tloustnout nemůžeš. Denní příjem kalorií by jsi měl mít kolem 2500 kcal. Denní výdej taky kolem 2500 kcal. to je na udržení váhy. pokud chceš hubnout je nutné snížit příjem kalorií max. o 500kcal a zvýšit pohyb. Ale to je jen teorie, každý člověk je jiný. Diety opravdu nepomáhají to je jen dočasný způsob a není trvalý. ,,Roztaženost" žaludku je jen mýtus. Prášky v tvým věku ti žádnej rozumnej doktor nepředepíše pokud nemáš morbidní obezitu BMI nad 40 a více. Spočítat si svoje BMI můžeš takto: tělesná váha v kg děleno tělesná výška v metrech na druhou = výsledek. Příklad 75 kg : 1,75m*1,75m= 24,49 bmi. Viz http://www.mte.cz/bmi.php Prášky na totální znechucení jídla neexistují, a ty volně prodejný v lékárně stojí moc peněz a nemají opravdu žádný účinek. Vypadávání vlasů nehrozí, ale hrozí závažné zdravotní potíže, které ti můžou způsobit vážné poruchy na psychice a zažívací trakt ti můžou poškodit a bohužel následky na celý život. Ale tady ti více nedokážu poradit. Jedině pokud se mi ozveš a pak si o tom můžeme popovídat více, ale je to jen na tobě...
18. 02. 2013 v 03:51Off-line somerone  (36/180/80)
No comment po tom, co psal anonym. pár sklapovaček vedle počíteče není žádný sport, v tom to vězí. Sežer ty prášky třeba všechny! :D To ti nepomůže. To málo co sníš bych chtěl vidět v množství, co sním já.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 02. 2013 v 08:17Off-line supra2cz  (103/182/68)
Pokud kluk chce zhubnout výrazně - tj. z tlustýho na štíhlýho, bez odborníka se neobejde, prášky jsou vyhazování peněz a extrémní diety ti zničí tělo. Ségra dělá dietoložku a i ze svého okolí vím, že to funguje. Když kluk chce, tak může ze 100kg se dostat i na 65kg během roku. Chce to však razantní změnu životního stylu, překopat jídelníček, začít se hýbat a mít peníze na potravinové doplňky. Ale myslím že to za to stojí, protože s 90 a více kg se kluci seznamují myslím dost těžko...
18. 02. 2013 v 10:14Off-line igni  (36/192/130)
Jeste moznost misto dietologa zajit do posilovny, najmout si trenera na nekolik zacatecnich hodin, vysvetlit mu co mas za cil, a on ti navrhne jak cvicebni plan tak jidelnicek (a opravdu to pomaha ;) ). Ale po tvem prispevku musim (i kdyz nerad) souhlasit se somerone. ZACNI SE HYBAT!!
18. 02. 2013 v 13:38Off-line Tien213  (42/-/-)
Dietolog = herbalife BEWARE!!! ;)
na chudnutie ti uplne staci jedno pravidlo - zdvojnasob svoj prijem vody!
vyskusal som vsetko, rozne cvicenia, diety, koktaily, vyzivove doplnky. a uplne najlepsie ucinkuje drzat sa pravidla 9 z desiatich pocitov hladu je smad. takze pit pit pit.. ak chces ale rychle riesenie a nie rok dva cakat tak potom odporucam ciste ovocie a zelenina 3 mesiace. a ultra rychle a stale bezpecne riesenie je ciste len stava (nijake kupovane dzusi z koncentratu) zo zeleniny a ovocia (z nizkym obsahom cukru cize jablcna a ananasov)(zo zeleniny stavit repu, mrkvu).
18. 02. 2013 v 15:16Off-line igni  (36/192/130)
Maly obsah cukru v ananasu, lol :D a jenom ovoce se zeleninou neni taky dlouhodobe zdrave ;)
18. 02. 2013 v 15:39Off-line Anonym
Piju furt,až mi je s toho blbě,není kam chodit do posilky,já totiž nežiju jak vy,někde ve městě kde máte takovýdle věci na každým rohu,hýbání mi nepomůže,ještě k tomu mám astma.
Chtěl sem radu na ty prášky,mě je u p***le že se mi zničí tělo,stejně mám už zničenej život,takže co...
Samozdřejně mě je jasný že mě ty prášky nezhubnou sami,musím tomu nějak na pomoc,skuste být v mojí kůži a pak mi tu vypisujte...
18. 02. 2013 v 15:52Off-line Chrisik  (33/176/51)
Mě by se hodily zase prášky na tloustnutí :-D
18. 02. 2013 v 15:57Off-line Chrisik  (33/176/51)
Vooja : to mi nechutná , blé :-D
18. 02. 2013 v 16:18Off-line Mustan23  (61/170/105)
Anonym: Komu není rady tomu není pomoci Pořád se vymlouváš jak nemůžeš to či ono a UPNUL jsi se na prášky. To je ta největší pitomost. Máš před sebou ještě dlouhý život. Napiš mě a pomůžu ti. Pokud nechceš nemusíš...
18. 02. 2013 v 16:30Off-line somerone  (36/180/80)
Ten anonym už to předem vzdal, tak nevím, o čem se tu tedy bavíme...
18. 02. 2013 v 16:34Off-line Mustan23  (61/170/105)
Somerone: Asi si myslí že se nacpe, sedne si k pc, zapije prášek a bude štíhlej...
18. 02. 2013 v 17:04Off-line bertholz  (20/170/74)
Byli kdysi dávno a učinný Adipex
18. 02. 2013 v 17:05Off-line bertholz  (20/170/74)
EU zakazala prodej techto léků pač měli spiustu vedlejších učinků
19. 02. 2013 v 16:15Off-line Anonym
"Somerone: Asi si myslí že se nacpe, sedne si k pc, zapije prášek a bude štíhlej."

Ty asi nějak špatně čteš vid?Právě sem jasně napsal že mi je jasný že mě prášek nezhubne,samozdřejně že musím tomu nějak dopomoct,že se budu hýbat,ale mohl bych zhubnout rychleji.
A jestli je to tak těžký mi napsat odpověd a ne nějaký přídavky navíc který mě nezajmají,protože tady sou lidi co jso nejspíš FIT,podle fotek si mužete psát co chcete,protože narozdíl odemně jse hubenný,moje otázka jaký prášky?Ne odpověd "hejbej se"
Já se hejbu,ale holt každej nemá takovou výdrž aby to nevzdal,hladovek, a diet sem měl víc než dost.......
19. 02. 2013 v 17:08Off-line Mustan23  (61/170/105)
Anonyme... Poslední rada pro tebe... ty zase nečteš co jsem ti napsal, nebo to nechceš pochopit, tak si zajdi za nějakým dietologem a řekne ti to samý co já. Pokud se ozveš dám ti měsíční plán při kterým zhubneš až o 8kg za měsíc bez hladovění a nestojí to vůbec nic, jen se do toho pustit. Sám sem schodil za 3 měsíce 20 kilo sádla. Co je hlavní bez hladu a stresu. Po prášku Meridia jsem kdysi přibral za 3 měsíce 7 kilo a bylo mě po něm špatně. Ale opakuju jak chceš.... je to na tobě. A pamatuj hladovky a drastický diety nepomůžou, ani s práškama, to je pak po skončení ,,diety,, tělo vyhladovělý a všechno co pak sníš tak uloží v podobě tuku a máš zase za chvíli to co jsi schodil nazpět a ještě k tomu ,,něco,, navíc. Proto se ti zhubnout takhle nepodaří. A udržet si váhu také ne...
19. 02. 2013 v 18:23Off-line Anonym
Ale já nemám čas na nějaký plány,chodit ven běhat pravidelně v ten aten čas,to nestíhám,mám toho moc,a tím nemyslim PC.
19. 02. 2013 v 19:21Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Za návštěvu obvodního lékaře nic nedáš. (30Kč, směšné)

Nicméně, pokud problém NENÍ endokrinologický, pak je jediná pomoc - hýbat se a jíst správně. Hladovka je totální blbost, jelikož se tím tělo uvede do nerovnováhy, akutně chybí energie i živiny. Při hladovce se paradoxně nehubne, jelikož tělo neví, kdy dostane další zdroj energie, tak si dělá zásoby ve formě tuků. Dieta - mnohdy taky blbost. Dieta je podstatná u lidí s nesnášenlivostí nějaké složky potravy. Zdravý člověk s pár kilo navíc může jíst vše, ale s mírou.

Pokud člověk chce mít zdravý vzhled i cítit se zdravý, tak je potřeba jíst pravidelně, v přiměřených porcích a nevynechávat ovoce a zeleninu třeba na svačinu. Prášky na hubnutí jsou blbost. Stejně v nich vždycky je něco, co v těle stejně je a činností se to aktivuje. Koukal jsem taky na spoustu preparátů a nikdy to není nic převratného. A nic nenahradí pohyb. Braním chemikálií se akorát zatěžují játra a ledviny.

Kdo říká, že nemá čas na nějaké sportovní aktivity, tak je jen líný plánovat. Když už, tak aspoň tu hodinu denně na rotoped nebo orbitrack si člověk najít musí a dá se při tom dělat ještě jiná činnost (televize, kniha, četba, studium,...) Děláte to hlavně pro sebe. Investujte do zdraví teď, ať to nemusíte dělat potom a složitěji.
19. 02. 2013 v 22:42Off-line Mustan23  (61/170/105)
Anonyme: nevíš o jaký plán jde, když se mě neozveš tak se nic nedozvíš. Jde o plán stravování né o plán cvičení. Ale je to tvůj problém.

Jen malý dodatek, tady ti nikdo žádný prášek neporadí, to by musel být blázen.
1. těžko se tady najde někdo kdo by riskoval, že něco poradí a tobě to poškodí zdraví
2. ještě by měl z toho problémy.
3. pokud se bojíš, že bych po tobě něco chtěl... nejsem na mladý kluky.
Jsem ochoten pouze poradit, ostatní je jen na tobě, protože vím jaký je to problém žít s nadváhou a obezitou.
19. 02. 2013 v 23:32Off-line igni  (36/192/130)
Anonym: pokud nemas cas na to pravidelne cvicit, tak ti zadna dieta nepomuze. proste se smir s tim, ze mas nadvahu a bud v pohode. a nebo omez jine aktivity a pravidelne sportuj, jina rada proste neni ;)
19. 02. 2013 v 23:42Off-line Michael.Deniels  (30/182/68)
Igni : Promin ale stím co jsi napsal nesouhlasim !! Já vždycky co jsem chtěl shodit těch pár kg co mám navíc sem držel detoxikační měsíční kuru a nic sem nedělal a shodil sem hodně rychle ale u týhle diety je zapotřebí velkááá vůle ! Tak promin třeba máš na to jiný názor ale myslím si že když mu poradíš že žádná dieta mu nepomůže když nic nebude dělat je hloupost ! A můžeš se rozčilovat jak chceš jako to plno lidí tu dokáže :-)
20. 02. 2013 v 01:03Off-line SinnerX  (33/183/84)
Radši začni cvičit a najeď na zdravej jídelníček ;-)
20. 02. 2013 v 01:17Off-line igni  (36/192/130)
Michael.deniels: pokud ma dlouhodobe problemy z nadvahou, jenom dieta proste nestaci. a pokud si myslite ze je zdrave jak ty rikas skoro nejist a nic nedelat, tak je to dost smutne. Zadny odbornik vam nedoporuci skoro nejist, zdrave to neni, organismu to neprospiva a reseni to proste neni, rozhodne ne dlouhodobe.
20. 02. 2013 v 01:27Off-line Michael.Deniels  (30/182/68)
Igni : Hale já nevim každej má na to svůj názor! Názorů tu má si myslim až požehnaně tak at si vybere on sám :-)
20. 02. 2013 v 05:32Off-line somerone  (36/180/80)
Opět smekám před názorem JarodShadowsong !
20. 02. 2013 v 06:45On-line Richard33  (44/185/80)
Jdu zkusit ten zelený čaj, za půl roku (pokud tohle téma ještě najdu) dám vědět :-)

St**t na 89 kg, tuk navíc mám (i když cvičím a sažím se jíst pravidelně, přiměřeně a vyváženě) :-)
21. 02. 2013 v 13:21Off-line bertholz  (20/170/74)
Existuje jedna jedina dieta podle mý babičky :-D ŽERMEŇ
21. 02. 2013 v 23:03Off-line Dex  (35/175/74)
Nejlepší na hubnutí je běhání. zpočátku max. 3x-4x týdně, nepřehánět, jakmile nemůžeš tak skonči a běž příště. jinak každej tu chce hubnout honem honem ale průměrně bez jojo efektu zhubne člověk za tejden maximálně 1,5 kg. jak je to víc, může se stát výše zmíněný jojo efekt. a pak je motivace v čudu. a samozřejmě upravit jídelníček, nepřežírat se jak prase, ale jíst pravidelně v malejch dávkách. a samozřejmě hodně pít. (ne colu a další srajdy)
22. 02. 2013 v 05:29Off-line somerone  (36/180/80)
Ahoj, lze být stíhlý a mít krásnou postavu tím, že člověk bude jíst v malých množstvích 2-3x denně. A taky by neměl mít nesnášenlivost k jídlu, má se jíst všechno! Potom budete mít postavu jako já, když si k tomu občas zaplavete :)
Já k snídani mám pečivo, jogurty, kávu. Potom jdu na jeden oběd a v práci mám druhý teplý jídlo, no a je to zároveň večere, poté si dám třeba nějaké ovoce nebo máme k dispozici na rautu pro hosty polívku. Důležité je před spaním nejíst, min 5 hodin!
Cestou domů, tak občas neodolám KFC na ipáku, kde přestupuju, ale dám si jen b-smart. Člověk se prostě nesmí přežírat, pouze zasytit a zbytečně si "nerozšiřovat" žaludek (!) a nejlepší pomůckou je, když chodíte nakupovat nasycení a doma máte opravdu jen malé zásoby. Moje lednička bývá jen plná jogurtů a mléka, nic jinýho :D, někdy tam je šunka, přírodní sýr!
Ráno mám v plánu si udělat 3 vajíčka, co mi zbyly, vlastně až se vyspím za 6h, kávu a potom mám masáž a oběd vynechám, budu mít až večeři v práci :)
22. 02. 2013 v 08:42Off-line Dex  (35/175/74)
Myslim že fastfoody by měl uplně vynechat. to je totiž to největší zlo mezi potravinama co existuje. to at si radši koupí něco v sámošce.
22. 02. 2013 v 11:58Off-line Betonica  (39/191/93)
Reknu Ti jen jedno: JSI MAGOR.

Prasky na hubnuti, az na vyjimky, obsahuji ucinnou latku "pseudoefedrin", ktery ji mimo jine hlavni ucinna latka pervitinu. Jednim z ucinku PE je ztrata pocitu hladu. Clovek jednoduse neciti, ze ma hlad. Tedy se nejedna o hubnuti, ale o hladoveni. Mezi vedlejsi ucinky PE patri drsny poskozeni jater, zeslabeni zubni skloviny, ridnuti vlasu a nehtu, zhorseni pleti a vsech koznich chorob, nervozita, podrazdenost, atd... Opravdu je treba kvuli par kilum hazet do sebe chemii? Navic, davkovani vsech leku na hubnuti je tak individualni, ze bych se netroufnul brat to bez lekarskeho dohledu...

Misto prasku se zamer na denni rezim. Na skladbu potravy. Co, kdy a kolik toho jis? Rano chleba s maslem a salamem = tuky a cukry? K obedu svickova nebo gulas s knedlikem = tuky a cukry? Takhle uvazuj. Nahrad tuky zivocisny za tuky rostlinny. Omez bilou mouku ve vsech jejich podobach. Uplne vynechej alkohol, zejmena tvrdej (budes se divit, ale jeden panek rumu ma mega kalorii). Zarad mraky zeleniny, ovoce, lustenin a hlavne PIJ 3 LITRY VODY DENNE. Zadny slazeny sracky typu cola a podobne. Ale voda, neprerliva. Jez mensi porce, klidne 5-6 denne, jako v detstvi. Snidane, svacina, obed, svacina, vecere, pripadne druha vecere. Rozdeli si denni prijem energie tak, abys 2/3 pokryl cca do 16h. Tzn. vydatna snidane, vydatny obed. Svacina a vecere uz lehci.

Kdyz k tomu pridas vic pohybu (staci jit do prace nebo do skoly pesky), uvidis vysledky velice brzy.

Ver mi, ja jsem takhle sundal 8 kg za 3 mesice :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload