Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pleť

29. 04. 2015 v 23:44Off-line Anonym
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, především mladých kluků, jak pečujete o svoji pleť? Je mi 17 a všímám si, že hodně gayů v mém věku má krásnou pleť. Oproti tomu já jsem samej zarudlej beďar. Také se mi loupe kůže na nose a mám černé tečky. Jak docílím toho, abych měl taky tak krásnou pokožku?
30. 04. 2015 v 00:06Off-line Ratte19  (28/-/-)
Mytí obličeje víckrát denně (ČISTIT) , ruzné krémy, a přípravky.. Někdo to má celý život a nepomůže nic. Zkus se zeptat v lekárně, jestli neporadí. Tak si kup BB-Cream, nebo make -up :-DD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
30. 04. 2015 v 07:33Off-line honzak  (33/183/65)
Černý tečky vznikaj od sluníčka. melanocyty začnou syntetizovat melanin, ale špatně ti putuje v kůži, tak ti kůže neztmavne, ale dělaj se ti tečky. => denní krém s UV filtrem.
loupe nos? pfů :D nespálil ses? vypadá to na mastnou pleť, ale jestli se ti i loupe kůže, tak jí máš možná extrémně suchou a tak se ti přemašťuje. čistící kroky určitě na mastnou, ale pak bych zvážil a zkoušel různý hydratační přípravky. investovat se vyplatí do nočního krému. Jestli máš takovouhle pleť, tak péči ráno i večer každej den se nevyhneš. Pleť se prej nejvíc regeneruje mezi 22-01 hodinou, takže při seriálu na dobrou noc už bys měl bejt namazanej :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 04. 2015 v 09:16Off-line Septimus  (103/130/40)
Mýt si často xicht a stravovat se zdravěji.
30. 04. 2015 v 11:20Off-line colombo  (103/192/90)
No to je gól když čtu, jak náctiletí patlají na pleť různé sarapetičky. Myslel jsem, že tyto kosmetické obstrukce potřebuje člověk ve vyšším věku, kdy je pleť již stará a unavená.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 04. 2015 v 11:41Off-line Atlantis  (27/175/64)
Mně s akné nejvíc pomohlo tohle: http://cestaprirody.cz/…krem_logona/ používám to každé ráno, trošku, a vydrží to tak 5 měsíců. Lávovka se užívá na všechno, není to jenom na vlasy, jak píšou:) Dobré je, že to neničí ochrannou vrstvu kůže, není to žádný dryák, jenom příroda. Ale někdy to může vysušovat zase; prostě všechno se musí zkusit. Mně to funguje:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 04. 2015 v 20:30Off-line hipster  (25/-/-)
Nie každý má rovnaku pleť ako ty. Niekto má suhšiu, mastnejšiu, pórovitejšiu, zato že tebe voda pomohla a prípravky uškodili neznamená že to tak budú mať všetci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload