Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dopisy, e-maily, dlouhé zprávy - je tu někdo, kdo preferuje "pomalý" způsob komunikace před "rychlým"

01. 05. 2015 v 23:35Off-line Elias  (33/192/90)
Zdravím,

zajímalo by mě, jestli se ještě najdou tací, kteří před komunikací v reálném čase preferují vzájemnou výměnu delších zpráv bez požadavku na okamžitou odpověď. Nemusí se jednat přímo o papírové dopisy, e-maily, vlastně se tak dá komunikovat i zde.

Obecně si myslím, že je škoda, že dnes hodně lidí tento krásný způsob komunikace nechápe. Přitom pěkným slohovým útvarem, se kterým si vyhrajete a ve kterém v klidu zformulujete svoje myšlenky můžete zanechat v tom druhém mnohem silnější emoce a může se stát, že si jej i uschová a časem na takový dopis bude vzpomínat.

A navíc je tento způsob komunikace hospodárnější k organizaci Vašeho času, nemusíte sedět na seznamce a čekat, až ten druhý odpoví ale jednoduše si můžete dělat svoji práci či trávit volný čas jiným způsobem a občas v klidu odepsat na dopis, který Vám přišel.

Hm, nakonec se z dotazu, zda píšete dopisy změnilo v jejich propagaci, za což se omlouvám
02. 05. 2015 v 08:36Off-line novcert  (48/181/78)
Tuto verzi komunikace asi tato společnost již zapomněla...holt technika jde kupředu a poskytuje jiné možnosti...kolik lidí mladších dvaceti možná i třiceti let poslalo alespoň jeden telegram???
02. 05. 2015 v 09:54Off-line numberfour  (26/187/-)
Já jsem zažil takový krásný, několika měsíční vztah,... bylo to opravdu fajn doporučuji i ostatním,... Jeden email jsem psal a vymýšlel třeba půl hodiny:)
02. 05. 2015 v 10:07Off-line Trea  (28/178/-)
Kéž by mi někdo někdy napsal nějaký krásný dlouhý dopis :) který bych si mohl přečíst, schovat si ho ;)
02. 05. 2015 v 10:32Off-line Vlado2  (61/180/80)
Novcerte, pokud míníš komunikátor Telegram Messenger, tak ten tady opravdu používá málokdo – on skutečně není příliš praktický. Jedná se spíše o jakousi obdobu ICQ formou SMS. A pokud jsi měl na mysli klasický poštovní telegram, tak ti musím připomenout, že tuto službu pošta definitivně zrušila již 1. ledna 2010, neboť v době internetu a mobilních telefonů byla děsivě pomalá, drahá, tudíž v praxi už nepoužitelná.
K Eliasovu úvodu bych si pouze dovolil podotknout, že stohy krásných dopisů (převázaných mašlí) jsou nevratnou historií, obdobně jako papírová firemní korespondence zakládaná v šanonech.
Ale abychom nebyli nespravedliví – méně gramotní a jednodušší jedinci, neschopní delšího souvislého (srozumitelného) písemného i ústního projevu, tady byli vždycky a smysluplný dopis z nich nebylo možné vytlouct ani násilím. Titíž jedinci totiž obvykle nemohou delší textovou informaci ani sami strávit. Takže je snad lepší, že si dnes můžeme přečíst jen jejich krátké výkřiky a nejsme nuceni pracně studovat podivné duševní výplody bez hlavy a paty.
02. 05. 2015 v 10:40Off-line novcert  (48/181/78)
Vlado2 dík za info. Že pošta už neposílá 5 let telegramy je pro mě novinka,jsem taky sto let asi za opicema :-)
Jinak pravdu díš,pročíst se někdy dopisem,aby jsem měl alespoň dojem,že jsem něco pochopil je hodně náročné.
02. 05. 2015 v 16:44Off-line esthetique  (40/-/-)
Ne, každej chce hned vědět, jestli dotyčný ho bude vzrušovat, jestli chemie bude fungovat, zkrátka JESTLI SE MU Z PROTĚJŠKU POSTAVÍ.... a proto se chtěj setkat.
láska a vztahovost jsou těžce OUT....
02. 05. 2015 v 16:53Off-line Centaur  (43/177/-)
Mám ještě schované retro dopisy kdy ještě tohle všechno bylo v plenkách. Jednou to bude vzácné už vlastně i dnes
02. 05. 2015 v 18:09Off-line ehrweis  (39/158/66)
Mám raději, když si napřed vyměníme několik emailů, zpráv, než se setkáme reálně (pokud se nakonec vůbec setkáme). Tak aspoň trochu obá ví, co protějška zajímá, o čem se defakto mužou bavit a případně prohlubovat komunikaci (pokud se teda nechtějí setkat jen za tím jedním účelem).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload