Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co mám udělat...

02. 05. 2015 v 02:33Off-line Anonym
Mám nejlepšiho kamarada do kteryho jsem strašně zamilovaný. Je ale zamilovaný do jine holky ktera ho nechce, klasický přibeh nas všech asi ne? Dřív se mi svěřoval aspoň trochu ale teď... ja vidím že ho něco trápí (ale važně hodně) ale nedáva to znát a když jsem mu řekl že to předemnou neschová tak prostě dělal ze me neslyšel... když jsme se bavili že se vožerem a bude p***l tak jsem řekl že by se mnou možná začal konečně mluvit tak mi řekl " tak to si věříš" a falešně se smál... dost často se tomu druhému dívame do očí třeba 3 minuty a ja to prostě vidím jakej je pod tím povrchem... on mi i řekl ze ví že to vidim ale že mě do toho zatahovat nechce a ať jsem se snažil sebevíc ho přesvědčit tak ten názor má doteď... a co je horší, kdykoliv začnu s vážnym tématem (jako třeba jak je pro mě duležitej nebo že bych mu vážně chtěl pomoct a ať me pustí dovnitř) tak řekne jeho klasickou větu "teď mám dobrou náladu, teď to řešit nechci" a řiká to uplně pokaždý... ja vím že kdybych to začal dál rozebírat mohl bych mu tím akorát víc ublížit ale on se mi sám neotevře...
Už nevím co dělat prosim pomoc...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload