Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Konverzace - zasahování adminů do debat

07. 05. 2015 v 20:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Pánové, poslední 2 - 3 dny jsou tu snahy v některých (a to slovo některých zdůrazňuji) debatách mazat striktně příspěvky které dle názoru jakéhosi admina nesouvisí s tématem, jinde to nechá... co to jako kruci je? Když se potkám na schůzi svýho zájmovýho spolku s kolegou a probíráme nějaké klubové téma, jak řeč plyne přirozeně že odbočíme od tématu našeho společného a prostě zdrbnem o něčem jiném... osobuje si snad tento admin který to co jsem výše popsal dělá zasahovat tímto stylem do debat? Toto tady fakt chcete zavést? To snad nemyslíte vážně... čumte co máte v pravidlech - "Poradna je tu pro vás – můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým"... NECÍLENĚ DISKUTOVAT... kruci změňte pravidla nebo se jich držte!
07. 05. 2015 v 20:47Off-line rosju  (53/170/78)
Ať žije cenzura. Ještě by nam asi měli radit, co si máme myslet a co rikat. Zřejmě lepší oddíl
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 05. 2015 v 20:48Off-line sirEragon  (58/182/82)
Pořádek musí byt i v bordelu.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
07. 05. 2015 v 21:09Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Však jo, jen ať jsou nekompromisní a dávají Vám pořádně do čuni. Jste spameři! Já jsem sice taky spamer, ale rád se přizpůsobím novému řádu!

Když je bordel, je třeba povolat diktátora! :-P
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 05. 2015 v 21:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku jakej diktátor, týpek dá celej den pokoj, večer se přižene a v horní debatě vyhodí pár příspěvků který sou podle něj mimo téma i když vyplynuly z debaty, žádný sprosťárny (teda včera mazal vulgární děcko jedno aji) .. prostě vymaže kdeco co není přímo k tématu, jenže to je prostě normální plynulý příjemný pokecík krucifix, a odpovědi na to tam zůstanou beze smyslu viset... a jen v té horní debatě, poslední 2 - 3 dny, to je kruci novej admin ne? to tady dřív nebylo, je to posledních pár dnů.... a v pravidlech mají, že je možno NECÍLENĚ DISKUTOVAT, kde tam je něco o držení se tématu kruci?

P.S.: hej ty tele které jsi mě teď dalo nesouhlas, ptám se KDE je v pravidlech něco o držení se tématu...
07. 05. 2015 v 21:49Off-line rosju  (53/170/78)
Každý hlupák potřebuje svého diktátora
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 05. 2015 v 21:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty bych dával uchylům který tady propagujou pedofilii, to nikdo nemaže kupodivu
07. 05. 2015 v 22:02Off-line BussterX  (103/130/150)
P.S.: hej ty tele které jsi mě teď dalo nesouhlas, ptám se KDE je v pravidlech něco o držení se tématu...

takže místo hejtování nesouhlasama beze slov mi odpověz, ptám se KDE to tam je?
07. 05. 2015 v 22:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Sorry ale když někdo založí vlákno na téma " miluji tlusté prase F.M." tak to není na vymazání ale na ban, to že tady nechávají vlákno s marečkem mně taky udivuje... že mažou vlákno zaměřený proti jednomu nebo na jednoho uživatele to chápu, ale proč teda nemažou vlákno s marečkem? že smažou uvnitř debaty vulgarismy, to taky chápu, ale kde mají napsané to držení se tématu kvůli kterýmu tu teď začal nějaký aktivní zbesilec promazávat NĚKTERÉ DEBATY? neudělali adminem Descaharma? : )))
07. 05. 2015 v 22:42Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No hele, já si ještě nevšiml, že bych měl smazaný nějaký příspěvek. Asi to bude tím, že vím, co a jak psát, aby proti tomu nikdo nic nemohl mít. Netuším, proč zrovna ty vaše jsou mazány, protože ani nevím, které byly smazány, ale kdybych je viděl, tak jsem si docela jist, že bych věděl, proč tomu tak bylo. :-P
07. 05. 2015 v 22:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku, pár posledních dnů najaký kůň maže moje příspěvky naprosto bezdůvodně jen proto že sklouzly mimo téma v konverzaci, a půl hodiny po tom už si admin mých příspěvků jinde nevšimne i když jsou mimo mísu .... , klidně mi dejte ban, udělali jste adminem kkta
07. 05. 2015 v 22:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Však i Kevis či jak se jmenoval ten padesátník, si stěžoval, že mu mažou příspěvky, takže v tom asi nic osobního nebude. :-P
07. 05. 2015 v 22:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Já neříkám že je to osobní kruci, říkám že je to NESYSTÉMOVÝ krucifix, dělá v tom bordel tou svou nesystematickou horlivostí... kde je teď třeba? se zapoj ne?
07. 05. 2015 v 22:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Je to záležitost posledních pár dnů, evidentně nový koště co si myslí že dobře mete... všechno tomu nasvědčuje, dřív tu byl klid a svoboda
07. 05. 2015 v 22:55Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Každý tu zkrátka nemůže být nonstop jako ty. :-)

Nicméně souhlasím, když už mazat, tak všude, aby to mělo smysl. Na druhou stranu ale přestaňte spamovat a nesystémové mazání příspěvků se vás nebude týkat. :-P
07. 05. 2015 v 22:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Luki já se vzbudím, zapnu PC a su v práci, chápeš, nechodím sem jen když mi stojí ocas, jsem tu furt na Klucich, je to moje spojení se světem a při práci prostě tlachám tady ... proto jsem tu pořád, nebudu celý den žvanit o poluci nebo délce dostřiku podle tématu krucisakra, debata se vyvívjí a má svou dynamiku, na co sakra si tady začal nekdo hrát že mele něco o držení se tématu, KDE, KDÉÉÉÉÉÉ to v tech pravidlech máte????
07. 05. 2015 v 23:04Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jsme pro moderovanou poradnu, ale s jasnými pravidly co se smí a co ne. Dvojí metr je naprd, to je fakt.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 05. 2015 v 23:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Bus: Tou větičkou "Necíleně diskutovat" si sami na sebe upletli bič, nicméně i tak považuji mazání příspěvků mimo téma za samozřejmost, nehledě na to, co mají výše napsáno. :-P
07. 05. 2015 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegan: já nemyslím že je to dvojí metr ale prostě šlendrián a nesystematičnost, a navíc asi jen exces jednoho jedinýho admina který se sem přižene dycky navečer, "pročistí" jen pár horních debat a vypadne... já su tady 15 - 18 hodin denně a nějakej mameluk co je tu nejspíš přihlášen jen pár hodin denně mi bude mazat příspěvky když nejsou neslušný jen proto že má nějakou mánii o držení se tématu který v pravidlech vůbec není
07. 05. 2015 v 23:28Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To zase ne, ale je rozdíl mezi volnější diskuzí a zcela volnou diskuzí. Když se ve volnější diskuze bude téma držet jen okrajově, pořád je to v pořádku, ale když se ve volné diskuze na téma, dejme tomu "Jaké nosíte spodní prádlo" začne řešit, kdo má jaké auto, tak už je to špatně. A ta VOLNÁ debata je tady prostě hodně a vytvářejí (vytvářeli) ji tu především dva až tři nejmenovaní uživatelé. :-)
07. 05. 2015 v 23:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku, v debatě o spodním prádle se může klidně stát že tam někdo začne řešit auto, to se stát může.... kolik lidí se k tý debatě o autě připojí? jeden? deset? sto? a jak dlouho ta debata o autě ve vlákně o spodním prádle bude trvat? no asi jen do tý chvíle kdy tam někdo napíše jaké má rád spodní prádlo a někdo další se s ním o tom začne bavit... ta debata o autě sama zanikne, pokud ne tak holt lidi víc zajímají auta než spoďáry...
07. 05. 2015 v 23:37Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To ale nic nemění na tom, že debata o slipech má být debata o slipech.

V debatě o Marečkovi se už taky nějakou dobu mluví o všem možném, jen ne o Marečkoví, přesto ta debata nezanikla a neustále se oživuje a oživovat bude, dokud to tam někdo řádně nepromaže.
07. 05. 2015 v 23:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku viděl jsi film Železná srdce?
07. 05. 2015 v 23:41Off-line BussterX  (103/130/150)
07. 05. 2015 v 23:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak pánové, a každej kdo se podíval na ten trailer, tak si dejte výchovný pohlavek, páč to v této debatě nemá co dělat, správně jsem na to měl založit nové vlákno a tam se luka zeptat jestli to viděl :P
07. 05. 2015 v 23:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ne, ale viděl jsem Statečné srdce. Tam stejně jako ty tady i William Wallace bojoval za svobodu a nezávislost, ale zaplatil za to životem, tak dej bacha, aby ti adminští kati nevyřízli střeva a neusekli hlavu. :-P
07. 05. 2015 v 23:56Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
I svoboda musí mít své meze. :-P
07. 05. 2015 v 23:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, tam kde začíná svoboda tvoje
08. 05. 2015 v 00:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Správně, však to i v tomto případě spolu souvisí. Když jako čtenář jdu do diskuze na nějaké téma, tak si chci přečíst názory na to téma a nikoli hádky mezi několika uživateli a jiný spam.

Jako přiznej si, že to co jsi tady ještě donedávna předváděl spolu s Galileovem, to už bylo za hranicemi všech hranic, protože jste tím vaším chatem absolutně znehodnocovali založená témata. To snad nebudeš popírat. :-P
08. 05. 2015 v 00:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Luk: to nepopírám, galileo mi tu chybí : )) všiml sis někdy jaká témata jsme trolili? a jaké uživatele? stupidní : )
08. 05. 2015 v 00:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Jenže luku, tehdy to nikdo nemazal, a tehdy by se to i hodilo jak toho bylo moc : )), teď je tu zřejmě nějaké nové koště které maže nesystémově a horlivě až je to přehnaný... toto tady chcete, jo? říkám že jak mi tady někdo začne soustavně a denně narušovat záznam toku mých myšlenek tak du do ř**i a sám
08. 05. 2015 v 00:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Jdu se projít s pesem, čus luki : )
08. 05. 2015 v 00:17Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Pa :-P
08. 05. 2015 v 07:57Off-line NaKluky.cz
BussterX: Pravdou je, že poslední dny tu jistý šlendrián opravdu nastává. Co si budeme povídat, ty jsi nikdy neudržel jedno téma :) To ale není až takový problém.

Daleko více nám vadí (a proto to mazání), když se zde začínají propírat jednotliví uživatelé webu. Pár uživatelů se asi rozhodlo, že se nebudou mít rádi, vzájemně se napadají, urážejí, nahlašují, neustále zakládají nevhodná anonymní témata atd., a nás to prostě už nebaví pořád dokola číst a mazat.

V soukromých zprávách ať se každý hádá, napadá a uráží, jak je libo, to nikdo nevidí, takže nám to ani nevadí (nedali jsme si za cíl spasit svět). Když se to děje veřejně, tak je třeba počítat s tím, že jsou na takové příspěvky kladeny trochu jiné nároky.

Banovat zatím nikoho nechceme, protože pořád věříme tomu, že to je pouze přechodný jev a po smazání pár příspěvků a uplynutí několika dní to přejde. Aspoň doufáme.

V tebou zmíněném vlákně jsme zasáhli, protože se tam začali řešit konkrétní uživatelé (navíc zcela mimo téma) a jsme si téměř jisti, že by to opět skončilo zbytečnou hádkou a zaspamováním zajímavého tématu - svět je ale moc krásný na to, abychom se zde hádali, ne? :) Když se pak smaže jeden nebo dva příspěvky, je logické smazat vše, co na ně navazovalo, jinak by to pro nově příchozího čtenáře mohlo působit jako vytržené z kontextu, a to je v každém případě špatně.

Hovořit zde o diktátorství nebo cenzuře je mimo mísu. Ostatně sám jsi nás pochválil za to, že jsme ti v jednom tématu ponechali odkaz na konkurenční web, nebo ne? :)

A mimochodem, je milé sledovat, jak jeden den od jedněch uživatelů čteme, že by se mělo zavést moderování, jak na to kašleme a nic neděláme, a jiný den od jiných uživatelů naopak čteme, jak to naše moderování hraničí s cenzurou.

Pravda je taková, že Poradna je moderovaná od začátku. Vždycky jsme mazali nevhodné příspěvky a témata, upravujeme dotazy, aby se daly dobře číst, a upravujeme i názvy témat, aby byly smysluplné, atd. Současně ale v diskuzích necháváme relativní volnost, protože omezování sami nemáme rádi.
08. 05. 2015 v 08:35Off-line sirEragon  (58/182/82)
No měli by se nad sebou zamyslet admini. V sekci seznámení je pravidlo bez nabídek sexu za peníze. A hned jsem narazil jak někdo láká na eskort do Ústí nad Labem kluky určitě to nebude zadarmo, že? A rovněž mi psal dement 38 let zda nejsem na chlapečky a přímo zadal věk od 11 let. Takže uniká vám spousta podstatných věci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 05. 2015 v 13:19Off-line BussterX  (103/130/150)
@ nakluky: já jsem vás (myšleno to jak je to tady nastaveno) chválil poměrně často a víckrát ne jen za to že jste nesmazali ten link na akce ibka, líbilo se mně jak je to nastaveno, nebo jsem i vysvětloval uživatelům význam a nutnost reklamy zde na serveru... ale trvám na tom že mažete posledních pár dnů úplně nevinné věty, zkopíroval bych sem příklad ale jaksi nemám co kopírovat když je to vygumovaný, že.... nemůžu si pomoct ale tak to cítím, a za obsáhlé vysvětlení vašeho stanoviska díky.
08. 05. 2015 v 22:27Off-line THX1188  (40/183/90)
Ale, ale tady mi něco uniklo :) Busty, to je zase nadělení tady :) Jeden si tu nechá lustrovat xichtík microsoftem, další se diví, že mu mladej zahejbá, jeden ho má malýho a je nešťastnej, vyjímečně nám tu pláče i ten s Anakondou. Pan L. propaguje svoje obří dildo a Busty tu vztyčený hájí imaginární spravedlnost online poradny. To je zase kolotoč :) Podporuju svobodu :)
08. 05. 2015 v 22:39Off-line BussterX  (103/130/150)
THX na Hrad, THX adminem, vote THX !! : ))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload