Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jehovisti

14. 05. 2015 v 18:53Off-line Anonym
Celkem mě začíná sr*t, že na každém rohu potkávám Jehovisty. Dokonce někdy obchází po domech a zvonili i u nás. Někdy lidi i oslovují sami od sebe, když jdou kolem. V rukách letáčky a ty jejich Strážné věže a další blbosti... nápisy "Jak se vzal na Zemi život?", atd.

Jo a jak by zareagovali, kdybych jim řekl "Pozdrav pánbůh, jsem homosexuál, ha ha :-)"
15. 05. 2015 v 00:23Off-line Johnys  (27/184/69)
Tahle církev více než které ostatní u nás čerpá ze zoufalství jedinců, kteří se cítí nepotřební a chtějí někam zapadnout. Taková komunita je přijme, dá jim pocit že jsou potřební a oškube je o všechny drobné :) Moje teta je a v mládí byla velmi obézní. Neměla kamarády, kluka, cítila se nepotřebná protože rodiče měli radši pracovitého taťku a cítila se odstrčena jelikož byla na všechno naprosto levá. Dostala se do takové komunity a dopadlo to tak, že všechny peníze a vše co měla doma tam s sebou odtáhla, ukončila studium na střední škole a trvalo to velmi dlouho než pochopila, že ji pouze zneužívali a dala na rady rodičů a vrátila se zpět. Mamka mého bývalého přítele taktéž odebírá časopisy strážné věže a "probuďte se"... takže jsem si v tom občas početl a je velmi zvláštní to, že se tam ale totálně nic nedozvíte. Vše je napsáno neutrálně, na nikoho neútočí, pouze připomíná co je správné v životě a že si toho máme vážit apod. Přitom všichni víme, že je to netolerantní náboženství plné pravidel a příkazů. Bych to přirovnal k jakési firmě vykořisťující své zaměstnance a ještě jim díky propagandě dá pocit, že je to správné a že je do ničeho nenutí :)

Jinak v našem městě mají jehovisti a až do konce prázdnin mít budou velmi těžké chvíle, protože se opravují všechny podchody včetně vlakového a oni zkrátka nemají kde otravovat s letáčkem :)
15. 05. 2015 v 01:15Off-line cenobite  (39/183/68)
Neřeš, ignoruj to. Až se objeví nějaké náboženství, nebo sekta kde nepůjde o peníze,ale jenom o dobro lidí tak mi dejte vědět. Skutečnost je taková že všechna velká náboženství vznikla jenom jako zdroj moci. Jinak neměla pro tehdejší panovníky význam. Teď už je to zastaralé, lidé objevili politiku a ta vše supluje poměrně zdárně. Problém je jenom v tom, že to někteří jenom nepochopili a také se nechtějí vzdát luxusu a jistoty co jim jejich "povolání" nabízí. Novodobé sekty, se jenom snaží dostat tam, kde byly po mnoho generací velké náboženské skupiny. Nejvíc koukám, jak na sebe jednotlivé skupiny v rámci konkurence "svatého trhu" hází špínu, někdy mě to dovede až do depky jak dokážou prokazovat jeden druhému, "miluj bližního svého".
15. 05. 2015 v 11:06Off-line ent  (50/183/100)
Oni to dělat musí at chcou nebo ne. Kdyby to nedělali tak mají problém a budou trestáni. Mě je jich líto když je někde vidím jak tam stojí a v rukou mají ty letáčky.
15. 05. 2015 v 13:39Off-line gin  (63/184/120)
Moje matka na vesnici má na ně přichystané dobrmany.
15. 05. 2015 v 15:11Off-line vegantronic  (38/186/77)
Když tě budou otravovat tak je odpákuj, že jsi homosexuál a oni daj na 99% pokoj.
15. 05. 2015 v 18:28Off-line Anonym
"Probuďte se!" :D
13. 01. 2024 v 18:58Off-line HappyTime  (32/-/-)
Xd
13. 01. 2024 v 19:42On-line Francjosef  (67/169/72)
Vždy po letech se u domu objeví. Přivítám je se slovy že jsem si sexuální služby neobjednal, ale když již jsou tady a jsou jen mužská skupina tak se obětují aspoň vyzkouším jaké to je .
Většinou jsou zaražený a když dodám, že se kvuli ním nestanou vegetariánem a nepřestanu být dárcem krve. Tak odcházejí a já za nimi volám, ať se nepovažují přijít znova. Pak mám pár let pokoj a dlouho již tu nebyli. Nejspíš mě mají zakázaného
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload