Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pro kterou vysokou školu se mám rozhodnout?

19. 05. 2015 v 20:48Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Tak najprv sa chcem len pochváliť že som dnes zmaturoval :D a že ma už prijali na zopár vysokých škôl :D ale mám dilemu pri ktorej by ste mi mohli pomôcť v rozhodovaní :D

zvažujem medzi výberom dvoch škôl a to Univerzitou A. Dubčeka v Trenčíne - ekonomické zameranie... a UKF v Nitre - učiteľstvo informatiky a ekonomických predmetov :D

a vec sa má tak že, predpokladám že Dubček bude ľahká škola lebo mala v minulosti zlé meno a potrebuje študentov :D tak tam mám v pluse že spravím titul + je tam aj zopár kamarátov s ktorými by som mohol chodiť vonku a tak :D

a na UKFke zas predpokladám že to tak ľahké nebude keďže učiteľstvo ale zas to zameranie by ma bavilo :D informatika a ekonomické predmety :D a aj učiteľom by som si vedel predstaviť byť :D

a neviem sa rozhodnúť :D
19. 05. 2015 v 20:57Off-line Gliese581c  (39/176/78)
To je jako vybirat mezi spatnym a zlym....jestli ti jde pouze o titul, tak dubček....jestli ti jde o vlastni budoucnost ani ani jedna
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2015 v 21:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
Gratuluji a doporučuji učitelstvo tedy pedagogiku. :-) Protože hádám jak u nás, tak stejně u vás je učitelů nedostatek a znamená to tedy poměrně jistou, byť ne kdo ví jak placenou, práci.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2015 v 21:22Off-line chopperista  (64/176/82)
Jsem prekvapen, že je na Slovensku nedostatek učitelu? Vždyt za posledních 15-20 roku, se snížil počet absolventu základních škol temeř o polovinu a ještě je tu móda dělat sdružené nebo spojené školy t.j. 2 nebp tři školy v jeden celek a tým pádem se redukuji pracovni místa.
19. 05. 2015 v 22:05Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Učiteľov je viac než dosť :D a idem si po titul :D a reakcia na prvý komentár... nepoznám veľa úspešných ľudí ktorý sú úspešný vďaka tomu že majú nejaký titul..... titul je len dnes požiadavka ktorú musia spĺňať o chvíľu aj predavači v kauflande -.- ...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2015 v 22:38Off-line AEE707  (28/172/55)
Vieš ono ....... niektorí zamestnávatelia do požiadaviek napíšu že nechcú absolventov z pár konkrétnych vysokých škôl. Oni vedia že sa tam titul dostane takpovediac zanič a že ten absolvent toho asi nevie tak vela ako absolvent dajakej .... nwm ako to nazvať ... "lepšej" školy. Určite si nevyberaj podla toho kde by si lahšie schytal titul, lebo sa budeš mať problém uplatniť. Ani jednu z tých škôl nepoznám, ale nevyberaj si najlahšiu cestu lebo nemusí byť najlepšia.
20. 05. 2015 v 10:41Off-line Falco  (32/185/90)
Vybodni se na VŠ, která má špatné jméno a rozdává tituly na požádání... Spousta zaměstnavatelů má více než dobrý přehled o tom, jak to na kterých VŠ chodí a berou to v potaz :)
20. 05. 2015 v 14:34Off-line Titan24  (30/168/56)
Vzhledem k zaměření obou škol je to jedno. Prachů budeš mít hafo pokud zvolíš jakoukoliv ekonocmicky zaměřenou školu, nebo IT školu. V těhle oborech nejde ani tak nejde o titul jako spíš o znalosti a dovednosti. U ekonomických předmětů na znalosti trhu a o tom "umět se prodat". A oba ty obory jsou placené královsky, když budeš šikovný.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2015 v 15:43Off-line Pippin  (103/-/-)
Jdi na vysokou školu Samostatnosti a Soběstačného rozhodování. Tím chci říct, že se rozhodni sám podle toho, na co máš a co se ti líbí víc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload