Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluk, kterého by ledajaký gay odsoudil

19. 05. 2015 v 21:07Off-line Anonym
Kouri, kazdy druhy den si jde na brko a casto pije pivo. Ani jedno mi nevadi, ovsem jsem celkem clovek, co to s nicim (krome cigar, ted bohuzel) neprehani, a tak to taky asi neni uplna vyhra. Ale tak kazdy se s zivotem vyporadava jinak, HLAVNI JE ZE CHOVAT SE UMI, ja sam si sem tam dam brko (jednou za tri tydny) ale ne takhle no... je mi 19, tak neprehanim s nicim. Nezajimaj me vase pripominky, jak hrozny to je, jak hroznej jsem tedy i ja... on je fajn, a to mi staci. Lepsi nez nejaka svine, co vypada dokonale ale pak si stejnak pise s jinym nebo vas vyuzivaza jen na kalbech - dokonala tvaricka, uvnitr proste odpad... no zajima me, jestli nekdo neco podobneho zazil a jake to bylo, takovy vztah? :) Spadli jste do toho s nim? Nebo jste naopak jeho premlouvali, aby si to tak casto nedaval? :) /proti trave nic nemam, jo, kdyz je to ale jednou za cas)/... no zajima me vas pribeh, nikoliv zle pripominky, ty stejne nic nezmeni :) dekuji!
19. 05. 2015 v 21:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak pokud jde o brka jednou za pár dní tak to není tak zlé, ale... Pokud i přítelovi je 19, určitě by se měl chovat k životu už zodpovědněji a ne jen být na kalbách atd.. Co ho zkusit jednou místo kalby vytáhnout někam ven, zasportovat si nebo jít někam na sport, nevím třeba na nějaký výlet... Třeba by ho to začalo bavit a na kalení by si ani nezpoměl. Já jsem také své doby byl na klabách vařenej pečenej každý pátek, sobotu, ale pak jsem zjistil, že jsou i jiné levnější, zdravější způsoby jak se odreagovat.
19. 05. 2015 v 21:24Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Tak ked ti to vadi tak mu to povedz, nech sa skusi zmenit. Ak mu na tebe zalezi, tak sa mozno necha presvedcit :)

Ja som taky isty, ale v tomto som vzdy vedel spravit kompromis, nikdy by som nenechal niekoho do toho spadnut ak by som vedel, ze to nechce...
19. 05. 2015 v 21:24Off-line peter.1996  (27/-/-)
Zkus to s ním, za to nic nedáš a jestli tu trávu nechceš tak často, tak si jí tak často nedávej, co jiného ti k tomu napsat :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload