Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Stalo sa vám niečo podobné?

20. 05. 2015 v 22:38Off-line Anonym
Ahoj, som Marek a chcel by som prosím radu. Som v prvom nadstavbovom ročníku. Sme trieda zložená z troch odborov. Ale to nie je podstatné. Spriatelil som sa s mojou dobrou kamarátkou. Bavíme sa spolu skoro o všetkom. Spočiatku bolo všetko v poriadku a priznal som sa jej, že som gay. Neskôr mi však povedala, že si myslí, že som si vymyslel svoju opačnú orientáciu a priateľa, len, aby som bol s ňou. Myslí si to aj zvyšok triedy, pretože sa k nej vždy pekne správam. Problém je v tom, že jej priateľ si myslí, to isté... Občas sa spolu hádali za mňa a ja to nechcem... čo mám spraviť? Mám sa jej priateľovi priznať alebo sa s ňou prestať baviť, aby jej to neničilo vzťah?
20. 05. 2015 v 22:44Off-line Pippin  (103/-/-)
Holčina je trochu egoistická..... Osobně bych kontakt s ní krapet omezil, protože není nic horšího, než žárlivej přítel, kterej se chová jak totální k***t.
21. 05. 2015 v 00:03Off-line Alk  (26/-/-)
Doveď do triedy priateľa a pobozkaj ho :p
21. 05. 2015 v 10:57Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pokud ti nechtěj homosexualitu věřit, ber to jako lichotku, ale myslím, že je dost způsobů jak ji dokázat... Ale otázka jestli ta tvá kamarádka je opravdu nejlepší, když nevěří co jí říkáš.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload