Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spánková paralýza

23. 05. 2015 v 11:52Off-line Alk  (26/-/-)
Mali ste už spánkovú paralýzu?
Ak by ste nevedeli čo to je, tu je video s vysvetlením:
https://www.youtube.com/watch?…
23. 05. 2015 v 12:20Off-line Pippin  (103/-/-)
Často mívám lucidní snění, ale ani náměsíčnost, ani paralýzu ne.

Na intru se mnou bydlel na pokoji týpek, co byl náměsíčný. Bylo to peklo. Každou noc mluvil a chodil ze spaní. Jednou mi řekl, že mně zabije, ale pak se tam začal sám se sebou hádat, že to nesmí, že to není správné. Jako trošku jsem byl nervózní, ale že bych se bál... to néééé :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 13:04Off-line tajfun  (29/-/-)
Já ji mám celkem často, jednou jsem viděl i mrtvého strýce, ale těžko říct, zda to není fabulace podvědomí...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 13:14On-line Acarum  (28/170/70)
Spánkovou paralýzu jsem měl všehovšudy 2x - jednou pro probuzení mi přes pokoj proběhl vlk a podruhé jsem viděl dve siluety které stály na zápraží otevřeného balkónu.
Docela morda zážitek bych řekl, když člověk ví o co jde dokonce si to i svým způsobem trochu "užívá"
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 13:38Off-line onlip  (61/180/84)
Spím při otevřeném okně, takže slyším mnoho z namlouvání koček i odezvu našich psů. S rozedněním se přidají ptáci. V těch fázích si snažím vsugerovat, že spím. Jakmile seberu odvahu vzbudit se, žiju život, jaký je.
Za dne snad nesním, i když... definuj snění. Definuj spánek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 14:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Fuj tajxl >:o jo znám to, hl. obšas na základce, nějakou dobu po tom co mi začala puberta, se mi to začlo stávat, včetně lucidních snů a dokonce věšteckejch.
Vzbudil su se a nemohl su se vůbec pohnout, někdy s otevřenejma očima, jindy su měl třeba vizi, že už svítá, ale když su se probudil úplně, tak byla ještě hluboká noc. Řekl bych, že ony halucinace jsou způsobený tim, že sme ještě na rozhraní spánku a bdění, takže se nám realita sléva se sněním, takže to nejsou halucinace v pravym slova smyslu, ale směs snu a reality.
A co tam není, tak běžně jedna část mozku filtruje signály z těla do vědomí a když takhle část není aktivní, tak vědomí všechno dostává naplno, což spůsobuje nesnesitelnej až bolestivej pocit sevření po celym těle (ne jen na hrudi) byť jen z tlačícího pižama, natož deky. A nadměrný množství těhle informací může právě způsobovat i ony halucinace. Vždcky su měl ten nepříjemnej pocit po těle, takže to pro mě bylo dycky peklo se takhle probudit a bojoval su ze všech sil, abych se mohl začít hýbat.
...jinak dík za info, nikdy su nevěděl, jak se tomu říká
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 14:22Off-line vegantronic  (38/186/77)
No horší je, když se v těch "halucinacích" dozvíte věci, který jste dosud nevěděl a pak si ověříte, že jsou pravda...
23. 05. 2015 v 15:26Off-line MichalZ  (26/172/68)
Pááni. Ještě že jsem nic tak děsivýho nezažil. To musí bejt horší než noční můra. Ale lucidní snění je super :D Je fajn si ve snu dělat co chceš a vědět, že to nebude mít žádnej dopad v realitě
23. 05. 2015 v 16:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Teď ještě filozofická otázka je co je to ta realita. :-) Co když žijeme jen ve snu? :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 16:57Off-line Projekt  (48/177/74)
Ano častokrát ,,, většinou při osobní návštěvě UFO a to už od mala
23. 05. 2015 v 17:32Off-line jentakten  (28/180/-)
Vegane, při lucidním snění ani spánkové paralýze se nemůžeš dozvědět věci, o kterých jsi nikdy nezachytil žádnou informaci, netvrdím však, že si tu informaci musíš pamatovat, bohatě stačí, když je uložená někde v paměti a podvědomí ji vyloví. Lucidním sněním a astrálním cestováním nebo také "the phase" - fází, jsem se zabýval celkem dlouho.
23. 05. 2015 v 17:55Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jentakten: jen bych řekl, že vegantronicovi se podle popisu nejspíš spojilo lucidní snění s věšteckými sny
23. 05. 2015 v 19:12Off-line kloudik  (38/182/80)
Vegatronic: když si ve snu zlomíš ruku tak to nebolí a když ti někdo zakroutí krkem tak neumřeš,ale jenom se probudíš takže ve snu určitě nežiješ. tady si ale zase možeš položit otázku co to vlastně znamená žít? a takhle možeš pokračovat do kdy chceš ;)
23. 05. 2015 v 19:20Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jentakten: já to vím...

kloudik: když si během lucidního snění něco zlomíš, v ten moment tě to 100% bude bolet taky a stejně. Má filozofická otázka byla směřována právě na otázku vědomí a podvědomí... Bude mít vliv na budoucnost jen to co uděláme vědomě a nebo i podvědomě?
23. 05. 2015 v 19:33Off-line kloudik  (38/182/80)
Jestli to myslíš takhle tak souhlasím. když si zlomíš hnátu a to i podvědomě tak pudeš marodit a v budoucnu to pocítíš na výplatě takže vliv to určitě má ;)
23. 05. 2015 v 22:24Off-line Bluefox  (37/198/93)
Stačí před spaním nějaké to pivo a podobné hlouposti a otravnosti se nestávají. :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 22:48Off-line kloudik  (38/182/80)
Bluefoxi naprostej souhlas. po příchodu z hospody se člověk musí napřed plně soustředit na to aby nepropásl okamžik když kolem něho pojede postel a potom,bez ohledu na to jestli se trefí nebo ne, většinou vypne obraz i zvuk a má po starostech :D
24. 05. 2015 v 06:51Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo. Otázka je jestli je to dobře upozaďovat své pocity a "sny". Co když se jimi ti někdo nebo něco snaží někam nasměrovat. Chodit do práce, z práce do hospody, z hospody do postele a z postele do práce... To dělá skoro každej. :-)
24. 05. 2015 v 09:34Off-line Mr.Anonym  (27/-/60)
Jednu dobu jsem to míval dost často :-), jednou se přitom vedle mě objevila nějaká černá postava a začala mě škrtit :D. S trochou tréninku se to ale dá docela dobře ovládat :-) a dostat se jak z paralýzy rychle ven, tak do paralýzy (meditační techniky, kdy se člověk dostane do tranzu).
24. 05. 2015 v 19:58Off-line Ratte19  (28/-/-)
Spánkovou pararlýzu nebo-li spánkovou obrnu. Mám už od malička, takže jsem jí dost studoval. Je to ze stresu, málo spánku, a únavy. Nebo jí má ten,kdo má rád hodně polštářů pod hlavou. ( Můj případ ) Jsem už silnej, a paralýzu vždy pošlu někam... Můžu poradit, musíte hýbnout prstem u nohy nebo jinou částí těla :D a Paralýza skončí, mě se teda pak vrací. Je to nepopsatitelný pocit strachů a hrůzy pronikajicího do celého těla!! Takže fakt hnus, ale naučil jsem se stím žít. Jen halucinace jsou horší a horší i ty zvuky. Znám jednu ženskou která to má 6 x do týdne. UŽ 45 LET! fuj. Trošku se bojim. Je to šílenej Syndrom. To co vidim a slyšim v noci, nikomu nepřeju! Konec hlášení :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload