Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dovolená v protektorátu

27. 05. 2015 v 14:05Off-line Anonym
Ahoj lidi.
Sledujete někdo reality show Dovolená v protektorátu? Myslím, že je to dost zajímavý pořad o tom, jak se žilo naším předkům v době války. Nejdřív jsem tuto nabídku ČT1 chtěl ignorovat, ale pak jsem se začal dívat. Jsem rád, že jsme tuto hroznou dobu nezažili.
27. 05. 2015 v 15:06Off-line SaintJimmi  (24/184/81)
Taky sleduju, jsem na tuto dobu zaměřený, tyto dějiny, ač kruté, jsou mé nejoblíbenější. Za mě, je to dobrý nápad, konečně reality show, která má trochu smysl... osobně závidím a klidně bych si tuto show vyzkoušel na vlastní kůži. Za tento pořad má u mne ČT plus.
27. 05. 2015 v 15:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Podle mně jedinečnej projekt, jakkoliv není upe původní a je inspirován pdobnými ze zahraničí, ovšem protektorát Böhmen und Mähren se svou charakteristickou atmosférou byl jen u nás ...


jednička - http://www.ceskatelevize.cz/…ratu/201001/

dvojka - http://www.ceskatelevize.cz/…ratu/201002/
27. 05. 2015 v 20:28Off-line Anonym
Akorát si myslím , že lidi , kteří Germány do posavaď aspoň trošku brali po tomto pořadu je asi začnou víc nesnášet . Včetně mě . Tento pořad je hra , ale když si člověk představí , co lidi u nás museli všecko vydržet , aby v té hrůze přežili . . . Leckdo z nás , kteří žijeme ve 21 . století by se ve skutečnosti asi brzo nervově zhroutil . Zažívat neustále hlad , dávky ještě z toho mála co měli , persekuce . . . Strašná doba .
27. 05. 2015 v 20:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Sorry ale dnešní Němci jsou hnacím motorem EU a jakákoliv nesnášenlivost vůči vnukům našich bývalých okupantů je trochu zcestná... dcery bývalých vojáků Wehrmachtu měly v šedesátých letech 16 - 20 let a rvaly si rodidla na koncerech Beatles, co mají jejich děcka a vnuci společnýho s třetí říší... (btw je pozoruhodný, že nejvíc neonácků není v bývalým západním německu ale v bývalé NDR)
27. 05. 2015 v 20:50Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Samotný žánr reality show, kdy se skupina jedinců exhibuje před diváky TV a následně za to dostane odměnu, mi přijde zvrácený. Ale jak by řekl p. Werich: "To je blbý, to se bude líbit".
Dovolená v Protektorátu má odvysílané 2 díly, hodnotit lze až po tom posledním. Dějiny 20. století mě zajímají a vítám každou příležitost dovědět se něco novýho. Ale u tohoto typu pořadu to rozhodně nepředpokládám. Přitáhne to spíš ty mladší, pro které je dějepis ve škole nuda a nebaví je sledovat klasické dokumenty o této době. Díky tomuto pořadu se jim do těch palic aspoň něco dostane.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 05. 2015 v 21:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Thom: jde tam o mega, takže ta rodina se samožřejmě nebojí že je za porušení pravidel pošlou do plynu ale že přijdou o mega... takže je vidět jak se do toho vžívají a opravdu mají strach, když jim "sousedka" přinese buchty a začne se vyptávat podezřele moc jestli napsali do soupisu dobytka všechno poctivě, nebo když ten děda mluví před "starostou" o tom poslechu zahraničního rádia, jak ho hned rodina okřikuje... tahle soutěž mě prostě baví, a mluví se o ní i ve světě:

http://www.novinky.cz/…poprask.html
27. 05. 2015 v 21:32Off-line Amazing2852  (27/180/63)
ČT se po řadě Nemocnic na krajích měst opět vypnula k výkonu :D Sice mám pocit, že po těch několika měsících už je všude v médiích "přeosvobozováno", protože není snad den, aby nedávali válečně zaměřený pořad (a to to říká člověk, kterého Druhá světová obzvlášť baví, a to je co říct :D) , ale Dovolenou v Protektorátu to snad ještě snese. Je pravda, že toho učitele si odpustit mohli, ale jinak je to vesměs povedený pořad. Snad to nepokazí
30. 05. 2015 v 23:02Off-line esthetique  (41/-/-)
Da se na to koukat na netu? ze bych kouknul na nejakou ceskou produkci po delsi dobe? ha ha ha ha
na trajektech bezi bud SkyNews nebo BBC, je fakt ze to mi zcela staci....
30. 05. 2015 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo dá, tady je trojka, ale je nutno na to kouknout hned, je to časově omezené evidentně... - http://www.ct-archiv.cz/…ily/3-razie/ , dával jsem sem i linky na jedničku a dvojku hned na začátku debaty, ale už to nelze přehrát, inteligentní pán jako ty si jistě lehce najde jedničku a dvojku jinde :*
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload