Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Intuice - gay radar...

28. 05. 2015 v 15:48Off-line Anonym
Ahoj, jsem bisexuál, ale myslím, že na určité věci mám intuici a myslím, že dokážu u určitých kluků poznat nebo předpokládat, že jsou na kluky. Má to někdo taky tak? Nebo nevím, jestli si to jen domýšlím, ale jedná se vždy o kluky, kteří se mi na první pohled líbí a nemluvím tady o kategorii vykroucenců, kteří mě naopak odpuzují a na nichž to pozná bezpečně i heterák. Problém je, že jsem zatím nenašel dost odvahy vůči danému klukovi udělat nějaký krok, ale vnitřně cítím, že on bude na kluky. Dokážete poznat gaye s tím, že to i risknete a ono to vyjde, myslím seznámení...
28. 05. 2015 v 17:21Off-line Anonym
Mulit: Já totiž osobně žádného gaye neznám, pouze se mohu domnívat o některých klucích, co se mi líběj. Myslíš opravdu, že gayové jsou kultivovanější a že třeba nemluví tolik sprostě?
28. 05. 2015 v 18:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ano. U některých kluků to je už vidět, že je na kluky podle stylu chůze, gest, že na sebe víc dbá atd.. Ale ani to není 100% a už vůbec to neznamená, že daný se k tomu před tebou přizná a automaticky s tebou bude něco chtít mít. Pak jsou kluci, u kterých poznáš úplné prd...
29. 05. 2015 v 11:16Off-line Petan  (39/186/97)
Mulit: podle tvého popisu jsem nejspíš heterak, ale líbej se mi kluci. To asi budu heterosexuální gay :D
30. 05. 2015 v 14:01Off-line esthetique  (40/-/-)
Jednoznačně to poznám. neunikne mi ani kluk s technologií STEALTH ha ha ha
09. 06. 2015 v 11:15Off-line burlap  (54/197/98)
Da sa to ,intuicia je super nastroj aj v beznom zivote:)ked xces tak napis
09. 06. 2015 v 11:43Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Joshboy02: nepoznáš to dle chování a chůze. Taky jsem si o jednom dlouho myslel,že je gay,dokud jsem ho neviděl v objetí holky a jak se vášnivě líbali.
09. 06. 2015 v 11:49Off-line onlip  (60/180/84)
I když to nevyjde, může z toho být krásné přátelství, bez sexu. Za pár hodin vyrazím se svým hetero kamarádem na psí výlet. Taky jsem si původně myslel, že by mohl být mého druhu.
09. 06. 2015 v 11:51Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
To já za chvíli vyrazím do práce a budu zkoušet gay radar.
17. 11. 2017 v 13:02Off-line ozvien  (73/-/-)
Já to mám naopak. Líbí se mi heteráci a přesto, že mám dobrou intuici se někdy spletu a zjistím, že je ten kluk teplej.
17. 11. 2017 v 22:09Off-line Cobr  (102/-/-)
Ja nie,ale môj kamarát ma na gayov "nos"
19. 11. 2017 v 14:45Off-line poklad  (29/177/69)
Poznám velkou většinu... I ty co "na to nevypadaj" a nedokážu to vysvětlit.

Co napsal St63V jsou nesmysly, typické stereotypy...
19. 11. 2017 v 15:17Off-line pear  (103/-/-)
Já jsem zatím nepotkal kluka, který mluví i trošku zženštile (i když třeba "hrubě zženštile") a nebyl by gay či by. Takže dle mého názoru je dost určující hlas.
19. 11. 2017 v 15:39Off-line Betonica  (39/191/93)
Intuice je na prd. Daleko lepsi je ovladnout umeni neverbalni komunikace. Jednoduse se naucit cist z pohybu, gest a dalsich signalu.

Uz jsem to psal mockrat, ale proc ne znovu, ze...

Takze jak se pozna zajem. Zkusme dve situace. U prvni budete stat a pujde o nahodne setkani nebo setkani, ktery nebude planovany. Potkate se, pozdravite se, zacnete mluvit. Zajem bude davat najevo tak, ze se otoci k tobe celem, bude mit ruce u pasu a volne v otevrenych gestech (tj. ruce jsou smerem k tobe pripraveny k obejmuti ve vysce boku). Malicko se naprimi, jakoby chtel vypnout hrudnik, hlava bude v ose s pateri, brada mirne p***azena k hrudi, jakoby te sledoval tzv. spodnim pohledem. Kdyz budes mluvit ty, bude fixovat oblast tzv. trojuhelniku. tj. oblast mezi tvyma ocima a spickou brady. Kdyz bude mluvit on, muze se podle jeho natury trochu zakoktavat, cervenat, potit, trochu osivat. Mnuti brady nebo nosu je spis znamka neutralni, pohravani si s vlasy nebo ukazovani zapesti je znamka zajmu.

Kdyz budete spolu sedet u stolu, treba u kafe. Gesta opet otevrena, tj. ruce hrbety od tebe (z tveho pohledu uvidis dlane) volne rozevrene jakoby k objeti. Bude mirne nakloneny dopredu k tobe, jakoby te spatne slysel, bude si mozna hrat s vlasy, to uz je totozne. Posadi se spise na kraj zidle, rozhodne se nerozvali nebo neopre tak, aby mezi vami byla velka vzdalenost. Nohy, podobne jako ruce budou spise v otevrene pozici, spicky bot bude primo smerem k tobe nebo mirne od sebe, jakoby do tvaru V.

Tohle jsou signaly obecny, pro nekoho plati vic pro jinyho min. Sleduj proste, jak se chova, co a jak rika, jestli vnima, co mu rikas ty. Jestli si treba zapamatuje neco, co jsi mu o sobe rekl a priste se na to zepta. Neni to zadna veda. Kdyz ma clovek o nekoho/neco zajem, tak se snazi za kazdou cenu uspet.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2017 v 15:55Off-line ozvien  (73/-/-)
Nebyla tady zmínka o klukovi který vypadá jako holka, chová se jako holka a není teplej. To jsou jenom vnější znaky.
19. 11. 2017 v 16:25Off-line Betonica  (39/191/93)
@St63V: Proto tu pisu stale dokola navody a aspon kousicky. Knihovny jsou narvany knihama, youtube plnej videi. Staci jen chtit :)
19. 11. 2017 v 16:26Off-line ozvien  (73/-/-)
Rozhodně intuice je na prvním místě díky jemnosti našeho vnímání.
19. 11. 2017 v 19:45Off-line poklad  (29/177/69)
Pear: znám několik zženštilých hetero kluků... To je stereotyp.
19. 11. 2017 v 20:01Off-line misanek007  (24/-/-)
Ja to poznam, ikdyz nevyjadruje zajem ani ho moc nepozoruju a ja uz ani nahodou nic nevyjadruju, jen si reknu TEN BY MOHL BYT TEPLEJ no a pak jsem ho videl na seznamce
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload