Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč všichni letí na pěkné kluky?

31. 05. 2015 v 01:03Off-line Anonym
Proč všichni letí na pěkné kluky, kteří jsou často povahově hnusní, a chtějí jen sex, či nahé fotky, nic víc, a né na sice větší kluky, kteří jsou hodní a ohleduplní? Já sice patřím do té první kategorie, ale po čase, co tu jsem, mi toto přišlo přesné.
31. 05. 2015 v 01:14Off-line Acarum  (28/170/70)
Vítej ve světě buzen, takhle to tu chodí. Snad si nečekal místo zalité duhou a hopsajícimi poníky.
Souhlasím - 32   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 05. 2015 v 04:58Off-line sirEragon  (58/182/82)
Další co se probral ze zimního spanku
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
31. 05. 2015 v 05:03Off-line esthetique  (41/-/-)
Uz jsem to tu psal tisickrat, takze znovu specialne pro tebe: chlapi jsou prasata, protoze jejich MATKA PRIRODA TO TAK CHTELA. kazdej druh ma prirozene dane se rozmnozovat a soupe*** o preziti s jinymi druhy.... prirozena selekce mezidruhova i v ramci druhu....
heteraci maji jako kotvu zenskou, ta je uzemni, coz teprve kdyz prijdou deti...
gayove nemaj nic, takze si jedou to svy, na co jsou BIOLOGICKY nebo chces-li GENETICKY NAPROGRAMOVANI...tvoje narky lidskou DNA nezmeni a chlapi budou vzdy rozsevaci....
PS: DOSTUDUJ SI BIOLOGII; MAS ZNACNE MEZERY

ps2: DNESKA MI TO JDE; TY PRISPEVKY; pane jo!!!!
kdyz se furt vsichni ptate (nebo spis placete) na to samy, tak se nedivte ze tady muzu pretiskovat jeden a ten samy prispevek....
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
31. 05. 2015 v 05:12Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym (Honza) - ne všichni letí na pěkné kluky. Včera mě oslovil nějakej 26 ti letej k****n nebudu jmenovat na to přidete sami časem. Jestli nepřijedu, že se mu líbím. Hm ja na to foto tvaře at vím s kým komunikují. Ne a ne poslat. Tak jsem do něho hustil až svolil skype. Přihlasím se a tam vyvalený k***t na posteli a že jestli se nestavím a tak. Po delší komunikaci z něj vylezlo že potřebuje zaplatit nájem. A tím to skončilo. Napsal jsem mu, že jsem měl lepší borce v posteli a to vypadali jinač než on. A ještě měl tu drzost se zeptat kde jsem bral prachy na ty kluky. No prostě čurááááááááááááááák s velkým Č.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 05. 2015 v 09:13Off-line Rakasot  (24/-/-)
Mně osobně se líbí starší. Dobře se s nimi povídá, můžeš je požádat o radu, pomoc a když mají čas, tak pomůžou nebo si čas někdy udělají :)
31. 05. 2015 v 09:31Off-line Martens  (45/193/88)
To víš, prostě jsou tu možnosti, tak je využívají, tím více jsou takový vidět....
esthetique má v jádru pravdu, nicméně člověk je tvor myslící, takže by taky mohl používat to zařízení co nosí na krku ( zas je fakt, že někteří jej tam mají aby jim do krku nepršelo :-)
31. 05. 2015 v 22:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, samozřejmě že má estetik v jádru pravdu, protože řekněme si upřímně: co se nám líbí více Golf GTI nebo Dacia Sandero?!?
GOLF GTI v plné palbě, že ?!? A O TOM DOP***LE TEN ŽIVOT JE TAK UŽ SNAD ZBEJVÁ JEN SI TO PŘIZNAT A PŘESTAT SI POKRYTECKY HRÁT NA NĚCO, CO NEJSME, NE?!? (K***A DOP***LE DRÁT HA HA HA HA)
přihlaste se kdo má radši Dacii sandero než nějaké pořádné fáro!!!
NIKDO!!!
dacii si koupí maximálně ten, kdo CHCE a MŮŽE SI DOVOLIT soukromé auto a nechce utratit hodně peněz....
všichni OSTATNÍ OTRAVUJOU ŠÉFA, ABY JIM KOUPIL SLUŽEBNÍ GOLF
takže tak. jsem rád že jsme si na příkladu s autama vysvětlili jak funguje atraktivita, rozuměj PŘITAŽLIVOST MEZI LIDMI. bohužel je to dost povrchní záležitost...
01. 06. 2015 v 07:18Off-line Pata178  (42/-/-)
Spíš než biologii bych tento problém přispudil upadajícím hodnotám dnešní společnosti. Samozřejmě doplněno o totální znevážení tradičních hodnot a přirozené morálky.
01. 06. 2015 v 09:09Off-line Falco  (32/185/90)
Použiju skvělou a trefnou hlášku z Will a Grace: "To jde gayům vážně jen o tělo a tvář?" "Ne... jen o tělo." :))
01. 06. 2015 v 20:20Off-line Martens  (45/193/88)
Esthetique - no vidíš, a mě bys zrovna Golfem GTI vůbec nenadchnul :-D :-D :-D
01. 06. 2015 v 20:20Off-line Michalel  (36/178/88)
Já neletím na pěkné kluky, takovým říkám "hezoun" - hezký na pohled, ale za dveře mi nesmí. Spíš letím na takové, co jsou povahově v pohodě, věrní, a když mají nějaké fyzické odlišnosti jako velký nos, větší přední zuby, nebo plešku, tak to beru jako neobvyklost a nevadí mi to, nebo se mi to i někdy líbí...
01. 06. 2015 v 22:12Off-line hipster  (25/-/-)
Šľachetné srdce alebo zmysel pre humor neo***áš :D a zaujímavé ľko sa vás tu stretlo vyzávačov pravých hodnôt a dobrého srdca :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 06. 2015 v 22:30Off-line Pippin  (103/-/-)
Je to přece pudová záležitost. Jako kdyby ses ptal, proč ptáci lítají, když mají křídla? Každá samička (v našem případě i homosexuálně orientovaní samečci) u každého druhu v přírodě si vybere toho hezčího, silnějšího a chytřejšího.
Jde o to tu samičku přivábit. Otevři encyklopedii, ve světě zvířat všichni samečci lákají své samičky na svůj krásný vzhled a ti hezčí vyhrají.

To, že jsou lidští samečci hezcí, ale někteří totálně d***lní a nechytří nemá s vrozeným přírodním výběrem nic dělat.

Jenom dodám, že někdy teda spolu jakože bitkaří a ten silnější vyhraje, což je u lidí taky normální, a někdy taky sameček musí svou samičku nalákat dárkem nebo movitým statkem, což u lidí taky není nic neobvyklého.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2015 v 00:42Off-line Smouk  (25/174/75)
Proč každý chce někoho pěkného ?
To je přece logické,proč by měl chtít někdo někoho hnusného ? Co by s ním asi dělal ?
Ježíš,to jsou otázky...
02. 06. 2015 v 05:10Off-line nadrzenejsamec123  (102/170/52)
Bohužel to tak bejvá smiř se stím ;)
02. 06. 2015 v 22:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Martens: ty mě taky ne. příklad jsem přizpůspbil většině tady, které se libí plakátoví frajírci z billboardů na spodní prádlo armani. mě vůbec. mě se líbí zrzci, piky, odstávající uši, brejle, rovnátka .......
02. 06. 2015 v 22:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Pihy
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload