Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Žádost o radu ohledně zdraví

31. 05. 2015 v 09:32Off-line Anonym
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu ohledně nemoci HIV, už jsem sex bez ochrany (jak b***c) měl. Na internetu jsem četl jak se projevuje, ale radši bych to slyšel ještě od několika lidí. Několik příznaků, které jsou na internetu jsem měl, ale taky říkali, že se to podobná jiné nemoci, tudíž bych mohl být ještě zdraví. V análním otvoru se mi udělali nějaké "boule", nebolí to, ale je to takové divné, stolice mi ven nejde už tak lehce jako dříve. Předem děkuji za inteligentní odpověď. P.S. na testy bych nejraději nešel, není mi ještě 18 a musel bych to říkat rodičům a tomu bych se nejraději vyhnul.
31. 05. 2015 v 09:45Off-line Projekt  (48/177/74)
Máš tam bradavičky pravděpodobně ,,, to se dá léčit neměj strach ale raději si zajdi na vyšetření .
31. 05. 2015 v 10:01Off-line klucinek  (33/176/75)
Záleží o jaký příznaky se jedná, po jaký době, HIV má rozmanitou dobu za kterou se příznaky projeví. Ty musíš vědět s kým jsi šoustal...pokud ten člověk měl téže příznaky je to možný že jsi pozitovní. Ty "boule" můžou bejt opravdu jen bradavičky (bacha na to, nejedná se o klasické bradavice ale o genitální, takže nepokoušet se to likvidovat prostředky proti bradavicím), jedná se o velice nakažlivou infekci, ale ne smrtelnou či neléčitelnou. Léčba je trošku složitá jelikož dost často dochází k recidivě. Léčba může být buď kryogenní terapií (vypálení dusíkem), laserem či chirurgicky, existují i dvě masti, ty jsou ovšem na předpis a docela drahé. Běž co nejdřív na kožní jelikož pokud se jedná o papilovirus šíří se poměrně invazivně. bohužel přítomnost těchto bradavic může být spojená s přítomností HIV...těžko řící když nevíme jak to vypadá, ale halt k lékaři určitě jdi, bohužel...
31. 05. 2015 v 10:17Off-line Anonym
To to už nějaký ten pátek mám, ale od styku je to asi rok
26. 06. 2015 v 21:48Off-line Anonym
Děkuji vám za radu. Dal jsem na vás a šel jsem anonymně ke své dětské doktorce. Nemám ani HPV ani HIV. Ty boule byly kvůli silnému výplachu.
26. 06. 2015 v 21:49Off-line Anonym
Jsem jeden z nejšťastnějších lidí na světě - už je to delší dobu, co jsem tam byl, ale nemohl jsem najít tento inzerát na zdraví
26. 06. 2015 v 22:11Off-line Cobr  (102/-/-)
Gratulujem ti k negatívnemu výsledku
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload