Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sny, které se nám zdají v noci

03. 06. 2015 v 18:50Off-line Anonym
Mám projekt a mám psát o snu jenže si žádnej nepamatuji a vymýšlet si radši nechci... Pište své sny... (Jen pozor je mi 15 tak žádné sprostárny je to přeci jen projekt do školy) Bohužel sen je do anj a v anj musí obsahovat min. 300 slov... Tak zatím sem pište takové kratší verze a někoho si vyberu :) a ten by mě ho popsal celý :) Děkuji moc
03. 06. 2015 v 19:10Off-line rosju  (53/170/78)
A co tak se snazit sám?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 06. 2015 v 20:24Off-line numberfour  (26/187/-)
Otevři tvou mysla sni:)
03. 06. 2015 v 21:17Off-line esthetique  (40/-/-)
Škoda. v tvým věku jsem míval super sny, lepší než akční filmy, v barvě a surround soundu--- bohužel u sebe nemám deníček z tý doby. něco bych ti přeložil. protože z tvý angličtiny by pak sedla na p***l i tvoje učitelka.... HAHAHAHA...
musel bys říct, žes ten sen měl v angličtině a ráno jsi jen vstal a hned to všechno zapsal, ha ha ha ha
pak jak jsem začal honit tak sny přestaly. dodneška když pár dní nehoním mám větší pravděpodobnost, že se mi něco bude zdát, něco s příběhem. jak to máte vy?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 06. 2015 v 21:28On-line marrinek  (26/206/109)
Neměl bych vůbec strach zabrousit do vlastní fantazie :) přece jen sny nebývají mnohdy reálné, ale fascinující s různým podtextem. Klidně si vymýšlej, nikdo tě kvůli tomu nebude tahat na detektor lži.
04. 06. 2015 v 01:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Když jsem byl kluk ve věku když jsem chodil do mateřské školky zdál se mně opakovaně pořád ten stejnej sen, byla to tragická scéna v jedné mistnosti, dycky jsem se budil s řevem a matka mně musela chlácholit... před pár lety jsem místnost a situaci o které se mi tehdy zdávalo jako děcku viděl znovu, v jednom dokumentu o jedné historické události a málem to se mnou švihlo když mně došlo že to znám z mé dětské můry ta místa, detaily o tom psát nebudu a nechci, ale pár lidí mně řeklo že si myslí že jsem tu událost asi prožil v minulým životě, já na tyto kraviny moc nevěřím ale zvláštní to je kde se v hlavě a snu děcka vezme událost který se stala než se narodilo, v televizi jsem to jako děcko vidět nemohl... No a pak se mi zdály už jako dospělýmu 2 sny ve kterých byly události který se mi pak staly a dost změnily můj život... třeba tě to inspirovalo nějak, něco si vymysli do školy když se ti sny nezdají
04. 06. 2015 v 01:54Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Víš,málokdy si nějaký sen pamatuji. Ale pokud jo,tak nikdy nebyl erotický,ale jen o práci. Takže nic krásného.
04. 06. 2015 v 02:08Off-line kloudik  (38/182/80)
Pasivjirko to je smutný. v práci trávím víc času než je zdrávo přes den nepotřebuju tam být i ve spánku když si člověk má odpočinout ale na druhou stranu horory miluju :)
04. 06. 2015 v 03:41Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Kloudik: tak já v práci strávím jen třetinu života. Ale to nehraje roli. Prostě sen nedokážeš ovlivnit. Prostě spíš a něco ti probíhá v mozku.
04. 06. 2015 v 17:36Off-line StranissimoPazzo  (24/175/63)
Jsem v bytě mojí babičky. Její byt ale vypadá jako obchod. Všude je hodně zboží s cenovkami a já si to prohlížím. Pak vidím za stolem sedět tátu, jak počítá peníze. Ptám se ho, co dělá a on odpovídá, že počítá kolik si obchod už vydělal. Pak přichází kamarádka a začne křičet, že jí tam někdo ukradl peněženku a ať ji okamžitě najdeme. Já říkám, že to není možné, že se tu nekrade. Ona běží ke stolu, kde sedí táta a vezme tam bílou krabici. Řekne, že to je ta její peněženka a že jsme zloději. Otevře tu krabici a vyndá stokorunu. Dá mi ji a řekne, ať si za ni koupím kostel. Nechápu proč a ona vysvětluje, že v kostele se budu moc bohu omluvit za to, že jsem ji ukradl peněženku. Já se ale bráním, snažím se ji přesvědčit, že jsem to neukradl. Hraju si na detektiva, chodím po místnosti a zvedám různé předměty a volám: "Tohle je důkaz, že jsem to neukradl" ve skutečnosti však vím, že je to hloupost, jenom se ale snažím působit důležitě a věrohodně. Pořád sbírám ty věci, okolí se začne měnit, sen se postupně vytrácí... ... Pokusil jsem se to co nejvíc zjednodušit :D ale to moje bizardní sny moc zjednodušit nejdou... Jinak jsem ho napsal rovnou celý :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload