Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Lásku jsem nikdy nepotřeboval

04. 06. 2015 v 16:39Off-line sirEragon  (58/182/82)
Ahoj je to smutné ale sam vidíš, že jsi tomu k****novi nestal ani za tu špinu co se vejde za nehet. A čím více budeš na něho myslet bude to horší. Ja sem si zažil to samé a vím jak ti je. Věř mi nebo ne čas to zahojí. Nemá cenu se pouštět do vztahu kde ten k****n neměl vyřešenou minulost. A nadarmo se neříká klín vybiješ zase jenom klínem. Takže najít si někoho jiného. Jinač bolest nepřejde. Upnout se na kamarady nebo cokoliv co maš rád, co rád dělaš a tak podobně. Věř mi.
04. 06. 2015 v 17:56Off-line adaml  (29/-/-)
Děkuji za radu .. musím stím něco dělat užírá mě to zevnitř .. já myslel , že má jasno a pak z ničeho nic mu přeskočilo sám říkal , že si myslel , že to bude snadné na něj zapomenout jenže bohužel nestalo se to .. jsem v hrozné pozici a veliké ne jistotě. jen bych si přál aby opětoval lásku co mu dávám je to veliká ironie většinou , když si něco přejete se tak nestane , myslel jsem , že jsem silnější bohužel spletl jsem se v sobě ..
04. 06. 2015 v 19:25Off-line vegantronic  (38/186/77)
Bude to hodně těžký, ale zkus zapomenout. Bohužel těhlech přelétavců co někoho vyhodí, pak si to rozmyslí je tu fůra... Být váma dvěma, tak mu dám akorát tak pár face.
04. 06. 2015 v 19:41Off-line PeTp  (39/229/150)
Srát na něj !
05. 06. 2015 v 10:40Off-line adaml  (29/-/-)
Zrovna včera mi dal konec , že me nemiluje a že mu to je lito
05. 06. 2015 v 12:40Off-line sirEragon  (58/182/82)
Adaml- jestli nejsi padavka tak to zvladneš. Zůstane jizva na duši, ale to se podda. A hlavně měj na paměti nikdy ale už nikdy se nedavej znova dohromady s tím k****nem. I kdyby se ozval byť za rok. Potom už by ses z toho nemusel jen tak vzpamatovat kdyby to udělal po druhé podraz.
05. 06. 2015 v 15:50Off-line adaml  (29/-/-)
Prví den bez něj bože jsem troska
05. 06. 2015 v 19:52Off-line Cobr  (102/-/-)
Čas je najlepší lekár.
05. 06. 2015 v 19:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Nikdy nevěř chlapovi kterej je ve vztahu a zahýbá s tebou svýmu partnerovi... z*****t si s ním - OK, když už to musí bejt, ale jít s ním do vztahu je bláznovství
05. 06. 2015 v 20:06Off-line honza20  (31/-/-)
Adaml: Ten první den je krušnej asi pro všechny stejně:/
Pak už záleží na každém individuálně kolik potřebuje času aby se s tím vyrovnal.
Já bych předtím také nikdy nevěřil že mě může nějaký vztah tak moc ublížit a že to budu tak prožívat:D Určitě ti to ale přineslo zkušenost a od toho se budou vyvíjet tvé další známosti. Já své zkušenosti shrnu: Podle mě je 99% homoušů prostě d***y,takže je nejlepší s nima tak i jednat a žádný vztah nehledat-stejně dlouho nevydrží.
05. 06. 2015 v 20:10Off-line honza20  (31/-/-)
Adaml: a ještě jedna "chytrá" rada: Nedolejzej za ním, pak budeš vypadat jako i***t a on z tebe nejspíš bude mít ještě legraci
12. 06. 2015 v 08:49Off-line adaml  (29/-/-)
Děkuju vsem za podporu moc si toho vážim
12. 06. 2015 v 09:58Off-line lucifer  (103/-/-)
Myslím že kluků je dost a trápit se zrovna kvůli tomu jednomu opravdu nemá smysl, vím že být do někoho zamilovaný je krásný ale představ si, že jsi v práci ze které Tě vyhodili, prostě musíš hledat jinou (blbý přirovnání ale tak to v životě je) a už se s nikým nedávej dokupy s někým, kdo s někým je...
12. 06. 2015 v 13:33Off-line esthetique  (41/-/-)
".. mám obavy, že se na me vysere a vrati se zpet k němu i když by to byla chyba v jeho živote..."
v okamžiku, kdy TY SI MYSLÍŠ, ŽE VÍŠ CO JE PRO NĚJ DOBRÉ, TAK PŘESNĚ V TOM OKAMŽIKU JE TO VŠECHNO NA HOVNO A V P***LI a jseš ztracenej případ...
prostě jak říkáme u nás: LET HIM GO.....
16. 06. 2015 v 09:57Off-line adaml  (29/-/-)
Jo člověk se snaží , aby vše fungovalo tak jak má a člověku to nestačí.. když se hodne snazis vse se posere.!!!Něco jsem se přece naučil , že ne vždy partnerovi nedokazovat moc svou lásku a oddanost , věrnost , protože má velkou jistotu a laska se ztrací .. vše přiměřeně.. jenže ja d***lek se neudržel a dával jsem mu moc jistoty a moc svou lásku ... ted jsou spolu ja tady trpím a pláču a chybí mi moc jenže stim se nedá nic dělat láska přebolí snad je spokojenej. Ted momentálně ani si nemuzu predstavit , že bych jiného člověka miloval mám stále v hlavě jen jeho .. Nejhorší myšlenka je ta , že sním spí.. on se směje a ja tu pláču .. velké poučení do života nikomu nevěřit a nedávat do vztahu 100 procent a nejit do vztahu s člověkem, kterej má nevyřešenou minulost i když si ten člověk mysli , že je rozhodnutej tak je to největší lež. Při našem prvnim seznámením , řekl cituju nic k němu už necejtim a v jeho společnosti se cejtim velmi špatně nejsem sním štastný .. jeste ja bláhově tomu věřil po pár měsících mi řekne , že neco cejtí k bejvalému a ke mě už ne ... fakt má dost ,, já pujdu dál udělám školu a srát na to .. on se časem ozve , ale já už nebudu chtít snad nebudu takovej blázen.. Jinak on je jinak báječnej člověk. Ale nemiluje mě neopětovaná laska nejhorší pocit co může bejt .. Odpust že te tak miluju .. a Že jsem věřil ve společnej život.. CHtěl jsem mu dát vše svou oddanost, svou věrnost a lásku byt mu vším a on co udělá vrazí mi kudlu do srdce opustíme .. odvezl mě k našim .. a vůbec se nezajímá .. ja d***lek se vnucuju největší blbost.. Ta BLÁHOVOST .. ztratil me a je mu to jedno ... at je štastny ja se toho dostanu a pujdu dal nevím kdy ale snad co nejdřiv .. stále ho miluji a chybí mi ..
18. 06. 2015 v 21:17Off-line honza20  (31/-/-)
Adaml: Máš ve všem naprostou pravdu, největší v tom že nic člověka nebolí tolik jako neopětovaná láska.
Budu držet palce abys ten smutek co nejdříve překonal
19. 06. 2015 v 04:55On-line Richard33  (44/185/80)
Tak tak, nevěř klukovi, kterej má vztah a podvádí. Udělal to jednou, udělá to zase. Pro něj prostě bude vždycky jedodušší zůstat u bejvalýho, protože spolu byli dýl než je s tebou.

Nebát se riskovat a dát něčemu nevyzkoušenému šanci je problém. Většina raději předposraně zaleze do svý zaprděný ulity a sní o životě na tulipánovém poli :-D. Protože by pro to musel něco objetovat (kolikrát je problém zvednout p***l od PC a jít před barák) a není mu to přineseno na zlatém talíři :-D

Jak jsem tak vypozoroval, tak podobný neštěstí bývá pro gaye vstah s bisexuálem...
19. 06. 2015 v 08:32Off-line adaml  (29/-/-)
No toto je velmi poučné.. doufam , že to přebolí a půjdu dál .. tohle nikomu nepřeju co zažívám já ...
19. 06. 2015 v 10:08Off-line kloudik  (38/182/80)
Co se stalo uz se neodstane. Minulost nikdo nevrati,p***omnost boli a budoucnost je nejista. Doporucuju venovat se te bolave p***omnosti kterou ale mozes ovlivnit. Otevri se nekomu jinymu se kterym ti bude krasne a na nic jinyho nemysli. Zivot je kratkej tak se nezabyvej vecma ktery nezmenis
19. 06. 2015 v 17:20Off-line ztracen  (40/183/83)
Po vztahu (ne 3 měsičním) se dělá pauza, nebo si člověk najde tzv. očistný vztah, kdy má toho druhého rád a pokud ví, jak na to, dokáže s ním zapomenout na bývalého. Jenže onen očistný partner má bohužel smůlu, většinou je to náhodný člověk se kterým není plánováno zůstat dlouho a tak se čase objeví ten správný a očistný zůstane sám. Takhle to prostě chodí, nevím, jak lépe to napsat, aby to pochopil každý :-(
Myslím, že rok pauza po delším vztahu už dost dokáže. Osobně jsem udělal blbost, že jsem skočil ze vztahu do vztahu a tak i po letech občas bojuji, abych v tom mohl pokračovat, protože vše, co jsem si tehdy nevyřešil mě teď postupně drtí :-(
20. 06. 2015 v 08:53Off-line adaml  (29/-/-)
Bude dlouho trvat než se nekomu otevřu , pravě tímhle jsem udelal chybu moc sem se otevřel ( srdce) jinak dekuju za vaše názory dost to pomáhá
20. 06. 2015 v 12:57Off-line adaml  (29/-/-)
Je zvlastní , že tak rychle na me zapomel... ja se mu vnucovat nebudu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload