Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Závislost

05. 06. 2015 v 01:16Off-line Anonym
Zdravím všechny muže a ostatní organismy snažící se marně vytvořit iluze lidských bytostí.
Chtěl bych se zeptat, na co máte závislost, nebo jestli třeba někdo z vás nepřekonal drogovou závislost, závislost na alkoholu, či cigaretách a jak ste to dokázali. Co vás motivovalo?
Jak se ukázalo, moje vůle je pevná jak erekce osmdesátníka napojenýho na přístrojích a vůbec, ale vůbec nic mě nedonutí se toho zbavit a tak začínam propadat zoufalství. :D
05. 06. 2015 v 01:23Off-line sirEragon  (58/182/82)
Postrádáme smysl dotazu. Na čem jsi závislý?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 06. 2015 v 01:27Off-line Anonym
To se mi právě nechce vytahovat, proto jsem to rozhodil tak nějak všeobecně, abych si z toho něco vybral a inspiroval se tím :D
05. 06. 2015 v 07:56Off-line 1pepan  (52/182/-)
Přestal jsem kouřit. Je to v hlavě. Prostě jsem si řekl že nebudu ,tak nekouřím ; )
05. 06. 2015 v 08:42Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Obávám se, že problém závislosti nelze pojmout obecně. Je zásadní rozdíl mezi závislostí na např. kouření nebo kousání si nehtů a třeba drogama nebo chlastem. Zatímco s tím prvním si člověk obvykle dokáže poradit sám, s tím druhým těžko. Zatímco kouření nás dovede do hrobu třeba až za 20 let, chlast tohle zvládne dřív a drogy ještě rychleji.
Pokládáš dotaz anonymně, takže nechápu, proč neuvedeš přesný problém. Je zbytečné diskutovat o voze, když jde o kozu ;-)
05. 06. 2015 v 09:51Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pokud chceš tak napiš. Každopádně jak bylo řečeno. Pokud jde o pervitin nebo alkohol apod., tak je třeba vyhledat odbornou pomoc.
05. 06. 2015 v 12:17Off-line Pippin  (103/-/-)
Kofein! :3 nejlépe infúzí nebo šňupáním mleté kávy.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2015 v 12:18Off-line Pippin  (103/-/-)
Jo a k tématu .... :D málokdo to překoná sám. Odborná pomoc je nutností.
05. 06. 2015 v 13:50Off-line Anonym
No jde o kouření a pervitin (nebo spíš cokoli, co mě odvede myšlenkama někam jinam)
už to je ve fázi, kdy nestíham platit a navíc nechci vypadat ve třiceti na padesát, ale zbavit se toho nejde. odbornou pomoc mam asi jako až plán Z, protože, no..nejsem typ člověka, co by se do něčeho takovýho dostal a i když si uvědomuju, že je to hloupý a sem na stejný úrovni jak ty smažky, tak jima přeci jen opovrhuju a nechci s něma mít nic společnýho
05. 06. 2015 v 13:54Off-line Pippin  (103/-/-)
Chápu, že je těžké s tím za někým jít. Pro mě by to bylo stejně těžké. Jsem hodně hrdý člověk a přiznat se s něčím takovým někomu jinému... no... takovej další coming out. Ale statistika je v tomhle neúprosná. Většina lidí co končí na vlastní pěst to vydrží jenom chvilku, pak se k tomu vrátí.
05. 06. 2015 v 14:09Off-line Anonym
Samý špatný zprávy koukam :D
něco o tom dneska načtu a kdyby něco, tak teda začátkem července s tym někam zajdu. každopádně díky, i když tohle sem nechtěl slyšet. :( :D
chtěl sem nějaký sluníčkový zážitky jak ste svévolí pokořili závislost na cigaretách, rodičích, alkoholu, drogách, pudru a růžových lescích na rty.
05. 06. 2015 v 14:15Off-line Anonym
No já si moc šancí nedával, ale tak naděje umírá poslední, ne? :D
ale vim, že ať jde o sebevíc, tak to prostě odkládám a odkládám. už to byla dieta, kterou úspěšně oddaluju už asi sedm let? :D nebo učení se na maturu, ke kterýmu sem se nedokopal ani večer před ní :D
uvidíme ^^
05. 06. 2015 v 15:14Off-line johnj  (40/186/82)
Asi 2 roky jsem si říkal, že přestanu kouřit. A pořád jsem se k tomu nemohl dokopat. Až jednou, když už jsem měl asi 3. zánět průdušek krátce po sobě a opravdu se s tím špatně vykuřovalo, jsem se rozhodl, že teda kouřit nebudu. A řekl jsem si, že sám sebe překvapím, jak dlouho to vydržím. Tak už se překvapuju devátým rokem.
Ale jak tak čtu tvůj přístup k věci, tak je mi jasné, že to s tou odbornou pomocí taky nebude hned. Kdo chce kam...
Hodně štěstí!
05. 06. 2015 v 16:08Off-line Cobr  (102/-/-)
Už tu bolo napísane,že nie je závislosť,ako závislosť a taktiež osobnosť ako osobnosť.Mal som nábeh stať sa akoholikom(alkohol mi začal veľmi chutiť a vyhľadával som príležitosť a akcie kde sa podával alkohol).Našťastie mám kamaráta psychológa ten mi dobrými radami z toho pomohol.Teraz alkohol pijem len zriedka.Tabak som zrušil zo dňa na deň - nefajčím 8 rokov.
Igor ty potrebuješ odbornú pomoc,ak nie ústavnú ,ale ambulantnú rozhodne.Neváhaj sám sa z tohto začarovaného kruhu nedostaneš.Držím ti prsty.
05. 06. 2015 v 16:20Off-line vegantronic  (38/186/77)
Hele. To, že tě někdo posílá k odborníkům neznamená okamžitě internaci někde v blázinci. Pokud máš silnou vůli, tak to jde řešit i ambulatně. Zkrátka budeš dostávat náhražky za piko a tak...
05. 06. 2015 v 16:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Ve triceti vypadat na padesat? Vsichni co znam kteri brali pedro ve velkym spis vypadaji v padesati na tricet. Trosku z tebe udela spis hero a podobny svinstva. Kamos si naprcal decko a vsech zavislosti predevsim smahu se zbavil hned. Uz tri roky si ani nezapalil a na pedru byl zavislej fakt extremne. Zkus to,treba to pomoze i tobe :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 06. 2015 v 17:08Off-line vegantronic  (38/186/77)
To tvůj kámoš buď závislej nebyl na perníku nebo je superman. Přestat s perníkem jenom tak ze dne na den nelze.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2015 v 18:49Off-line Vlado2  (61/180/80)
Igore, co chceš slyšet na tomto fóru? Že odborníci, kteří vědí, že se ze svého stavu bez odborné pomoci nevyhrabeš, jsou b***i? A chceš také slyšet, že všichni tady mají spoustu známých, bývalých feťáků, které osvítil Duch svatý a kteří ze dne na den přestali? Nebo chceš slyšet ještě pytel dalších nesmyslů?
Vegantronic ti to napsal jasně. Jen bych jej doplnil v tom smyslu, že máš podstatně méně času, než si myslíš.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2015 v 21:34Off-line kloudik  (38/182/80)
Vegantronic: ok,mozna zavislej nebyl potom ale nevim jak moc se clovek musi snazit aby si tu zavislost vybudoval kdyz jemu se to nepovedlo ani po osmi letech celkem intenzivniho smazeni.tim tazateli nechcu davat moc velke nadeje snad vsichni jeho kamaradi z te doby skoncili v kriminale nebo pod drnem takze odborna pomoc je na miste ale mozny je vsechno
06. 06. 2015 v 05:46Off-line vegantronic  (38/186/77)
Možné je všechno, ale pokud se u autora bez drogy objevuje absťák, tak bych to fakt nezkoušel... Mohlo by ho to stát život. Jako to zkoušet bez náhražek, tišících léků atd..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2015 v 09:11Off-line Tom687  (23/180/62)
Já jsem trochu závislák na honění, ale to asy každý tady.
06. 06. 2015 v 09:30Off-line Anonym
Chtěl bych vidět někoho na párnu, kdo v 50 vypadá jako mladík, když jen špetka toho svinstva tě vysuší do stavu jeptiščiny ku**y. :D
hrozný je, že i když vim, jak je důležitý začít co nejdřív, tak dál a dál prokrastinuju. je to už rok co sem začal a absťáky mám, ale asi ne v nějaký hrozný podobě. Prostě mě jen nebaví žít, bolí mě i úsměv na tváři a všechny ostatní svaly a klouby)
každopádně díky. :)
06. 06. 2015 v 10:20Off-line kloudik  (38/182/80)
Byls asi velkej frajer kdyz sis s tim zacal ze? Bud teda stejnej frajer i ted a zajdi si tam kde ti opravdu pomozou.priznat se ze ses fetak a smazka je nekdy tezky ale to k tomu tak nejak patri
06. 06. 2015 v 10:24Off-line Anonym
Frajer? Ne. Spíš zoufalej, laxní a letargickej adolescent.
06. 06. 2015 v 10:59Off-line onlip  (61/180/84)
Kluci ti řekli vše podstatné, bez odborné podpory to nezvládneš. Můžu ti dělat oporu, ptát se, jak na tom jsi, laicky s tebou řešit problémy, které tě k tomu přivedly, ale to přijde až poté, co tu podporu vyhledáš.
06. 06. 2015 v 13:14Off-line Ratkin  (33/179/-)
Já jsem třeba závislý na kole! Perfektní je překonávat stále větší rychlost a vzdálenosti..Ten endorfin, který Vám kolo dá je k nezaplacení! Akorát jediná nevyhoda může byt ta, pokaď jezdíte moc tak máte křečové žíly, ale co, tělo má jít do hrobu zhuntovaný :-))
07. 06. 2015 v 01:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Jestli ses zoufalej tak zoufala situace vola po zoufalych cinech. Udelej co ti tu vsichni pisou a nemel. Zivot mas jen jeden tak si ho vaz a zbytecne ho nepromrdej. Tim ze blbe skoncis ublizis lidem kterym na tobe zalezi a je jich vic nez si myslis. Aspon to vsem rekni aby se na tvuj konec pripravili. To je asi vsechno prece jen komu neni rady...
07. 06. 2015 v 01:12Off-line Petan  (39/186/97)
Anonyme, já byl ve čtrnácti závislý na heroinu, v šestnácti na perníku. Nebudu řešit proč. Jen ti povím, ze ano, můžeš se toho zbavit sám jako já bez odborníků co si myslí že spasí svět. Základ je držet se dal od problémových míst, kde vis, ze se k tomu dostaneš a hlavně od lidí co s tím mají cokoli společného.

Mě pomohlo vědět, že to, jaký jsem na drogách nejsem já a ze takový byt necchi.

Ano, abstak byl, ale u perníku to je pohoda. Proste se člověk musí odporostit od ty euforie co mu to dává, pár dní (ano tydnu) si bude připadat ze život nemá smysl a pak uvidí realitu všedního dne, která není k zahození.

Nevím jestli ti má odpověď pomohla, každopádně bych řekl, že je to víc než od zdejších teoretiků a jejich odkaz na odbornou pomoc. Jestli máš nějaké dotazy, napiš mi soukromě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 06. 2015 v 01:51Off-line esthetique  (41/-/-)
Problémy se silnou vůlí má většina české populace..... vůle prostě není a silná už vůbec ne, ha ha ha ha
07. 06. 2015 v 02:02Off-line Petan  (39/186/97)
Estetik se zase projevil, vůle je a její sílu si určuje každý sám. Utvor si hodnoty a těch se drž. Pokud si d***l, nepomůže ti tu nic. Pokud nejsi, dokazes se obejít bez zdejších radcu
29. 07. 2016 v 12:49Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Odborna pomoc ti sice pomoze prestat, ale preprogramuje ta a uz to proste nebudes ty. Rok este neni tak moc aby si nemohol z vlastnej vole prestat. Prestan sa okamzite schadzat s ludmi, ktori fetuju, zacni sportovat, najdi si partnera... Sam musis zistit co od zivota chces a ist si za tym. Ci si na tom az tak zle ze si nevies dat pauzu ani tyzden?
29. 07. 2016 v 13:19Off-line onlip  (61/180/84)
Igore,
jak jsem slíbil, můžu se tě denně ptát, jak na tom jsi, a chválit tě, když to bude dobré. Můžeme si denně volat nebo si psát. Taky tě můžu vzít k sobě a denně budeme podnikat výlety. O cokoli typu diazepam si řekni obvoďákovi.
29. 07. 2016 v 15:09Off-line zvedavko  (44/175/85)
Ja hej. kludne napis, myslim ze som si sam zo sebou poradil bez lekarskej pomoci, aj ked urcite zvysky zostali :-)
29. 07. 2016 v 15:11Off-line zvedavko  (44/175/85)
Eee, nie detske starosti :-) ktore opisuju ludia nado mnou
29. 07. 2016 v 15:13Off-line zvedavko  (44/175/85)
Kazdopadne mi napis Igor, da sa to.
29. 07. 2016 v 15:19On-line Richard33  (44/185/80)
Anonym (igor): Máš jedno tělo a určený čas. Pořád nad tím přemýšlej, až budeš někde jedno nebo druhé z nudy likvidovat :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload