Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Erasmus - kam za hezkými kluky?

08. 06. 2015 v 17:55Off-line Anonym
Ahoj všichni,

chci se zeptat hlavně vysokoškoláků nebo lidí, kteří mají zkušenost s Erasmem či pobyty v Evropě. Právě si vybírám danou zemi a máme možnost vyjet úplně kamkoli... Já jsem momentálně sám a rád bych spojil užitečné s příjemným a našel nějaký stát, kde jsou hezký kluci, kteří jsou povolní. Hlavně mě prosím teď nek***izujte... jsem mladej a my 'z oboru' víme, že je tam většinou nuda. :D Kámoš, co byl v Řecku říkal, že si tam užil opravdu dost, ale zase nebyl spokojeny s univerzitou atd. Nemáte nějaký zkušenosti nebo nápady? :)

Díky

btw. napište mi do diskuze, kde jste byli na Erasmu vy, jaké to bylo a ostatní zase naopak, kam by chtěli a proč :)
08. 06. 2015 v 18:33Off-line onlip  (61/180/84)
Nemyslím, že je tam nuda, pokud se nesoustředíš na tohle jediné. Nemyslím ani, že by šlo země nějak jednoduše kategorizovat podle vstřícnosti obyvatel vůči gayům. Možná začni tím, jaké prostředí máš rád, tam se nejspíš budeš cítit dobře, tvou náladu zaznamenají i tamní kluci - a lidi celkově.
08. 06. 2015 v 18:59Off-line vegantronic  (38/186/77)
No tak Erasmus je hlavně o výměných studijních pobytech... Opravdu si nemyslím, že jak na univerzitě tak v dané rodině budou rádi, když vezmeš pobyt jako sexuální turismus.
08. 06. 2015 v 23:02Off-line gay-boy  (25/178/-)
Poradím ti, napiš :-D
08. 06. 2015 v 23:11Off-line daario789  (25/-/-)
Podle toho co říkají vysokočkoláci by se to dalo kategorizovat asi takhle: do jižních států jako je Španělsko, Itálie, Řecko se jezdí hlavně za zábavou (včetně sexu), pokud máš vyloženě rád vzdělávání a poznávání tak jsou nejlepší severní státy jako Švédsko, Dánsko atd.

Za mě jednoznačně vítězí Holandsko, je to snad nejvíc gay friendly země v Evropě (možná ne podle zákonů, ale rozhodně co se týče přístupu lidí), všude pěkný kluci, kvalitní školy, spousta míst kam jet a legální tráva. :D Co víc si přát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 23:12Off-line buttch  (28/-/-)
Tak tebe, chlapče, bych poslal třeba do Libye. Tam z těch pěknejch kluků ztratíš hlavu. Mam za to, že se tam vybíraj inteligentní jedinci, takže jestli se někam dostaneš, tak evidentně selhal systém. :D
09. 06. 2015 v 00:05Off-line jj217  (29/188/113)
Tak hlavně nepiš do přihlášky, že by ses chtěl zúčastnit "Erasmusu". (A tu motivaci bych mimochodem taky radši vynechal.)
09. 06. 2015 v 08:49Off-line Falco  (32/185/90)
Vůbec nechápu, proč tu všichni píšete, o čem je, není má a nemá být Erasmu. Jak už tu padlo, je to studijní výměnný pobyt, jehož účelem je umožnit studentům poznat jinou zemi, její vzdělávací systém, akademickou půdu, ale i kulturu, lidi a tamní zvyklosti. A k tomu prostě a jednoduše sex patří :) Stejně tak, jako si studenti při studiu užívají tady, užívají si i všude jinde. Erasmus má navíc tu (ne)výhodu, že při něm málokdo sežene nějakou brigádu či přivýdělek, takže zbývá opravdu hodně času na různé skop**iny :)

PS: Řeči o tom, že se má čas věnovat studiu, si nechte. Úroveň předmětů pro výměnné studenty je z 90 % výrazně nižší, než jsme zvyklí, a jsou tak zvládnutelné poměrně jednoduše :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 06. 2015 v 08:52Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo jasně. Takže budeme jezdit na pobyty spolufinancované státem, potažmo EU si z*****t... A pak v hospodě budeme nadávat, jak bezúčelně se vynakládají peníze z fondů EU.

A stou náročností je to kec. České školství co se týká náročnosti patří zhruba k průměru v Evropě. Jsou i náročnější země.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2015 v 08:59Off-line Falco  (32/185/90)
Ano, budeme. Stejně jako š***me tady, nevím proč bychom neš****i tam...

Jinak máš pravdu ohledně toho, že jsou, co do úrovně vysokého školství, náročnější země. Ale zohlednit je třeba to, jakou úroveň mají předměty vypsané pro výměnné studenty - zpravidla nízkou! Neznám nikoho, kdo by se vrátil s Erasmu s tím, že měl problém zakončit zapsané předměty ;)
09. 06. 2015 v 19:03Off-line jj217  (29/188/113)
No u nás (FF UK) teda Erasmáci docela problémy se získáváním atestací mají, to záleží na konkrétní škole, určitě bych to nijak nezobecňoval.
09. 06. 2015 v 22:03Off-line sid_6  (36/182/66)
Jestli se nemýlím, tak ti jde o to si užívat a ne studovat a to můžeš dělat úplně v pohodě i tady. Taky ti jde o to užít si s cizincem a těch je tu taky dost a navíc by sem mělo dorazit hodně hezkých kluků z Afriky, takže si na ně můžeš počkat. Případně můžeš zajít na nejbližší ubytovnu a určitě taky někoho seženeš. Hledáš nějákýho pohlednýho kluka co si to s tebou rozdá bez zbytečných caviků, ale takovýho najdeš třeba v Gronsku stejně jako v Srbsku. Pokud chceš poznat sexuální apetit a choutky gayů v jednotlivých státech a podle národností, tak se můžeš vydat na cestu kolem světa a v každým státě si to s někým rozdat a třeba se pak zapíšeš do Guinnessovky.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2015 v 22:35Off-line Tom687  (23/180/62)
Já bych doporučil Německo nebo Skandinávii. Propadák je Rusko, Ukrajina, Estonsko, Lotyšsko, Litva.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload