Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problémy bisexuálov

10. 06. 2015 v 17:01Off-line Anonym
Prosím aby odpovedali len bisexuáli a bisexuálky.

Aké sú podľa vás problémy bisexuálov. Vo vzťahu k väčšine? Vo vzťahu ku gejom a lesbám? Ako vnímate/aké sú vaše problémy vo vzťahu k okoliu vyplývajúce z vašej bisexuality.
10. 06. 2015 v 17:06Off-line Anonym
Ja osobne si všímam, že niektorí gejovia majú problém uznať existenciu bisexuality/bisexuálov. Vidím, že niektorí heterosexuáli majú klasický "hate problém", keď si dajú dokopy, že máme radi aj chalanov. Niektoré heterosexuálky majú problém "mal si už chalana(?)/môžeš (raz) chcieť chalana" a teda "vzťah s tebou nie" (podobné u niektorých gejov s dievčaťom).
Niektorí ľudia si myslia, že je to fáza, alebo si to vymýšľame.
Neexistujú žiadne bi-špecifické akcie, napriek tomu že existujú akcie a skupiny zamerané na gejov, lesby a v poslednej dobe aj na trans- ľudí.
Podobne je to aj v politickej/aktivistickej rovine.
Bisexuálnych ľudí samotných nie je vidieť. Nie je ich ani vidieť bojovať za svoje práva, hovoriť, čo ich trápi, aké majú problémy.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 06. 2015 v 00:12Off-line kloudik  (38/182/80)
Různé boje a podobné blbosti dělají jen ženské a ''buzny'' teda vymaštěné ženské mozky. bi je částečně normální člověk kterej nemá potřebu tyhle sračky řešit.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 06. 2015 v 17:00Off-line onlip  (61/180/84)
Asi nejsem vhodný odpovídající. Měl jsem a dosud mám rád svou manželku. Po rozvodu jsem prožil dost času se svým klukem. Pokud to srovnám, s mým milým to bylo nádherné, divočejší, prostě klučičí. S manželkou zase společné dvě děti, z toho se člověk nevyvleče.
12. 06. 2015 v 17:21Off-line THX1188  (40/183/90)
Pánové, dovolím si mírně oponovat. Vyřešená, ne vyhraněná sexualita je jeden z osobních životních úspěchů. Je pak jasně definováno čím jsem, o co mám zájem a kam kráčím. V poslední době je v modě být bi, jsem na všechno a na nic! Podobojí sexualita existuje od nepaměti, jen dnešní doba přinesla větší členění. Pro klidný a spokojený život "normálního vztahového člověka" je potřeba mít otázku v sobě vyřešenou, pokud tomu tak není, člověk je na hraně. Pokud nevím zda bych dnes radši mužské objetí, nebo ženskou něhu, jsme ztracenec, ať to zamlouvám jakkoliv. On i Onlip moc dobře ví o čem mluvím, jedno končící a začínající do druhého, vyhraněnost je stejně hloupá jako nerozhodnost...uvědomění vlastní sexuality je však primární...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 06. 2015 v 17:58Off-line onlip  (61/180/84)
THX1188: je to, jako bych četl staročínskou Knihu proměn, I-ťing. Změna, proměna, tak se tomu tam říká. Oheň nad vodou, voda nad ohněm, ústupnost, vítr, radost, jezero, početí, nebe. Proměna je základní myšlenkou té knihy. Mohl bych vyhledat její poslední výroky pro mě, ale to teď není podstatné. Podstatné je, že se jedno časem mění v druhé.
12. 06. 2015 v 18:10Off-line bean  (24/180/-)
Nekdo mi rekl ze heterosexualove budou vic v pohode s bisexualem ale neni to pravda, pro heteraka jsem proste teplej ikdyz treba bezva kamos a uznava me tak nerekne bi ale teplous nebo gay.
rekl bych ze je velka vyhoda pri hledani partnera protoze mam vetsi rozhled a muzu si vybrat jestli chci kluka nebo holku ovsem to ze se k necemu priklanim neznamena rozreseni moji sexuality ted jsem bisexualni a zatim neplanuji to menit.
jeden z problemu lidi jako jsem ja je ze nekteri gayove bisexualum neveri ve vztazich protoze je tu "riziko nevery s holkou" a nejde jim vysvetlit ze nekteri jsou verni a na duvere si nekteri bi i zakladaj:)
ikdyz je fakt ze vetsina bi kteri jsou v mem veku maji kluka jen na ulet a na vztahy davaji prednost holkam.

toto je muj nazor, muzete souhlasit/nesouhlasit ale je mi to v podstate jedno protoze tenhle nezor muzou zmenit jen ti ktere znam :)
12. 06. 2015 v 19:43Off-line esthetique  (41/-/-)
Bi byl poslední kluk, do kteýho jsem byl zamilovanej a to tak, že velmi. od té doby už vztahy (radši) neprovozuju. čož není chyba toho BI kluka, úplně stejně by moh nemít zájem gay nebo heterák....
a dovedu si dost dobře představit dlouhodobý vztah s ženatým BI, s tím, že on by měl svoji manželku a já své kluky a občas bysme to spolu probrali v přestávkách mezi vášnivým sexem...
12. 06. 2015 v 21:12Off-line onlip  (61/180/84)
Mám představu, kolik kluků se tu tím trápí. Chtěli by se konečně zaškatulkovat. To nejde, nezbývá než žít žitý život, řečeno s Patočkou, a rozhodnout se, jak píše jeden moudrý muž výše.
12. 06. 2015 v 21:24Off-line BussterX  (103/130/150)
@ Esťa: [sic] " dovedu si dost dobře představit dlouhodobý vztah s ženatým BI, s tím, že on by měl svoji manželku a já své kluky" ... asi jsem De Bill, ale pod slovem VZTAH (natebene dlouhodobý) si představuju něco onačejšího...
14. 06. 2015 v 16:45Off-line esthetique  (41/-/-)
BussterX: BUZÍKU, PRO TEBE, ALE I VŠECHNY OSTATNÍ (už snad naposled):
doporučuju si vzít k ruce SLOVNÍK CIZÍCH SLOV A VYPSAT SI NA 1 PAPÍR HNED VEDLE SEBE hesla DLOUHODOBÝ a EXKLUZIVNÍ. pak si to několikrát přečíst, zamyslet se, kopnout se do p***le a už to konečně pochopit....
A NEBO SI ASPOŇ SLOVO PO SLOVU SROVNAT TY DEFINICE JESTLI JSOU STEJNÉ.... A PŘEDSTAV SI: NEJSOU!!!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 06. 2015 v 16:46Off-line esthetique  (41/-/-)
Nebo-li: pleteš si pojem a průjem.... abych to dostal na tvoji myšlenkovou úroveň
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 07. 2015 v 19:43Off-line Anonym
Nevidel som tu okrem bean-a príspevky k téme.
Bisexualita nie je o každodennom vyberaní si iného partnera/partnerky a ich striedaní. Myslel som, že v tom už budú mať ľudia tu jasno. Tiež že sa tu objaví misogýnia v podobe "vymaštené ženské mozky"..

Teda ešte raz:
"Prosím aby odpovedali len bisexuáli a bisexuálky.

Aké sú podľa vás problémy bisexuálov. Vo vzťahu k väčšine? Vo vzťahu ku gejom a lesbám? Ako vnímate/aké sú vaše problémy vo vzťahu k okoliu vyplývajúce z vašej bisexuality."
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2015 v 03:33Off-line HonzaVaasik  (26/187/88)
Já bych byl teda radeji bud hetero nebo gay ale jsem bis :/ vic na kluky no :/ nedokazu si vubec predatavit svou budoucnost rodiny :/ jako gay budu proste s klukem jako hetero s holkou ale jako bis ..myslim ze to mame nejslozitejsi :/ Chci rodinu syna a dceru ale zase nechci aby vyrustali s 2 otci a kdyz budu mit zenu tak zase nebudu pozdeji asi tak spokojeny :/ je to NA HOVNO!
08. 07. 2015 v 08:01Off-line honzak  (33/183/65)
Já měl problém si uvědomit, která strana mince převažuje. Dlouho jsem si myslel, že jsem "normální" a k tomu se mi líbí i kluci, ale je to spíš naopak :D Potřeboval jsem rok a půl chodit s holkou, abych si uvědomil a všímal svojich vlastních preferencí.
Jiný problémy s tím nemám.
08. 07. 2015 v 13:40Off-line galileolevi  (51/187/82)
Já osobně žádný problém nemám. Lesby, gayové, hetero mi nevadí. Nikdy mě nenapadlo řešit něčí sexuální orientaci. Jsem ženatý, mám dceru a mám několik let "kámoše trnsexuála". Nevidím nejmenší důvod, hledat v bisexualitě problém.
Někde jsem četl, že bisexualita zdvojnásobuje šanci na páteční rande. Takže kde je problém? :)
08. 07. 2015 v 13:52Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Čéče, v tomhle Esťivi rorumím. Mám to tak nějak podobně a docela to funguje. Byl tedy problém přenést se přes období zamilovanosti. To má člověk potřebu toho druhého takříkajíc vlastnit, ale jak se člověk s tímhle problémem srovná, je to v pohodě a funguje to. :)
09. 07. 2015 v 11:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Gali: moje moje, nedám .... jo to znám no, ale jen u chlapů, u bab jsem to nezažil, a ani jsem nežárlil s babama : ))
09. 07. 2015 v 16:04Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: No to jsi o moc přišel. Nevědět, jak strašné je zžírat se žárlivostí, to si pak vůbec nevychutnáš pohodu nežárlit. :D
09. 07. 2015 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Gali: já se dycky sžírám žárlivostí když miluju kluka, to mi upe stačí : ))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload