Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Seznámení mimo seznamku - zkušenosti

11. 06. 2015 v 01:45Off-line Anonym
Ahoj, máte někdo zkušenosti se seznámením s klukem/chlapem mimo gay komunitu a seznamky? Myslím čistě náhodně různě třeba v práci, ve škole atd. Mě už přijde, že bych snad mohl mít větší úspěchy venku mezi lidma než tady. Už několikrát se mi totiž stalo např. v autobuse, že jsem potkal krásnýho kluka u kterýho jsem cítil, že je gay a nevim, jak je to možný, ale vždy jsem nějak přitáhl jeho pozornost a viděl jsem mu na očích, že by měl chuť k navázání kontaktu. Akorát, že jsem v tu chvíli teda nenašel odvahu. Dokonce se jednou stalo, že si ke mě sednul kluk, teda on muj typ nebyl a během cesty si několikrát opřel hlavu o moje rameno. To se prostě nedá okecat, až mi to bylo trapný, víte jak to myslim... Nikdy jsem nebyl v gay baru. Myslíte, že bych to měl vyzkoušet? Jako gay totiž vůbec nevypadám, tak nevim, ale jestli to neni právě tim, že mi to ti kluci dávaj najevo a nějak je přitahuji...
11. 06. 2015 v 01:58Off-line kloudik  (38/182/80)
Ten kluk možná chtěl navázat kontakt pěst-oko. jinak nepochybuj o tom,že náhodné seznámení má hodně co do sebe a patří to mezi nejhezčí vzpomínky. seznámení v gay baru može být taky hezký pokud se nejedná o Alkatraz v Praze nebo podobnej podnik tam asi vztah nenajdeš. no a seznámení na netu je taky varianta.sice nejpohodlnější,ale taky je tu největší riziko že se spálíš.potkal sem tu sice pár kluků,ale toho nej právě náhodně v obyčejné hospodě.záleží to na tobě. prostě zkus a uvidíš
11. 06. 2015 v 02:01Off-line Anonym
Kloudik: Pěst-oko určitě ne. Já dokážu vycítit pocity druhých a když někomu nejsem sympatický, tak to poznám okamžitě a neomylně.........
11. 06. 2015 v 02:03Off-line kloudik  (38/182/80)
To pozná každej právě díky té pěsti na oku ;)
11. 06. 2015 v 02:05Off-line Anonym
Kloudik : Tak tuto zkušenost naštěstí nemám.......:-)
11. 06. 2015 v 02:13Off-line kloudik  (38/182/80)
Čím víc riskuješ tím víc možeš získat ale je fakt,že výše zisku je dost neúměrná riziku :)
11. 06. 2015 v 02:17Off-line Anonym
Kloudik: Myslíš neúměrná v pozitivnim nebo negativnim smyslu? Ty jsi psal, že ses seznámil v normální hospodě, no tak tam bych si to teda netrouf, tam bych 4% hledal až na poslednim místě. Jak jsi to na něm poznal? Tam by to bylo právě o ty pěsti.........
11. 06. 2015 v 02:21Off-line kloudik  (38/182/80)
Myšleno v negativním smyslu. já sem to nepoznal nijak to on ulovil mě,ale před tím sme po sobě trošku pokukovali tak tušení asi měl. napřed mě pozval na panáka a v mezičase se natvrdo zeptal a já sem mu lhát nemohl byl fakt krásnej ;)
11. 06. 2015 v 02:23Off-line Anonym
No o tom pokukování jsem psal, tim jsem to právě vycejtil z jejich strany......., nebylo ta ak, že sem na ně čuměl jak vejr, oni sami si všimli a pohledy byly z obou stran.....
11. 06. 2015 v 02:29Off-line kloudik  (38/182/80)
Ale na obou stranách chyběla odvaha asi. já ji v tu dobu taky neměl a kdyby mě sám neoslovil,možná bych přišel snad o nejkrásnější chvíle svojeho života. pokud to u někoho vycítíš tak to zkus,ale počítej i s ne zrovna pozitivníma následkama :D. ale když se trefíš,není nad to jenže pravděpodobnost je fakt mizivá
11. 06. 2015 v 17:03Off-line esthetique  (41/-/-)
Jednou v Dublinu asi ve 3 ráno jsem na ulici (byl jsem na kole na holandu) oslovil drobného kluka, evidentně byl nalitej a šel z hospody. drobnej, brejličky, jak Harry Potter. bylo mu tak 17. na férovku jsem se ho zeptal co by řekl kuřbě.... odešli jsme do takového parčíku a tam to dělali, na hromadě opadanýho listí.... dodnes si pamatuju jak si v opici opakoval (anglicky, samozřejmě) "todle je můj první sex, todle je můj první sex"
aneb CHCE TO MÍT KOULE PÁNOVÉ!
samozřejmě může jít jen seznámení, nemusí to být hned sex
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload