Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Psychika

11. 06. 2015 v 20:44Off-line Anonym
Ahoj, mám takový menší problém. Dlouho mi to trvalo než jsem se rozhodl jsem napsat, ale nemám si s kým o tom promluvit.

Mám přítele, který mě dalo by se říct psychicky deptá. Je na mě občas ostrý, jen mě shazuje a dělá ze mě blbce. Je jedním slovem trošku sobec. Dává přednost své rodině, práci, psům než mě. Místo toho aby mě podporoval tak mě spíš jen ubližuje. Ale i tak ho mám rád a nechci o něj přijít. Pomyšlení na to, že bychom spolu nebyli je pro mě ještě víc stresující. Nechci zůstat sám a bojím se co by bylo. Navíc se nemohu soustředit na svoji školu. Nejhorší je, že mám občas sklony si něco udělat.

Prosím o Vaš názor, jak by jste to provedli a rozhodli se na mém místě.

Díky všem za normální vyjádření a Vaše názory. :-)
11. 06. 2015 v 21:03Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak ono má vždy dvě strany mince. Jedna je, že ty ho miluješ a chceš, abyste trávili víc času... Druhá je, že se přítel kvůli někomu nevyprdne na rodiče, psy atd.. Chce to si vážně s ním promluvit a říct co ti vadí...
11. 06. 2015 v 21:21Off-line Anonym
No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. S ním se moc bavit nedá, jen on má pravdu a začne se hádat. Už jsme spolu 3 a půl roků, takže si říct jen tak z ničeho nic čau, je velmi těžké. A je to moje první opravdová láska.
11. 06. 2015 v 21:30Off-line vegantronic  (38/186/77)
Hm. Vraž mu "nůž na krk", aby tě začal poslouchat nebo konec... Nebo se dokonce na něj nějakou dobu vykašli a uvidíš jak se bude chovat. Někteří kluci se cítí na koni pokud jsou ti dominantní a je třeba jim ukázat, že ne vše si necháš líbt. Ale neznám tvého přítele... Zas tohle může být jen tvá interpretace.
14. 06. 2015 v 17:09Off-line esthetique  (40/-/-)
Ten by jel jak namydlenej blesk.... na druhou stranu něco asi bude špatně s tvým sebevědomím, když s někým takovým chceš/musíš zůst(áv)at
14. 06. 2015 v 19:25Off-line sid_6  (36/182/66)
Mně by se to možná i líbilo. Jsem na buzeraci zvyklej už od mš nebo možná ještě dřív...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 11. 2017 v 22:41Off-line Betonica  (39/191/93)
Trochu se mi zda, ze jsi zavisly typ. Zavisly na vztazich. Na jednu stranu pises, ze te p***el vystavuje tomuhle a tamhletomu, na druhou stranu stranu ho odmitas opustit.

Je to sakra slozity, to mi nemusis rikat. Ptej se ale sam sebe a hledej uprimny odpovedi. Ptej se takto:

Co chci a co nechci?
Co mi to dava a bere?
Kam az jsem ochoten zajit?
Muzu pro lepsi vysledek jeste neco udelat?

Hlavne ale. Na prvnim miste jsi ty sam a az pak vse ostatni. Pokud totiz ty budes nestastnej, bude na nic vsechno kolem tebe.

Drzim palce.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload