Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jiná technika

01. 03. 2013 v 15:14Off-line Anonym
Když mi bylo 11, narazil jsem jednou potají v noci na sprostý kanál a vzrušoval mě... tak jsem si začal šmátořit v mezinoží a chvilku jsem si s ním pomrskával sem a tam. Pak jsem zasunul zvenčí prst do své předkožky a začal jsem s tím prstem točit dokola podél žaludu. Po chvilce přišlo vyvrcholení, samozřejmě že to bylo naslepo. Takhle jsem to praktikoval asi do 13. Hrozně rychle jsem vždy byl po téhle technice hotový, zvlášť v časové tísni, kdy jsem měl např. dávno utíkat do školy, tak jsem na to dostal chuť a téměř okamžitě z toho vzrušení přišel ten skvělý pocit, kvůli kterému jsem to praktikoval.

Když jsem pak trochu zestárl, spolužáci mi ukázali, jak se "normální" masturbace dělá (že jo, puberta, neustále se o tom ve třídě diskutovalo). Zkoušel jsem to, ale za boha mi to nešlo. Byl jsem zvyklý na to první. Jednou jsem se rozhodl, že nad tím tedy strávím víc času. Nakonec jsem se udělal až za půl hodiny. Ten první způsob mi od té doby vůbec nejede. Zvykl jsem si poté na ten obyčejnější způsob a u něj jsem ukotvil do dneška (je mi 16)...

Otázka zní: jak jsem na to krucinál přišel? Je to normální? :D
01. 03. 2013 v 15:43Off-line cvalda  (28/-/-)
Já osobně myslim že jeto normální.....
Kámoš má taky jakousi divnou techniku.On si ho jenom jaksi mačká a udělá se aniž by měl erekci !!! (vždycky když mu začne statát tak to nějak udělá že mu hned ochabne)
zkoušel jsem ale nedařilo se :D
01. 03. 2013 v 18:53On-line Richard33  (44/185/80)
Tohle neřeš, hlavně že je to hezký a že to na tebe funguje :-)
01. 03. 2013 v 20:56Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Fake moc podrobná slohovka
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 03. 2013 v 20:58On-line power  (23/180/65)
Až dospějete tak budete řešit něco jinýho. Například prachy :)
02. 03. 2013 v 03:36Off-line somerone  (36/180/80)
Power: souhlas! taky bych chtěl být teenagerem
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload