Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah na dálku a odstěhování se za láskou.

14. 06. 2015 v 22:27Off-line Anonym
Zdravím, sice nevím, jestli má vůbec cenu zakládat tady tuhle diskusi. Přeci jenom ale věřím, že tu jsou třeba kluci, kterým jde i o vztah. Máte někdo zkušenosti se vztahem na dálku? Dokázal byste se někdo za svoji láskou odstěhovat s tím, že si tam najdete práci a bydlení? Já si osobně myslím, že to reálné je, jde o to, kdo na to bude mít odvahu a odhodlání. Pak se může stát, že se ti dva rozejdou a ten nově příchozí bude litovat tohoto kroku. Jenomže život je risk, kdo neriskuje, nezíská nic.
14. 06. 2015 v 22:38Off-line johnj  (40/186/82)
Dokázal bych se odstěhovat, pokud bych tam, kam bych měl jít, našel práci, která by mě/nás uživila. Souhlasím s tebou.
14. 06. 2015 v 22:44Off-line ceky  (31/180/70)
Ahoj, určitě to má cenu zakládat tohle téma :) A jestli má cenu sestěhovat se nebo odstěhovat se k lásce... no nad něčím podobným jsem uvažoval, jelikož bych chtěl mít vztah s klukem, kterého miluju...ale je z dálky, docela velké :( Záleží, jak moc pevný vztah máte... pokud bys ho opravdu miloval a on tebe stejně tak, tak bych to risknul, protože jak říkáš, když nic neuděláš, nic nezískáš... roli ale hraje dost faktorů: opravdu by ses chtěl odstěhovat od rodiny, místa kde máš kamarády? Našel by sis tam práci, bydlení? A co jeho rodina, pokud neprošel coming outem, a bydleli byste spolu, asi by se to muselo nějak tajit...nebo ty.. a nikdo ti nezaručí a nepředpoví, jestli by ten vztah vydržel, jde o to se vzájemně poznávat a snažit se :) V sázce je hodně...ale láska tohle vše dokáže překonat :)
14. 06. 2015 v 23:59Off-line Michalel  (36/178/88)
Proto já hledám partnera z blízka... Odstěhovat se bych si nedokázal představit, mám v rodném městě rodiče, sourozence, strýce, babičku...
A že by se partner přestěhoval ke mě, to by se dalo zařídit, práce v technických oborech je tu dost a Praha je blízko. Nemůžu ale po nikom chtít, aby jel ke mě třeba z Moravy a pak by jsme zjistili, že to neklape.
15. 06. 2015 v 23:07Off-line esthetique  (40/-/-)
Jak říkám, až se mi stane, že nějakej, co se mi bude děsně líbit, bude stát taky o mě, hned se stěhuju třeba na Mars
15. 06. 2015 v 23:26Off-line kloudik  (38/182/80)
Lecter: takže hodně nepovedených vztahů? :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload