Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ve věku:
do 30 let
Založen:
06. 06. 2015
Návštěv:
4 060 ×
Přihlášen:
19. 02. 2017 v 00:50
Kraj:
Moravskoslezský kraj
Okres:
Opava
Město:
Opava
Kraj 2:
Moravskoslezský kraj
Okres 2:
Ostrava
Město 2:
Ostrava, Český Těšín/Cieszyn
Vzdělání:
maturita
Práce:
jiné
Postava:
štíhlá
Oči:
zelenohnědé
Základní údaje
Znamení:
beran
Etnikum:
běloch
Alkohol:
skoro vůbec
Kouření:
přestávám
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
delší
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Vítej!

Nebudu se příliš rozepisovat, jelikož razím zásadu, že kdo chce toho druhýho poznat, tak mu má prostě napsat. Proto jsem nezaklikával nějaké záliby, kuchyně a podobné k***tiny, bo na všechny tyhle věci ti klidně odpovím, když se zeptáš :)

S tím souvisí další věc a tou je naše konverzace. Bývám tu dost náhodně, jak mi zkrátka zbyde čas. Pokud na mě tedy koukneš, dost pravděpodobně na tebe kouknu tež a pokud napíšeš, dost pravděpodobně ti dřív, nebo později i odepíšu :D Nelpím ani tak na profilovce, nebo tvé fotce (pokud pošleš, určitě budu tak trochu potěšen zájmem :D), jako spíš na tvém jménu. Je mi celkem fuk jak vypadáš, stejně si myslím, že čím nadesignovanější nádhera, tím větší a povrchnější k****n, proto se spíše zabývám tvým charakterem a rád tě budu oslovovat jménem nebo přezdívkou. Pokud tedy naše konverzace skončí u jednoslovných nebo úsečných odpovědí, případě jen u smajlů, nebudu v ní pokračovat. Stejně tak pokud nejsi schopen napsat normálně větu tak, aby byla gramaticky alespoň z většiny správně (a že občas čumím, jak negramotný národ jsme), ani ti nebudu odepisovat. Chci se bavit s alespoň průměrně inteligentním jedincem, který má nějaké povědomí o základních větných skladbách. Každý může před odesláním použít kontrolu pravopisu v MS Word :D Samozřejmě výjimkou je, pokud nemáš zrovna svůj den...v tom případě by se to hodilo napsat hned na začátku a nebudu dále otravovat, případně se pokusím alespoň trochu zvednout náladu :)

A na tohle navazuje poslední věc a tou je mé psychologické poradenství :D Za dobu mého působení na seznamkách už jsem z depresí, sebevražd a já nevím jakých všech ještě výmyslů, úspěšně vytáhl tolik lidí, že mám nadděláno na dalších 10 let dopředu. Je to celkem vyčerpávající záležitost a proto odemne primárně neočekávej, že budu řešit tvé deprese, případně něčí nevěru či hádky. Opět jsou zde výjimky, kdy mi budeš z nějakého důvodu sympatický a začnu se více zajímat o tvé problémy a o to, zda je v mých schpnostech ti pomoct, nebo alespoň chvilkovo ulevit.

Celkově nejsem zlý člověk (alespoň to o sobě slýchávám :D), ale jsem často dost zabedněný a sobecký. Rád pomůžu, když můžu, ale pouze pokud na to mám energii, čas a jsi mi blízký, nebo sympatický. Rád druhým naslouchám, klidně celé hodiny, pokud to má nějaký smysl a konverzece se někam hýbe.

Co se týče věkového omezení - jelikož tu nehledám vztah, jelikož vztah může časem vzklíčit z nějakého dlouhodobě budovaného vzájemného pouta a důvěry, rád si napíšu prakticky s kýmkoliv, kdo není k***t :D S kým půjdu ven, to už si sakra vybírám, jelikož času je málo, mám dost práce a lidi kolem sebe, kterým se věnuju a zároveň chci mít čas i pro sebe. Tudíž prosím o trpělivost a na nic netlač.

Pohybuju se střídavě v Opavě, v Českém/polském Těšíně, v Brně a v Ivančicích (potažmo Oslavanech) u Brna, jak si to zrovna práce vyžaduje :) Co bych ještě tak...ANO, chodil jsem na strojku v Šumperku (zámeček pro znalejší :D), takže i tam to znám jako svoje boty :D Plus teda dobře, poslepu znám i Ostravu, Olomouc, Jeseník, Zábřeh a Malé Hostice :D To jen tak pro zajímavost :D

No, koukám, že jsem se stejně rozepsal :D sakra, to mi ještě připomíná, že strašně rád píšu dlouhé slohovky a k tomu... a DOST už! :D Raději mi zkrátka napiš, nebo tenhle text nikdy nedokončím :D

A na závěr si dáme malou lekci cizích jazyků:
-> I can speak english :P
-> Rozumiem i rozmawiam polski :3

A to už by stačilo...HOWGH!

PS: Ještě drobný dodatek - pokud jsi Slovák, nemusíš se snažit psát česky, ani pokud v ČR už nějakou dobu žiješ. Ještě na tom nejsem tak špatně, abych ti nerozuměl :D Navíc, Slovenčina je pěkný jazyk a pořád lepší psát slovensky a správně, než česky a retardovaně, ač za to nijak (logicky z podstaty věci) nemůžeš :)
Onload

9 názorů k profilu

06. 07. 2015 v 01:35Off-line MichalZ  (23/172/57)
A co ta profilovka? :D Nevypadáš na 25 :D To je kompliment ;)
26. 07. 2015 v 00:07Off-line prasotronik  (31/176/55)
Dík, ale je opravdu měsíc stará :D Ty taky nevyadáš na 21 :D
19. 10. 2015 v 19:30Off-line sirEragon  (55/182/82)
nedej se držím ti pěsti
27. 10. 2015 v 21:30Off-line Dankus0123  (22/181/80)
Zlatíčko :)
10. 12. 2015 v 20:27Off-line Louis4  (23/168/70)
Takže hoši, tohle je ten nejlepší kluk na světě! Umí vytáhnout ze smutku každodenního života, umí potěšit a rozveselit přes pouhý chat. Prostě hodný kluk, hodný člověk, kterých je na světě opravdu drtivá menšina lidí, je to kluk, který má srdíčko na svém místě. Zlatý člověk. Děkuju Rostíku, že jsi :) P. S. Nesahat hoši! Můj človíček!
21. 01. 2016 v 21:00Off-line lACABl  (21/165/55)
ok na dnes som už dostal dávku roztomilosti :3
14. 04. 2016 v 19:57On-line ivkoos  (55/170/75)
Ahoj, omlouvám se, ale jen jsem si chtěl uložit tvůj profil, zaujalo mě, co a jak o sobě píšeš mimo jiné i proto, že i mně jsou blízké Ivančice i Oslavany. Tak se prosím nezlob, díky.
14. 04. 2016 v 20:11Off-line cunami  (51/175/65)
Si sympoš:-)a vidíš ivkoos Ti aspon vysvetlil prečo si Ta uložil do p***eľov.Len aj tak neviem čo si mám o nom myslieť,ked na profile nemá vlastne nič.
15. 04. 2016 v 00:58Off-line prasotronik  (31/176/55)
ivkoos: Áha, chápu :) V tom případě díky za vysvětlení a kompliment.
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload