Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde jsou podle vás nejhorší lidi a nejvíc homofóbů?

04. 03. 2013 v 17:03Off-line somerone  (36/180/80)
Taková nenávist k vlastnímu domovu, co bude asi v pozadí tvého vyprávění?
Praha je možná víc tolerantní, ale lidi tu žijí ve větší anonymitě a ta skýtá možnosti k mnohým špatnostem jako zlodějny, podvody, nevěřy; úrodná půda stejně tak pro lháře a exhibující egocentriky.
Na druhé straně je tu spousta naplavenin, u kterých mám pocit, že si tu přijeli jen užívat svobody...
Václavák, který jsi vzpomínal je jeden z nejnebezpečnějších míst ve střední Evropě co se týče kriminality, kudy sis chtěl vodit ruku s klukem :D
Jaký kraj, takový mrav, ostatně já jsem ze Zlínska, pracovní trh tam není moc velký, komunita se zná, anonymita tam téměř neexistuje, než se s někým setkáš, dá se pokládat po měsíci psaní za úspěch dostat fotku...
Není vše nejhorší jenom na ústecku;) A pokud máš rád přírodu a vztah k ní, určitě za městem bude pěkná procházka stejně tak jako na Zlínsku ;) Komu se nelení, tomu se zelení... doslova

A taky nechápu v čem chceš poradit? Vidím to spíš jako tvůj jasný cíl po skončení studií, o kterém nemá cenu diskutovat...
04. 03. 2013 v 17:33Off-line Chovy  (26/178/54)
Já jsem taky z Ústecka a tak hrozný mi to tu nepřijde, jestli chceš přírodu, myslim, že jí tu je dost. A vodit se s klukem za ruce??? Já klidně, protože, komu je co do toho... A Když je někdo proti, tak ať, ale moc takovejch lidí neznám.
04. 03. 2013 v 17:50Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Pozor na mýty...
1. Praha není tak ideální, jak si spousta mimopražských myslí. Svoboda a tolerance je tu asi větší, to ano, ale jak psal somerone, třeba Václavák (a okolí) se za poslední roky dost zhoršil v bezpečnosti. I ve dne si člověk musí dávat pozor na věci, protože je tam hodně bezdomovců a feťáků. Je to velká ostuda Prahy :-(
V určitých lokalitách bych nešel v noci stejně jako třeba v tom UL, DC, apod.
2. Míra "přelétavců" je stejná jako kdekoliv jinde, jen o Praze (a možná Brně a Ostravě) se víc mluví, v menších městech je to tak trochu tabu.
3. Držet se s klukem za ruku lze v Praze po centru stejně jako u babičky na vesnici a naopak bych si dával bacha v Praze nebo kdekoliv, kde žije větší počet bezmozků - nezáleží na geografické poloze, ale na lidech tam žijících.
04. 03. 2013 v 18:20Off-line Tien213  (42/-/-)
Moja skusenost je taka ze najviac ludi co nadavaju na homosexualov su prave homosexualny a tvaria sa ze su normalny..
04. 03. 2013 v 18:42Off-line Rover  (37/189/73)
Ústí je skvělý město, má úžasnou atmosféru. A že tam není příroda? To jsem teda asi byl někde jinde... vždyť třeba stačí vyjít nahoru na Erbenovku...
Já mám severní Čechy rád, Sudety jsou prostě podmanivej kraj, genius loci jak prase.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2013 v 20:59Off-line tomicek93  (30/-/-)
Tak kde jsem dřív bydlel byla Praha 13 - Stodůlky. Sídliště, kde byla anonymita, o kriminalitě nemluvě (nám už tam párkrát ukradli několik aut hajzlové...).

Teď bydlím v Loděnicích u Berouna, homosexualita se u nás neřeší, takže je to tak nějak každému jedno... Přírodu máme pěknou, jen si vyjet za město. Svatý Ján pod skalou, libové serpentiny kde se s autem rozhodně nudit nebudete ;)
04. 03. 2013 v 22:02Off-line tomicek93  (30/-/-)
Slovo "božínku" do mého slovníku zrovna nepatří... Discosračky puštěné z mobilu na plné gule v metru nebo v buse taky zrovna nedělám, to je podobné těm rádoby hoperům s rozkrokem u kolen které občas potkávám v Praze. :/ Žehličku na vlasy už rok nepoužívám, obejdu se bez ní.
04. 03. 2013 v 23:03On-line Richard33  (44/185/80)
Můj první kluk nosil teleskopickej obušek a pepřák. Já jsem to jako kluk z vesnice vůbec nechápal. Takže za mě pozor na určitý místa v nočním Trutnově.
04. 03. 2013 v 23:17Off-line tomicek93  (30/-/-)
Richard33: ano, to samé platí i o Praze, ovšem jaký JuDr. tě bude soudit, to chraň bůh abys neskončil za nepřiměřenou obranu... :/
04. 03. 2013 v 23:21Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Tak tedy nevím. Celý život žiji v Praze a rozhodně si nemyslím, že by byl kdekoliv nějaký zásadní problém. Pochopitelně to přináší stejné problémy, jako jakékoliv velké město, ale nemyslím si, že by někde bylo natolik nebezpečno, že by se člověk měl bát. Na zmíněný Václavák nemám problém jít v kteroukoliv hodinu. Ostatně když u nás byli známí z Brazílie, tak byli nadšení, že se dá bez problému vyjít na ulici za tmy :)

Obecně podle mě moc nezáleží na tom, kde člověk žije. Já sám jsem žil pět měsíců na Ukrajině v Kyjevě a neměl jsem tam absolutně žádný problém. Ostatně rád bych se po studiích přestěhoval za přítelem do Polska, které mám také obrovsky rád. A rozhodně jsem nikdy neměl v Polsku pocit nějaké špatné atmosféry, naopak tam mám s lidmy skvělé zkušenosti.
05. 03. 2013 v 03:23Off-line zerzin  (37/184/84)
Řeknu jen že třeba v Českých Budějovicích jsem zatím nenarazil na negativní reakce...záleží o jakého "typa" a nebo "kolektiv" jde
05. 03. 2013 v 06:24On-line Richard33  (44/185/80)
Tomicek93: To si musí rozmyslet on, když mě nepřepere, tak ať neutočí :-D
05. 03. 2013 v 10:08Off-line somerone  (36/180/80)
Mychajlo90: ty jsi ale světaznalec! Pražák, známí z Brazílie, přítel z Polska, petiletý pobyt v Ukrajině... Nebyl jsi i na severním pólu? :D Lední medvědi jsou fajn, to jsou zase mí známí, vždycky mi na cestu zabalí trochu sněhu, škoda jen, že cestou roztaje, tak si moc nezabobuju! Jenže oni to neví, sníh jim doma netaje! :P :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2013 v 14:27Off-line Betonica  (39/191/93)
Pajo, byl jsi nekdy v zahranici? Nemyslim staty typu Francie, Belgie. Co tak Rumunsko, Ukrajina, USA, arabske staty??? Neni treba jezdit tak daleko, staci bohate Polsko... Pracuju ve spolecnosti, ve ktere jsou kolegove z vice nez 80 statu, neco malo uz jsem procestoval. Myslim, ze mam moznost srovnavat a ver mi, ze Cesko je super tolerantni. Nedeji se u nas utoky na gaye, gayove se u nas muzou "vzit", muzou se objevit v televizi. Gayove se u nas smeji uchazet o dobra pracovni mista, mame zakon, ktery primo zakazuje jakoukoli formu diskriminace, a tak dale a tak dale.
V USA existuje staty, kde homosexuality neni vyslovene trestna, ale je doporuceno nedavat ji najevo. V Rumunsku zrusili homosexualitu coby diagnozu mesic pred tim, nez vstoupili do EU, tj. v listopadu 2006. Na Ukrajine byl Gay Pride krvave potlacen policii, slovensky poslanec se vyjadril, ze nemocni lide (rozumej gay lide) jsou nemocni, proto by nemeli behat po ulicich...
Chces li videt gay Cesko realne, vyjed nekam ven. Vsimej si, jak se jine stavi ke gayum. Nakonec zjistis, ze az na par statu (vsechny severske, FR, ES, UK, BeNeLux) je situace smutna. Cesko je "rajem"...!
Nakonec, neni asi nahoda, ze se v Cesku "bere" hodne ruznonarodnostnich paru. Slovensti obcane jsou napriklad timto povestni... Otazka je, proc, kdyz je to u nas tak zly, proc se k nam jezdi za erotickou turistikou, za uz zminenymi svatbami...
05. 03. 2013 v 14:49Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Somerone: Co je zvláštního na tom, že jsem studoval na Ukrajině, když se jí v rámci studia zabývám? Naopak by mi přišlo zvláštní, kdybych o nějaké zemi psal práci a nikdy se do ní nepodíval. Stejně tak nechápu co je zvláštního na tom, že jezdím často do Polska, když mám odtamtud přítele.

A ano, obecně cestuji hodně, neboť je to do značné míry v popisu mého studijního oboru. Je to snad špatně?
05. 03. 2013 v 15:00Off-line somerone  (36/180/80)
Nikdo ale nic neřekl, že by to mělo být zvláštní nebo snad špatný, já jsem to jen pozvedl na vtip ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload