Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

ANO pro rodiny homosexuálů

15. 07. 2015 v 18:16Off-line otomar  (24/173/79)
15. 07. 2015 v 18:34Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ne!
15. 07. 2015 v 19:19Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Přesně tak! Gayové chtějí bejbátko, aby byli šťastní, ale bejbátko šťastné nebude, protože se mu děti ve škole budou smát a budou ho šikanovat. Jste sobci. Kupte si psa nebo kočku, to vám musí stačit. :-P
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
15. 07. 2015 v 19:42Off-line AEE707  (28/172/55)
Žiadne dieťa sa podla mňa nenarodí s tým že by niečo také odsudzoval. Keby nevidí doma a vo svojom okolí hlúpe reakcie na to, tak by mu to bolo šumafuk či má jeho spolužiak mamu a otca či dvoch otcov. Keby z toho nerobil každý HALOO tak ich by to samo od seba určite nenapadlo sa za to vysmievať :) môj názor :)
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 07. 2015 v 20:54Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Přesně, jak napsal AEE707 - základ je v chování dospělých. Dítěti je úplně jedno, jestli ho vychovává otec, matka, matka s otcem, 2 otcové, 2 matky nebo 2 Marťani. Když do něj ale okolí hučí, že mít za rodiče 2 chlapy je úchylný a špatný, tak to je pak těžký.
V souvislosti s tímto jsem si vzpomněl na článek, po kterém se ve mě začala vařit krev - http://www.novinky.cz/…bzaloba.html.
A ten hajzl dostane max. 8 let, spíš to uhrajou na trauma z dětství :-(
15. 07. 2015 v 21:27Off-line otomar  (24/173/79)
Tak když nechcete děti
15. 07. 2015 v 22:23Off-line Bluefox  (37/198/93)
Jsem taky pro ne ... možná za pár let, až se česká společnost posune zase o kousek dál, to bude reálnější.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 07. 2015 v 03:54Off-line BussterX  (103/130/150)
A já tu hračku chcu a chcu a chcu, a eště si dupnu nožičkou, tak :P
16. 07. 2015 v 09:21Off-line gaysumperak  (24/180/69)
Ano všichni povine :)
16. 07. 2015 v 10:50Off-line igy  (38/173/81)
Četli jste vůbec, o čem je ten zákon? Je to o rodinách, které už dávno existují, ale nejsou právně ošetřeny dle zákona. Je to o rodinách, kde Dítě vyrůstá s rodičem a jeho partnerem stejného pohlaví a třeba že mohou být registrovaní a partner má povinnosti starat se o dítě ve stejné domácnosti, tak nemá vůbec žádná práva. Je to o tom, že když se dítěti něco stane, partner má povinnost ho dopravit k lékaři, ale lékař mu nesmí o zdravotním stavu toho dítěte nic říct. Je to i o tom, že s nimi může dítě vyrůstat třeba deset let nebo déle, ale když se pak něco stane rodiči, dítě skončí u prarodičů nebo v děcáku, protože partner je prostě jen cizí osoba. To vám přijde v pořádku?
16. 07. 2015 v 10:54Off-line igy  (38/173/81)
Mimochodem pokud důvodem proti adopcím je, že je budou děti ve škole šikanovat, pak jsem zvědav, kdy bude uzákoněno, že všechny děti musí mít povinně iPhone, aby se nešikanovali "chudáčci", operaci očí, aby se nešikanovali "čtyřočky", povinně dodatečné sporty, aby se nešikanovali "baculky", a hlavně školní uniformy, aby se nešikanovalo za špatné oblečení.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 11:26Off-line onlip  (61/180/84)
Mám dvě děti, držím je už sám. Samozřejmě bych byl rád, kdyby mě mohl případný partner zastoupit, kdyby se něco stalo.
16. 07. 2015 v 11:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale jak ho budeš chtít chránit? Pod dozorem ho budeš mít doma, ale nikde jinde ne.

Jinak NE pro adopci jsem měl na mysli ty případy, že by gay pár adoptoval cizí dítě z děcáku. Co se týče adopce dítěte, které vychovává vlastní otec/matka, tak aby ho mohl adoptovat partner/ka otce/matky dítěte, tam není o čem diskutovat, tam je jasné ANO. :-P
16. 07. 2015 v 12:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Jé to je ten buzerant co má dva fotry teplouše, nachčijem mu do aktovky bude p***l děcka
16. 07. 2015 v 14:28Off-line otomar  (24/173/79)
BussterX ty abys v žádném tématu nechyběl co a ty tvoje narážka hahahah těm se máme smát?
16. 07. 2015 v 14:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Otoman: sklapni kide, do debat o adopcí děcek teploušama píšu dycky, do debat o délce dostřiku nikdy :P směješ se tomu, že děckám adoptovanejm dvěma buzerantama se budou odmalička posmívat, že se s nima nikdo nebude kamarádit ze strachu aby se aji jim ostatní nesmáli že je teplouš, že k nim nikdy žádnej spolužák nepřijde domů na návštěvu atd? na děcka vhodný k adopci jsou pořadníky, čekají na ně hetero páry, je málo děcek volných k adopci, na buzeranty zbydou cigáni a mentoši, to chcu vidět jak dva teplouši budou vychovávat mentálně postiženýho cizího cigánka :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 07. 2015 v 16:13Off-line otomar  (24/173/79)
Ach ta čeština
16. 07. 2015 v 16:23Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Driv jsem byl proti, ale nejak starnu a tak asi měknu nebo co..Ale moc nerozumim odpurcum, k cemu je jejich nazor?
16. 07. 2015 v 16:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Otoman: Zmlkni, hloupé dítě. Do debat o adopcí dětí homosexuály píši vždy, do debat o délce dostřiku semene nikdy. Směješ se tomu, že dětem adoptovaným dvěma gayi se budou odmalička vysmívat, že se s nimi nikdo nebude kamarádit ze strachu aby se i jim ostatní nesmáli že je "teplouš", že k nim nikdy žádný spolužák nepřijde domů na návštěvu atd.? Na děti vhodné k adopci jsou pořadníky, čekají na ně "hetero" páry, je málo dětí volných k adopci, na gaye zbudou romské děti a děti mentálně postižené. Dva gayové budou vychovávat mentálně postiženého cizího Roma? :))

Lepší? Nažer se p**o tou svou češtinou, když dojdou argumenty, přijde na řadu gramatika : ))) jinak než píšu psát nebudu, teda ne v debatách, úředně ti střihnu novelu takové literární kvality že se z toho zasereš : ))
16. 07. 2015 v 16:26Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Bustiku, co to pises? :'(
16. 07. 2015 v 16:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Sonik: no provedl jsem prostě korekturu svého původního textu : )) nějakej kid ze základky mě bude učit češtinu twe : ))
16. 07. 2015 v 16:33Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Myslel jsem obsah..
16. 07. 2015 v 16:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Sonik: to už jsem tady psal mockrát, co tě tak udivilo na obsahu? drtivá většina zastánců adopce nemá odvahu ani mít veřejně fotku v profilu na gayseznamce, a cizí děcko by vystavili posměchu okolí že žije s buzarantama
16. 07. 2015 v 16:56Off-line igy  (38/173/81)
BussterX: Ok, tobě radši děti nedávat. Protože kdyby za tebou přišlo dítě, že bylo ve škole zmláceno, tak ty bys nejspíš reagovat "Padavko, zasloužil sis to." Ale všichni gayové nejsou bezcitná hovada a mnoho by jich dokázalo být dobrými rodiči.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 17:01Off-line Duny  (38/178/82)
A protože se někomu nelíbí, že má mít dítě dva tatínky nebo dvě maminky, tak se to prostě zakáže? Jako bych řekl, že se mi nelíbí, když kuřáci, alkoholici, agresoři, nemakačenka, feťáci a zloději či vrazi si pořídí dítě - těm všem taky kvůli tomu zakážeme mít někdy děti?

Ptal jsi se dětí těch párů, kolik z nich je kvůli tomu vystaveno šikaně či ponižování a kolik ne?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 17:04Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Bustik: Chapu tvoje obavy, aby nebylo dite bito, na druhou stranu mi prijde, ze odpurci chteji stavet more holyma rukama..Co se ty osvojeni druheho partnera, tam se snad shodnem, ze je to nutny. Adopce, pokud to chapu, tak jeden adoptovat muze a ve dvou ne?
16. 07. 2015 v 17:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Igy, když si představím, že by děcko vychovával teplý chlap který se nechá vodit na vodítku, v zadku má gumový ocásek a dělá haf na povel svýho dominanta tak se mi dělá kopřivka : )) kdo je pro, aby pedofilní uživatel inteligentni lvíček adoptoval děcko? já teda ne : ))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 17:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Soniku, nejlíp to napsal nahoře uživatel Lukino luk -
"Jinak NE pro adopci jsem měl na mysli ty případy, že by gay pár adoptoval cizí dítě z děcáku. Co se týče adopce dítěte, které vychovává vlastní otec/matka, tak aby ho mohl adoptovat partner/ka otce/matky dítěte, tam není o čem diskutovat, tam je jasné ANO. :-P"
16. 07. 2015 v 17:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Duny, alkoholik dítě do péče nedostane a to je OK, a ani nemá snahu o adopci usilovat, zajímá ho jen chlast, pokud má děcko vlastní s tím se nedá moc dělat... a někdy to jeho děcko mu odeberou a dají ho do děcáku, proč by němělo to děcko mít šanci jít do "normální" rodiny?
16. 07. 2015 v 17:15Off-line THX1188  (40/183/90)
Mě osobně by velmi zajímalo kolik zde diskutujících pracuje s dětmi. Myslím, že jen pár jedinců, zda-li vůbec někdo.

Tedy zas a znova. Projednávaný zákon leží u našich zákonodárců již skoro rok a nic se neděje, to samo není normální a na něco to ukazuje.
Za další: Tento zákon upravuje a napravuje neblahý momentální stav rodin, kde již dva partneři jsou, tedy jde o nápravu již existujícího! (jak uvádí Igy)

Adopce stejnopohlavními páry v takovém znění jako je tomu u hetero prostě nemůže momentálně projít. S dětmi pracuji skoro celý dospělý život a nejsem a nebudu pro stejnopohlavní adopci.

Ovšem momentálně projednávaný zákon podporuji.

Z vlastní zkušenosti vím, zažil jsem několik adopčních řízení, že v naší zemi máme mnoho jiných problémů ohledně adopcí a práv rodičů a dětí. A že bohužel většina homosexuálni komunity je nestálá a neschopna vychovávat dítě.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 18:01Off-line Radek1951  (72/175/75)
Víte, jsem asi tak trochu naivní, ale co takhle myšlenka, že by zákonem byla ustanovena formulace, že rodina je svazek dvou jedinců, který vzniká uzavřením manželství. Prostě vůbec nedefinovat, zda se jedná o jedince stejného nebo různého pohlaví. Pak by i u homosexuálních manželství fungovala stejná právní úprava, jako u hetero. Se vším, co ke klasickému manželství patří dnes. Prostě zákon o rodině by byl jeden a pro všechny. Takže i gayové a lesby by sňatkem založili rodinu, se všemi právy a povinostmi z toho vyplývajícími, tedy i v možnosti vychovávat společně děti, jako jejich rovnoprávní zástupci.
A určitě by tomu pomohlo konečně dokončit odluku státu o církví. Církve by byly prostě zájmové organizace pro své věřící.
16. 07. 2015 v 18:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Radek: takhle to zní rozumně docela
16. 07. 2015 v 18:18Off-line Duny  (38/178/82)
Busstere, nemluvil jsem pouze o adopci, ale o pořizování jakožto početí - však ty děti jsou ve společnosti taky velmi znevýhodněné a minimálně z 50% odejdou od rodiny do života s velmi negativními postoji. Nehledě na to, že stát, co se týče dohledu nad péčí o děti postupuje spíš stylem, že ustupuje. Takže pokud mají zákonné právo mít děti lidé nekompetentní, proč by neměli mít zákonné právo k adopci lidé kompetentní, jen proto, že mají odlišnou sexuální orientaci?
16. 07. 2015 v 18:25Off-line Radek1951  (72/175/75)
BussterX : dík, ale je určitě hodně naivní, že by něco takového v této společnosti prošlo. Tu odluku státu od církve jsem tam vložil záměrně, mám totiž dojem, že církve dnes kecají i do věcí, které se týkají i nevěřících.
16. 07. 2015 v 18:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Dunny, vy furt melete o právech lidí kteří by chtěli adoptovat dítě, ale nějak se vám v tom vytrácejí práva a zájmy toho dítěte... tak jak to postavil Radek to ale zní rozumně, jasně že to neprojde, ale ta jeho definice manželství by mohl bejt první krok na dlouhé cestě... ale stačí komukoliv opravdu hetero mrknout na gyseznamky plné úchylných témat ke kterým se většina gayů staví přinejmenším tolerantně a má po chuti gayům svěřit aji blbý morče : ))
16. 07. 2015 v 18:36Off-line igy  (38/173/81)
BussterX: Znám pár heterosexuálních žen na dogplay a jsou moc dobrými matkami. A znám pár heterosexuálních mužů na ponyplay, jeden dokonce jel se svou paní a jejím šestiletým synem před pár lety v prague pride. A taky jsou moc dobří otcové. Takže je to zas jen tvoje omezené myšlení. Nicméně já stejně dítě nechci. Nejsem sobec, abych myslel jen na sebe. Prostě mi jde o princip.
16. 07. 2015 v 18:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Igy, mně jde taky o princip, a uznávám že jsem konzerva pokud jde o potřeby lidí hrát si u sexu na koníčky a pejsky nebo si strkat nohy do p***le... ovšem většinová společnost JE konzervativní, že...
16. 07. 2015 v 18:41Off-line Duny  (38/178/82)
Práva a zájmy dítěte? Má dítě právo na šťastné dětství v milující rodině, která ho svým zájmem a snahou připraví na samostatnou cestu životem? Je v zájmu dítěte žít ve společnosti bez předsudků, nenávisti, zloby a hlouposti? Podle mě ano, a navíc tomu může samo velmi přispět ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 18:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemám námitek, sežeń někde společnost bez předsudků a budu pro adopci všemi deseti : ))
16. 07. 2015 v 18:44Off-line igy  (38/173/81)
Já ale pořád nevím, proč mě bereš jako zástupce gay komunity. To ať dělají homofobové, aby všechny házeli do jednoho pytle, ale proč ty?
Abych pravdu řekl, já se ani moc necítím být členem gay komunity, protože je nepřátelská, pokrytecká a namyšlená. Radši se cítím členem bdsm komunity, protože ta je naopak přátelská, otevřená a upřímná.
16. 07. 2015 v 18:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Vždyť jen kolik hlouposti a předsudků vidím na gayseznamce, že... "chlap má být chlap a má vypadat jako chlap, a ne vykroucenina" ... že? : )))
16. 07. 2015 v 19:26Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL
16. 07. 2015 v 20:36Off-line THX1188  (40/183/90)
Radek1951: Kéž by tomu tak mohlo být, ale není. Je to utopie, ideální stav. Většinová hetoro společnost ho nepřijme a většinová LGBT+ společnost na to nemá kvality.

Formulace krásná, avšak neproveditelná...snad za pár dekád...

Duny je další z idealistů, jakoby žil ve skořápce a ne v realitě. Nikdo není krutější než děti navzájem mezi sebou...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 07. 2015 v 21:04Off-line Sonicboom  (61/173/-)
THX1188: Proc myslis, ze vetsina gayu neni schopna vychovat dite a jsou nestaly? Neni to prave proto, ze deti mit nemuzem a tak odpada hlavni pojitko vztahu ve smyslu " mame deti- musime se nejak zaridit"? Pulka se stejne a kolik z druhe poloviny jsou spolu jenom kvuli detem? Znam tokove pripady..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 21:17Off-line Flam95  (28/189/82)
Rád bych měl jednou dítě!!! Proč taky ne??!! Sme stejní jako hetero a máme podobné touhy! :) Bohužel naše společnost není připravená na takovou změnu jako je adopce dětí homosexuály. :/ Proto se nejspíš jednou odstěhuju na západ kde je to to možné a rozhodně na tuhle problematiku tamější lidé pohlíží o něco lépe než zde. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 21:30Off-line THX1188  (40/183/90)
Naučte se číst mezi řádky už. Nakonec tu nejsurovější pravdu tu má "ten nácek Bustexx", jenže to nevidíte!

Nejlepší jsou pak výkřiky čerstvě dospělých mladíků, že chtějí mít děti! Tak je mějte! A s tím přijměte biologickou pravdu, že vlastní dítě budeš mít se ženou, jsme gayové, buzny, homouši, ***opichové...se svým CO, hrdostí, právy, ale taky uvědoměním podstaty naší orientace a to je prožitek, cit a láska a nemožnost mít děti se svým chlapem!

Měj děti, pak jim ovšem dej matku, která je porodila a odkojila, milovala mateřskou láskou, kterou my nedáme. Postarej se o rodinu a až jednou tvé děti dospějí, začni si v 50 letech na podobné seznamce scháňet chlapce pod dvacet, s se svým svědomím budeš žít jen ty sám, my ne.

A já osobně se chci každé ráno do zrcadla podívat zpříma, beze studu a alimentů. Děti miluji a již nyní jsem jim dal skoro polovinu života a budu dávat dokud budu moci...to je má cesta...bez adopcí a lichých výkřiků...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 07. 2015 v 21:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Já myslím že gayové můžou mít touhu, a silnou touhu vychovávat dítě, já sám v sobě mám silný otcovský pudy... měl jsem kamarádku, znal jsem ji od toby, kdy byly jejímu synovi 4 roky, viděl jsem jak se učí první písmenka, byli jsme nejlepší kamarádi, chodila ke mně ještě když jsem bydlel se svým přítelem ve společné domácnosti, po jeho smrti jsem s ní i s jejím synem jezdil na společnou dovolenou a stýkali jsme se téměř denně, a pánové, u mně se nast**toval otcovskej pud ani jsem to nevěděl, byli pro mně jak moje rodina, jako vlastní... a cca v 15ti letech po mně kluk vyjel - tyvoe on je homo, teď má myslím 24 let,. normálně mně před očima vyrostl gay a taky se ke mně jako gay začal chovat, a já to nedal, ten otcovskej pud mi udělal v palici blok a já se k němu nedokázal chovat jako gay ke gayi, choval jsem se jako p**a jinými slovy.... bylo pro mně nemožný s ním něco mít, nešlo to... by mně zajímalo, kolik gayů v sobě má takovu morální pojistku, moc asi jich nebude, protože když jsem toto komukoliv z gayů říkal, tak odpověď byla, že to nechápou a že sem ho měl v*****t... tak pánové, kolik z vás to chápe a kolik z vás si myslí, že sem ho měl v*****t?
16. 07. 2015 v 21:50Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Aha duo THX1188 a BussterX se rozhodlo, ze bude plivat na gaye..proc? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 21:52Off-line THX1188  (40/183/90)
Sonicboom: plivat na gaye, jsi vůbec při smyslech? Umíš číst?
16. 07. 2015 v 21:58Off-line Sonicboom  (61/173/-)
THX1188: "A že bohužel většina homosexuálni komunity je nestálá a neschopna vychovávat dítě." Taky jsem se Te na neco ptal, tak sem myslel, ze me odpovis..Plus to tvoje ucelovy porovnani: "Měj děti, pak jim ovšem dej matku, která je porodila a odkojila, milovala mateřskou láskou, kterou my nedáme. Postarej se o rodinu a až jednou tvé děti dospějí, začni si v 50 letech na podobné seznamce scháňet chlapce pod dvacet, s se svým svědomím budeš žít jen ty sám, my ne. "
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 07. 2015 v 22:07Off-line Flam95  (28/189/82)
Souhlasím s Sonicboom. Navíc mi THX1188 a Bussterx připomínají tak trochu křeaťany. :/ Dalo by se říc že oba tvrdí že dítě může prosperovat a vyrůstat v rodině kde je muž a žena.... Což osobně říkám že je jedno kdo vychovává dítě pokud ho miluje a rozasl by se pro něj. :) A neberte to že vás nějak hejtuju. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 22:09Off-line igy  (38/173/81)
BussterX: To si jenom myslí, ta pojistka by tam byla taky.
Ale třeba ne, ale není to věc gayů a tedy to není opět důvod proti adopcím. Ke zneužití dítěte dochází nejčastěji od rodinného člena přece.
A v jedné diskuzi jsem se hádal s někým, kdo tvrdil, jak by všichni gayové znásilňovali adoptované kluky, a pak z něj vylezlo, že to soudí podle sebe, protože přímo prohlásil, že on by pro jistotu nechtěl adoptovat třináctiletou holku.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 22:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Flam95: nemyslím si, že dítě může prosperovat jen v hetero rodině, a myslím si že je až příliš moc "hetero" rodin, kde se dětem daří zle a kde je vychovají špatně. Bavíme se ale o dětech z dětského domova vhodných k adopci, a většina těch dětí pochází právě z takových špatně fungujících hetero rodin... vezmem je a prsknem je do "rodin" dvou gayů? to je jedna věc, druhá věc je to co jsem tu už zmínil . děcka budou šikanovaná a vy to nechcete vidět, třetí věc - KDE kurwa vezmete tolik děcek? KDE? zapomeňte na modrooký inteligentní bloňdáčky.... máte představu, kolik je žadatelů o adopci a kolik je volných dětí? máte představu, kolik procent z těch volných dětí jsou problémová a postižená děcka?
16. 07. 2015 v 22:15Off-line igy  (38/173/81)
THX1188: Mám pocit, že pokud už někdo chce tvrdit, že dítě nutně potřebuje jako vzor matku a otce, tak je to proto, že také potřebuje vidět normálně fungující vazby mezi matkou a otcem, tedy aby se měli rádi, jak se sluší a patří na pár. Ne, aby se jeden z nich celou dobu dospívání dítěte přetvařoval a čekal, až bude moci vylétnout z hnízda za milencem.
16. 07. 2015 v 22:18Off-line THX1188  (40/183/90)
Zajímavé je jak si berete má slova do úst a vkládáte do nich různá tvrzení. Jde o biologické pravdy/fakta. Naložte s nimi dle svého svědomí. Pro mě tato dišputace končí, nenašel jsem zde rozumných argumentů.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 07. 2015 v 22:20Off-line igy  (38/173/81)
Tak ty jsi to tak nemyslel? Dítě potřebuje matku a otce, aby vědělo, jak se malovat a krkat? Já byl na tom, že jde právě o ty vztahy, protože pokud ne, pak to opravdu dokáží plně zajistit jiní příbuzní, známí nebo i ta televize.
16. 07. 2015 v 22:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Já taky to tady zabalím, nemá cenu se hádat furt dokola, moje stanovisko jsem vyjádřil jasně, líp to říct neumím, pokud někoho nepřesvědčily moje argumenty a háže tady náckama a křesťanama nemá cenu se s ním hádat furt dokola neboť jediný racionální argumenty z protistrany tady umí akorát igy a radek... až tady zas někdo založí novou debatu na toto téma tak to tam zas nechám zaznít znovu ty své názory
16. 07. 2015 v 22:50Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Bustiku, z vasi nikdo :P :D
16. 07. 2015 v 22:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Sklapni tlusťochu, ty nemáš kule ani na to se veřejně ukázat na gayseznamce a je z tebe největší bojovnice za práva buzerantek:P
17. 07. 2015 v 00:19Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Myslim, ze mam :)
17. 07. 2015 v 00:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Psal jsem, že nemáš kule na to se ukázat veřejně na gayseznamce, ty jsi teď napsal, že myslíš že máš, ale fotku tam nevidím... kde se stala chybka? :))
17. 07. 2015 v 00:27Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ti prozradim, ze tohle neni jedina seznamka a na jine mam fotky a jeste je ten profil viditelnej pro vsechny..;) Jo a tady jsem si nechal profil pro kratochvili..Tj. fotka a jine udaje netreba.
17. 07. 2015 v 00:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Ble ble ble... to sou howna ale....
17. 07. 2015 v 00:34Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Si cert nebo co? :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload