Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Břišáky

05. 08. 2015 v 19:59Off-line Anonym (a)
Ahoj, potřeboval bych radu od zkušenějších z vás, už chci se sebou něco dělat. Chtěl bych si vypracovat břišáky. Mám okolo 63 kilo a asi 173 centimetrů. Když stojim, nebo ležim, tak břicho vidět není, ale když sedím tak to je vidět dost. Ale i ve stoje si špíčky nahmatám, nechci je a chtěl bych si vypracovat břišáky. Neporadil by mi někdo vyhovovující cvičení? Předem Děkuji :) (popř. co z jídelníčku vynechat a co přidat?)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
06. 08. 2015 v 09:22Off-line puma69  (17/197/40)
Stáhni si aplikaci do smartphonu
https://play.google.com/…apps/details?…
06. 08. 2015 v 09:23Off-line puma69  (17/197/40)
Já jsem podle toho cvičil celý plán a mám pekéč buchet :D
06. 08. 2015 v 09:35Off-line poklad  (25/176/68)
Tak návodů na cvičení od trenérů je plný net... Co se týče jídla, maximalizovat přísun bílkovin...
06. 08. 2015 v 09:38Off-line Petey  (23/177/72)
Kdyz co nejvic omezis cukry a sacharidy, tak staci maly kaloricky deficit
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2015 v 12:03Off-line Kubo789  (18/185/75)
Pokial budes mat nejaky tuk na bruchu tak tie svaly vidiet nebudu. mozes ich potom citit ale neuvidis ich takze pokial mas nejaky ten tuk tak by si sa mal zamerat na kardio s cvicenim s vlastnou vahou a nerobit iba brusaky ale aj rozne ine cvicenia na brucho ako napriklad skracovacky, plank, a este hromada dalsich na ktore si teraz nespomeniem :D a mal by si sa vyhybat velmi tucnym jedlam, ziadne sladkosti, pit iba vodu a sacharidy hlavne rano aby si ich potom pocas dna nemusel doplnovat a teda sa ti spalia efektivnejsie. vecera by mala byt lahka
06. 08. 2015 v 21:07Off-line Anonym (a)
Všem děkuji za rady, jsem rád, že se někdo ozval :) Vemu to od konce :).Co se týče pití vody, piju jenom čistou vodu. Co se týče cvičení, to je těžší, mě nic nezaujalo, ale jak vidim, tak takový ty cviky jako plank mě vždycky bavili :D Ale skracovačky neumim dělat, nevím, jestli jsem retard nebo něco, ale to prostě nezvládám :D

Cukry a sacharidy? Nó, zkusím to, děkuji za radu :), bílkoviny zkusím taky více prijímat.

Za aplikaci děkuji, vyzkouším jí :)
07. 08. 2015 v 01:13Off-line onlip  (53/182/72)
Břišáky jsem samozřejmě kdysi chtěl a posiloval tak. Teď už mi jde spíš o to nemít břicho, resp. mít ho jak obrácenou lopatu, zanořené dovnitř. Naučil jsem se chodit se zpevněnými zády a zataženým břichem, což samo o sobě je posilující. Ve svém věku už řeším taky hýžďové svaly, ne hubnutí, ale formování. Nemíním to vzdát.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload