Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechráněný sex

28. 09. 2015 v 04:02Off-line Anonym
Ahoj, nedavno jsem měl nechraneny analni sex s klukem (on do mě) a taky oboustranný orál... sperma od obouch vyšlo mimo pusu i anál a před sexem i po něm jsme se oba důkladně umyli. Jaká je šance, že budeme mít někdo HIV?
28. 09. 2015 v 11:32On-line Richard33  (44/185/80)
Někde jsem vyčetl, že v análu má větší šanci chytit HIV pasiv, než aktiv.
28. 09. 2015 v 11:49Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Richard33: Toooo je pravda, kdysi jsme měli na škole podobnou přednášku na toto téma-bezpečnost sexu a bla bla bla(paradoxně to přednášel HIV pozitivní gay) a říkal, že se to přenáší přes sliznice. Takže žena má větší šanci být nakažena, než muž který má tu sliznici chráněnou.
Do gay verze si to doufám převedete sami.
30. 09. 2015 v 19:55Off-line Betonica  (39/191/93)
No, paklize ani jeden z vas HIV nema a nemel predtim nechraneny styk s osobou, ktera HIV ma, pak je sance nulova.

Paklize existuje moznost, ze jeden z vas mel styk s HIV osobou, nebo HIV ma, pak je pravdepodobnost prenosu velmi vysoka. Oralni sex vcetne spermatu v ustech je jeste v klidu. Analni souloz s vyvrcholenim dovnitr je vysoce rizikova.

Takze. Ted vydrz 3 mesice a pak si hned dojdi na testy, v krajskych mestech vetsinou na hygienickych stanicich nebo fakultnich nemocnicich, info je na webu.

A do vysledku S NIKYM NESPI BEZ KONDOMU!!!!
02. 10. 2015 v 09:24Off-line Anonym
Jak moc pravdepodobny je, ze muzu od nej neco chytit, pokud byl HIV pozitivni, kdyz ho ve me ani nijak dlouho nemel, celkem tak 5 minut a neudelal se do me?
06. 10. 2015 v 15:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Dost. Do vysledku testu pouzivej vyhradne kondom.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload