Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Váš krok do dospělosti

16. 03. 2013 v 19:46Off-line Anonym
Jak jste vnitřně prožívali odloučení od domova a změnu prostředí? I změnu lidí, kolem sebe... Když jste se třeba stěhovali od rodičů za prací....
A teď najednou první noc úplně někde jinde, kde víte že budete nějakou dobu žít......
16. 03. 2013 v 20:06Off-line BlackEye  (31/183/69)
Ach priateľu, práve si sa spýtal niečo, nad čím uvažujem v poslednej dobe pomerne často. Ako študent VŠ som sa práve ocitol na úplne novom mieste, v úplne novej spoločnosti. Úprimne povedané - domov mi nechýba. Som asi ten typ človeka, ktorý je šťastnejší ak môže lietať svetom :) . Ale problém jednoznačne nastáva práve v tej spoločnosti. Mám rád intelektuálnych ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu a kultúru ale takí ľudia zväčša nemajú radi mňa. :D Taktiež mám pocit akoby moja schopnosť komunikovať s ľuďmi rapídne upadala. Keď s niekým začnem rozhovor, tak po chvíli z mojich úst vychádzajú bludy, ktorým sa nedivím len ja ale i ostatný. Takže ako vravím, prostredie v pohode - na to si človek rýchlo zvykne ale tí ľudia sú možno väčší oriešok. Ak je niekto zvyknutý na svoju partiu z domova, tak to ide možno o niečo pomalšie...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload