Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem blázen nebo ne? Dva extrémy

23. 10. 2015 v 21:07Off-line da_ve  (44/167/-)
Ono ne nadarmo se říká, že ráno je moudřejší večera. A taky ti možná i došlo, že zbytečně moc všechno řešíš. Nechat všemu v klidu volný průběh a počkat, co z toho vznikne je někdy i lepší. Hlavně netlačit na pilu a opravdu není nutné se někam na sílu zaškatulkovat.
23. 10. 2015 v 21:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Jakkoliv bych nechtěl zlehčovat něčí SKUTEČNOU víru v Boha, tak se nemůžu ubránit dojmu, že přesně TO je ten důvod jeho psychickýho stavu a nepřijetí sama sebe ... on už v pekle je, neboť peklo i ráj si nosíme sami ve své hlavě
23. 10. 2015 v 21:57Off-line Anonym
Abych upřesnil. Znám sám sebe. Věřte mi, že víra opravdu není to, co by za tohle mohlo. Řeším to v sobě taky, ale je to spíš dost nepodstatná věc pro to, co se mi děje.
23. 10. 2015 v 22:40Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Mě je hlavně divný, proč ty divoký změny psychickýho stavu pleteš dohromady s orientací. Jestli nemáš vyřešeno to, že jsi na kluky, zaměř se nejdřív na to. Psát věty, jako že chceš být hetero a mít děti, jsou dost úlet. Jasně, že děti mít můžeš i jako gay, ale mám pocit, že ti jde spíš o to, abys zapadnul do většinové společnosti heteráků. Což je základní "gay blud". Musíš si uvědomit, že být gay je sice jiné, ale prostě takový je život, jinak to nebude. Jestli se budeš snažit o to být heterák, nějakým způsobem se ti podaří sbalit holku a ještě ji udělat dítě, věř, že nakonec ublížíš jí i tomu dítěti a sám z toho budeš jednou na prášky. Vyser se na víru v jakousi imaginární postavu a začni přemýšlet o reálném životě. Jestli jseš po škole, sežeň si takovou práci, abys byl u rodičů jen občas jako návštěva. Ke zlepšení psychiky prý pomáhá např. jóga, zkusi ji. Mno, celkově si myslím, že je co dělat, jen se k tomu odhodlat. Ve 20 určitě není všechno ztraceno ;-)
24. 10. 2015 v 11:15Off-line pepicek123  (30/-/-)
Tak to sam mam aj ja kamradi ennapišu atak dale noo su osamocenej takovej nemam skym ani zajit ven
24. 10. 2015 v 21:59Off-line filip.2580  (54/174/73)
Přečti si něco o BAP - Bipolární afektivní porucha neboli maniodeprese...
25. 10. 2015 v 06:45Off-line Projekt  (48/177/74)
No za prvé nežer žádný antideprsesiva, raději si dej třezalku nebo zapal špeka, pak si najdi kluka ale nehroť ten vztah hned,,, jen ho nechej plynout a pozoruj jak se vyvíjí co spolu zažíváte, jednoduše žij v přítomném okamžiku -TADY a TEĎ ,,, vychutnávej si vše ,,, měj radost z toho, že si povídáte, že zrovna sním večeříš nebo že se jen procházíte, vše v přítomnosti bez myšlenek na budoucnost a už vůbec ne na minulost,,,, prostě se viklidni, pak se najdeš a bude líp. Aby jsi miloval druhé, musíš nejdřív milovat sám sebe ,,,
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload