Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Říct či neříct

26. 10. 2015 v 17:19Off-line Anonym
Ahoj chtěl bych poradit chtěl bych říct rodině a příbuzným že se my líbí kluci.Ale vůbec nevím jestli jim to říct nebo né co myslíte? A popřípadě jakým způsobem. Chci jim to říct protože už mě štvou ty kecy jako například
" Počkej až si nejdeš holku. Tak co holky. Těšíme se až nám přivedeš nějakou holku " Moc mě to vytáčí :( Prosím o radu za chvíli budu mýt 15 a chtěl bych si najít kluka takže bych jim to stejně musel říct :(
26. 10. 2015 v 17:37Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
"budu mýt 15"
15 let nemusíš mýt, dostaváš to jako čistý věk. Ale kdyžtak v myčce a na 40°C a nezapoměň na Kalgon!
26. 10. 2015 v 17:38Off-line Haru  (26/-/-)
Ahoj,
Pokud tvoji rodiče nejsou homofobní a jsi si jistý, že kvůli tomu nebudeš mít problémy, tak do toho jdi ;-) Dřív nebo později se to asi stejně dozví, tak proč se tím zbytečně trápit :-) Ale pokud by hrozilo, že někdo z rodičů nebo příbuzných je proti homosexualitě, tak si to radši pořádně rozmysli, abys tím naopak víc neztratil, než získal ;-)
Btw seznamka je od 15 a slovo "mýt" se píše s měkkým i, ale nebudu rejpat :-D
29. 10. 2015 v 16:36Off-line Anonym
:D
29. 10. 2015 v 16:36Off-line Anonym
Omlouvám se
29. 10. 2015 v 17:04Off-line Haru  (26/-/-)
Capslock - blbost je spíš radit 14 letýmu klukovi, aby si dělal vlastní život a kašlal na rodiče... Ve 14 se těžko postaví na vlastní nohy...
29. 10. 2015 v 17:52Off-line bystrinak  (24/181/110)
Já bych to na ně hnedka nevychrlil. Nejdřív to začni trochu omílat. Začni opatrně zjišťovat jejich názor na homosexualitu. Musíš tomu dát čas a když zjistíš, jaký mají názor, pokud kladný tak se začni odhodlávat, není to jen tak jim něco takovýho říct a až budeš připravenej, řekni (podle toho, kdo bude mít lepší názor, což je většinou mamka) tehdy, když bude v klidu a nijak rozčílený/á "sedni si, chci ti něco důležitýho říct" a potom to řekni. Ale neuspěchej to, mě trvalo odhodlávání a strach, jak na to budou reagovat skoro rok. Pokud to dopadne tak, jako u mýho dědy, což je silnej a zarytej homofob a pořád říká, jak by nás všechny za to postřílej, tak počkej, až dokončíš i střední školu, když tě vykopnou z baráku (taky znám pár takových případů) tak se o sebe budeš moct postarat sám. Pokud budeš mít nějakej problém, nebo budeš potřebovat poradit, tak klidně napiš. Rád ti poradím.
04. 11. 2015 v 17:46Off-line esthetique  (41/-/-)
Pokud si nemůžeš bejt reakcí JISTEJ, nespěchal bych....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload