Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mami som gay

17. 11. 2015 v 13:55Off-line Anonym
Čaute... ako ste povedali doma rodičom že ste na chalanov? ja sa strašne bojím to povedať, ale potrebujem to zo seba dostať a povedať to...
17. 11. 2015 v 14:03Off-line Andrew42  (24/-/-)
Prostě jsem ji řekl ,že jsem chtěl s jedním klukem chodit ,ale bohužel to nevyšlo no a bylo to venku :D no ale ber zase v úvahu jestli nejsou tvoji rodiče homofóbové ,to nemá ani smysl jim něco říkat ani bych neriskoval ,ale jinak jestli jsou v pohodě tak co ti brání :D
17. 11. 2015 v 14:09Off-line Anonym
No ono ja ani neviem či sú homofobovia, lebo nikdy nič nehovorili na homosexuálov, aj keď mama občas na to narazí že ich nemá rada... sme silno veriaca rodina a neviem čo je horšie ... Mám aj chalana ktorý ma ľúbi a moc a aj ja jeho... ešte mi napisal že to bude pohode keď ho kvôli cirkvi opustím... a za to ho strašne ľúbim a nehodlám sa ho vzdať ...
17. 11. 2015 v 14:15Off-line Andrew42  (24/-/-)
No tak jako budu jen hádat ,ale asi to bude chvilku trvat než se s tím smíří ,jsi jejich syn ,JEJICH DÍTĚ, takže se s tím musí hold smířit ,a to jak ti přítel napsal ,že bys ho opustil kvůli církvi,to neděl to on tě miluje ,máš s kým sdílet lásku,zážitky a štěstí takže mi to připadá jako totální blbost ho opouštět ,ale je to jen můj názor ty se musíš rozhodnout :D
17. 11. 2015 v 14:17Off-line Anonym
To máš pravdu.... ja ho nechcem opustiť :) keby som ho nemal tak by som sa ani nechystal to rodičom hovoriť ...
17. 11. 2015 v 14:28Off-line Anonym
Pretože sa cítim strašne keď si to nechávam len pre seba...
17. 11. 2015 v 14:28Off-line Andrew42  (24/-/-)
No tak jako neviem ty už jsi to taky mohl v životě slyšet...kdy si najdeš nějakou holku,no tak co holky atdd... mne to tedy znělo někdy funny ,ale někdy i dosti blbé :D
17. 11. 2015 v 15:02Off-line husky  (26/175/67)
A BUH zakazuje homouše? pokud nejste islamisti, tak není se čeho bát :D
pokud jste silně věřící pochopí to, najdou sílu u boha aby tě prijmuli. prostě přijddomu a řekni
"Maminko, tatínku....máte chviličku? " a normálně to na ně vybal.

a nebo si nech otevrenou stránku s touto seznamkou jdi se projit a at to zjisti sami :D
17. 11. 2015 v 15:08On-line Richard33  (44/185/80)
Husky: Starý zákon přikazuje ty, kteří praktikují homosexuální styky, kamenovat. Víra jako víra :-)
17. 11. 2015 v 15:12Off-line husky  (26/175/67)
Richard33: tak to nevim to jsem nečetl, ale zase desatero rika nezabiješ atd ne?
a pak jim buh dá silu se pres to preklenout v modlitbách
17. 11. 2015 v 15:28Off-line januar1  (38/185/79)
Husky nechcem byt zly ale na SK ked povies silne veriaci, tak to je automaticky ze nemaju radi buzny! Lebo pre nich je vsetko pravda co povie pan Farar. A ten ked povie ze to je proti bohu tak to je pravda.
Pre Luk: Na tvojom mieste by som si najprv zistil ako reaguju rodicia na gay. A az potom si to rozmysli ci to povies. Lebo boli aj pripady, ze niektory mali zo zivota peklo az pokial sa neodstahovaly z domu. Iny zasa, ze to rodicia prijimaly v pohode. Takze rady od nas vela nechci. To si musis sam zistit. Ja som to este nepovedal rodicom, az pokial sa neodstahujem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload