Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šatny ve fitku

28. 11. 2015 v 15:33Off-line Anonym
Asi půl roku chodím do fitka a mám neustálý problém v šatně. Chodí tam strašně pěkní kluci, kteří se svlečou úplně do naha už u skříněk a pak teprve jdou do sprchy. Kdyby aspoň v těch sprchách se otočili ke zdi, ale všichni na sebe čumí. Pak vylezou ze sprchy, utírají se ručníkem a zase se ukazují a pozorují všechny kolem :D Můj problém je v tom, že mě to prostě vzruší, když vidím pěkného kluka a jeho p**o :D Oni s tím evidentně nemají problém (se ukazovat/dívat se po ostatních), ale já ten problém mám - začne mi tvrdnout, zpanikařím a musím co nejrychleji odejít... Zajímá mě, jako to řešíte vy, kteří chodíte do fitka? Přece musíte mít stejný problém...
28. 11. 2015 v 15:36Off-line THX1188  (40/183/90)
Nechodím do fitka=nemám problém!
Ten váš kult těla je směšný.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 11. 2015 v 16:09Off-line esthetique  (41/-/-)
Nemáme stejný problém, prostě máme pravidelně sex, takže nás pohled na p**o opravdu nemůže vzrušit, navíc pohrdáme heterákama, co se takhle předvádí a provokujou.... až si budeš moct dovolit jimi pohrdat, budeš na tom dobře... prozatím to spíš vypadá, že ti vyhovuje nad nima slintat a testuješ, jestli by se někdo nepřidal a neslintal s tebou
SLINT!
28. 11. 2015 v 16:19Off-line Bready  (26/183/74)
Neni nic spatnyho, kdyz nekdo chodi do fitka nebo stara se o svoji kondici. Ja do fitka nechodim. Je ale fakt, ze nekdo, kdyz vypada moc dobre, pak muze byt celej posednutej svym telem a ma potrebu ukazovat a srovnavat se s druhyma. :P
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2015 v 16:44Off-line V.I.P  (24/-/-)
Zajímavé, mě tohle vůbec problém nedělá :)
28. 11. 2015 v 16:46Off-line Bready  (26/183/74)
Tak to je supeeeer
28. 11. 2015 v 16:55Off-line igni  (36/192/130)
Ja to resim jednoduse, zaprve sem vetsinou natolik vyrizeny, ze na to nemam ani pomysleni. a hlavne ve fitku kam chodim jsou sprchy v podobe oddelenych kabinek a malo kdo se tam produciruje nahy.
28. 11. 2015 v 17:30Off-line Centaur  (43/177/-)
Kdyby někdo věděl o fitku víc a poradil by se stravou pro Ektomorfa at se mi ozve díky. Slyšel jsem na Youtube asi hodinovou přednášku, že proteinové přípravky a gainery se nemají užívat a jsou pro Ektomorfy zcela nevhodné. Poradte dík
28. 11. 2015 v 17:35Off-line paink  (49/-/-)
Ja sa obvykle viem ovladnut, ale ked tam vkraca nejaky fakt pekny adonis, to mi vyskoci v okamihu. Ale da sa to v pohode maskovat, otocis sa das rucnik pred seba tak aby nebolo vidno. Akurat ten prijebany skleb asi vidno.
Tak isto aj v saune. Zacali tam tak nenapadne honit, tak mi zrazu vystrelil a nemal som cim zakryt, ze som utekal ako by ma kopli do vajec.
28. 11. 2015 v 20:05Off-line tom777  (23/-/-)
Skus v duchu počítat příklady a nevšímat si jich
28. 11. 2015 v 21:06Off-line MarryZauer  (26/178/75)
Daniely, tvůj problém je dán čistě věkem a zkušenostmi, sebeovládáním. Je třeba si na to pouze zvyknout, zkus přemýšlet nad něčím jiným, nebo se s nimi klidně můžeš pobavit, ztratíš nad tím kontrolu, a hlavně nad tím nepřemýšlej, nezamýšlej se nad tím... A jestli ti to dělá nějaký větší problém, a nepůjde ti žádná z možností, vyber si prostě čas, kdy tam nikdo nejde a budeš v klidu. :)
Já chodím do fitka taky, měl jsem s tím lehce taky problém, nyní kdy se s nimi bavím, klidně koukám a není problém...
PS: Jestli chceš více rozvést diskuzi napiš...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload