Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Adventní čas

30. 11. 2015 v 04:21Off-line Anonym (Ježura)
Co vás dneska potěšilo nebo naštvalo?
Mě fajn pohled na adventní věnec, kafe, cigáro a nenaštvalo zatím nic.
Se divím, že by ta duchovní příprava na Vánoce?8)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 11. 2015 v 06:07Off-line jenik556  (16/180/80)
Potěšila mne o trošku silnější Vánoční nálada mj. i to, vidět své sourozence šťastné a jak se těší, až bude hořet další svíčka na věnci. :)
Nasralo mě to, že není sníh a že prší, počasí na dvě věci ;D
30. 11. 2015 v 09:08Off-line Cozera11  (34/174/68)
Pro mně advent je tím nekrásnějším obdobím během roku:-) ten čas mám nejraději
30. 11. 2015 v 10:39On-line onlip  (53/182/72)
U nás se dělaly vrkoče, věnce, domluvili jsme, kdo upeče jaké cukroví... Z půdy jsme snesli betlém, ozdoby, světýlka... Letos poprvé nebudu zlobit, pracky budou klasické, nikoli obalené v kurkumě, chilli nebo pálivé paprice (ale do čokolády stejně něco nakonec dám)
30. 11. 2015 v 12:50Off-line akri  (50/177/65)
Mě naštvalo to, že je Advent, to, že budou zase Vánoce, to, že do jara je daleko a léto v nedohlednu. Nesnáším zimu, Vánoce, to jsou takové depresivní svátky, brzo tma, zima, mráz nebo déšť, povinná láska k bližním, pořád dokola nudné koledy, v televizi staré pořady nebo ty nové, které nestojí za nic. Všichni jsou jako vtěrky, povinně milí a laskaví až by jim člověk s chutí jednu vrazil. Kdybych mohl, tak zavřu za sebou a přede všemi dveře, zalezu si do postele a celou tu hnusnou vánoční atmosféru a zimu přespím. A nejhorší je to na Silvestra. V televizi samé blbiny, a když už člověk toho má kolem půlnoci až po krk a chce jít spát, tak nějaký cvok zazvoní na dveře, že jde přát do Nového roku. To by potom, fakt, jeden zabíjel.
30. 11. 2015 v 16:52Off-line da_ve  (37/167/70)
No vzhledem k tomu, že už je do mě v práci přes týden huštěna Vánoční atmosféra včetně koled, tak je má Vánoční nálada již teď na bodě mrazu...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload