Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

První sex, očekávání protějšku.

01. 12. 2015 v 12:52Off-line Anonym (anonymus)
Čau, ještě sem neměl sex s klukem, ale něco mám rozjetý a tak možná brzo už k něčemu dojde. Moc by mě zajímalo, jaký očekávání maj kluci. Abych byl konkrétní, on je pasiv, ale mě vůbec neláká anální sex. Chtěl bych se s nim mazlit a sex mít způsobem frot, prostě třít se penisem o jeho penis. Je přirozený, že mě láká tohle a nikoli anál? Kdybyste měli mít první sex s klukem, brali byste spíš tohle a nebo byste hned očekávali anál? Případně co z toho víc ceníte, frot nebo anál?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
01. 12. 2015 v 12:58Off-line colombo  (95/192/90)
Prostuduj příručku pro gaye - sviště :)
01. 12. 2015 v 13:01Off-line Dannny  (36/175/79)
Každýmu se přece líbí něco jinýho, mě třeba anál vůbec nebere, miluju orál s výstřikem na obličej. je to přece na domluvě s tím koho máš rád!
01. 12. 2015 v 13:43Off-line paink  (42/-/-)
V pohode. robte co sa vam paci a nie co si myslite ze sa musi.
Casom mozete posuvat hranice a objavovat.
01. 12. 2015 v 14:44Off-line Levent  (15/-/-)
To co chceš ty tak to úplně stačí, ten zbytek muže být časem.
01. 12. 2015 v 15:06Off-line david722  (95/-/-)
Mě vždycky uspokojovalo něco, co aspoň imitovalo lásku. Vím, že mnoho gayů, jakož i heteráků preferuje prosté zasouvání a šup sem a šup tam. Jak o tom hovoří jedna píseň: Já ti ho tam našroubuju, já ti ho tam dám.

Taky to rád dělám, ale bez předehry je to o ničem. Milování je krásné, když se těla dotýkají, když jsou k sobě milenci propletení rukama nohama, leží těsně u sebe, nebo na sobě. Co už více láskyplného může být?

Takový ten bezkontaktní anonymní sex v kabinkách, je tam díra, čouhá jen p**o, druhý kouří p**o, ani neví, komu patří, dívám se na to a říkám si - proboha, lidi, vy jste asi citově úplně ploší, nebo se okrádáte o to nejkrásnější, dívat se do očí druhému, prožívat společně štěstí...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload