Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vojáci

27. 12. 2015 v 15:51Off-line Anonym (***)
http://cdn.i0.cz/…_optimal.jpg

Asi se přihlásím do české armády. Jak jsou všichni hezcí. Tam si vyberu...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
27. 12. 2015 v 18:41On-line onlip  (53/182/72)
Sloužil jsem tam. V dobrém ti to přeju.
27. 12. 2015 v 18:50Off-line Travis6  (20/-/-)
Tak se tam přihlaš no :D.Sice nevím co s toho budeš mít,ale ok.
Jen by mě zajímalo,jestli se přihlásí do armády i těch 10 mil. uprchlíku.
Protože posílat naše vojsko za ně do války,zatímco oni tady pobírají dávky a jako vděk například utlučou k smrti švéda,který jim nabídl domov,to je fér no :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2015 v 15:17Off-line Betonica  (32/-/-)
@Travis6: Co to vykladas? Kdo posila nase vojaky do valky? Pokud je mi znamo, tak Ceska republika se na zvladnuti migrace v mistech jejiho puvodu nepodili. Nasi vojaci jsou spolecne s nasimi policisty v Madarsku a ve Slovinsku, kde ale valka neni.

Nejsem si uplne jisty, ale myslim, ze podminkou pro vstup do armady CR je ceske obcanstvi, coz cizinci nemaji, nemohou tedy za Cesko bojovat v ramci vojska.

A pak. Jake davky? Myslis tech par stovek denne, ze kterych jim strhnou uhradu pobytu (nedobrovolneho) a jidla?

Ten smutny incident ve Svedsku... No. Vrazdy se deji dnes a denne po celem svete. Bohuzel vsak jakmile se v pripadu nasilneho cinu objevi slovo "uprchlik", tak vsichni, vcetne tebe, krici nesmysly...

Neco si k tomu celemu precti, nez zacnes udelovat rozumy!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 12. 2015 v 16:05Off-line Travis6  (20/-/-)
Mluví se o tom,že až 80 procent muslimů pobírá v Německu dávky.Nevim jestli je to pravda,ale když to vidím u nás ve Varech a tím nemyslim jenom muslimy,přece jenom všichni uprchlíci nejsou muslimové že?

A kdo mluví o nás??Všiml jsis také někdy,že naši vojáci.respektivě žoldáci také bojovali,nebo spíš udržovali pořádek ještě nedávno třeba v Afghanistánu?Asi né co??
A pokuď vím,celé NATO společně s USA a Ruskem se angažují na blízkém východě + v dalších zemí.Víš co mě štve??Že 70 procent uprchlíku jsou muži,kteří ani nepochází ze Sýrie a už vůbec neutíkají před válkou,(dobře beru to,chtějí se mít co nejlépe),ale vysvětli mi,co má co vůbec dělat Evropa ve válce z ISIS??Kdo tam bojuje,kromě syrské opozice a Kurdů?Samozřejmě Evropa,RU.USA.Kvoty budou trvat dalších 5 let,za tu dobu sem příjde možná 10 mil uprchlíku,zhruba a tím jim právě nahrávají.Když se všichni zbalí a utečou k nám,kdo proti nim bude čelit??Samozřejmě my,kdo jiný že??A přes tu haldu lidí se vrací do Evropy teroristé,kteří můžou kdykoliv......ty víš co??To stejné co pro Esthetiqueho platí i pro tebe,NESNAŽ SE MĚ PŘESVĚDČOVAT,že to tak není.
Jseš jenom další člověk,který si myslí,že tohle může vůbec fungovat,naivní co? :-).Já jsi to čtu,denodenně, a narozdíl od vás, já si to riziku dokážu uvědomit.Já opravdu žasnu jak můžete být tak pitomý.
Konat umíte,ale nejlépe,když smetánku za vás slízně někdo jiný.
28. 12. 2015 v 16:16Off-line Betonica  (32/-/-)
Mne je docela jedno, co si myslis. Mluvil jsi ale explicitne o ceskych vojacich a ceskych davkach, ted najednou o Nemecku... Proto jsem reagoval, protoze to, co jsi napsal, se v ramci Ceska nezaklada na pravde.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2015 v 16:21Off-line Travis6  (20/-/-)
LOL,to je úplně jedno,jestli je to čech,francouz,nebo třeba němec,Evropa jako Evropa ne?No a kdybych měl rozebírat Česko,tak to je na tom podobně,jako ostatní státy a teď prosím tě nemám na mysli migranty,ale tu naší skvělou Elitu.
28. 12. 2015 v 16:23Off-line Betonica  (32/-/-)
Ty uplne meles paty pres devaty. Zacal jsi u ceskych vojaku a davek, postupne presel do Nemecka a Syrie s Afghanistanem a ted uz jsme ve Francii :) Bajecny priklad neznalosti, demagogie.
28. 12. 2015 v 16:25Off-line Travis6  (20/-/-)
A ty si můj učitel,že musím psát,jen to co se ti hodí??Nebo spíš jenom nechápeš,co se snažím napsat?Vlastně promiň,přes ty sluneční brýle,asi nic nevidíš :-)
28. 12. 2015 v 16:49Off-line Betonica  (32/-/-)
Njn. Dochazi argumenty, prichazi osobni vypady... Nemam vic, co bych ti k tomu rekl.
28. 12. 2015 v 17:08Off-line Travis6  (20/-/-)
Aspoň vídíš sám,kvůli čemu se tady hádáme ,tenhle aktuální názor nás všechny rozděluje na dvě strany,ale tobě to nevadí,protože ani nevíš o co go.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload