Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

(Ne)ocakavany koniec

18. 08. 2016 v 23:09Off-line Anonym
Caute ;) chcel by som vam povedat jednu moju nedavnu skusenost a chcel by som vediet aj vase nazory ohladne toho.

Takto asi pred 3-4 tyzdnami som tu spoznal chalana. Napisal som mu, lebo sa mi pacil, on mi na druhy den hned aj odpisal, vymenili sme si fb. Zacali sme si pisat a nebolo to nic uchylne typu posles fotku, co mas rad atd. Spoznavali sme sa a dost ma to s nim bavilo si pisat a myslim ze aj jeho. Bol o dva roky starsi, na vysokej a vypadal uzasne. Napisal mi aj,ze ak by som ja nevypadal pekne tak mi neodpise, takze som sa mu pacil tiez. Bolo to nieco nove, pretoze na tejto stranke som tu nebol nikdy a ani som s chalanom predtym nic nemal, bola to pre mna nova vec a pacilo sa mi to. Po niekolkych dnoch samozrejme prislo aj na trosku erotickejsie spravy/fotky. On poslal mne, ja jemu. Dokonca sa mi zdoveril aj s tym co ma rad v posteli a opytal sa ma ci by som to spravil ak by som chodil s niekym koho by som mal rad, povedal som ze pokial by som ho mal fakt rad, tak ano. To co by sme robili v sukromi je predsa len nasa vec. Takto to pokracovalo dalej, pisali sme si dalej a dokonca kazdy den. Neskor sme dospeli k tomu bodu, kedy sme uz prebrali kazdu temu a tak sme to chceli posunut na inu uroven a to tak ze by sme sa stretli. Kedze ja byvam na zapadnom Slovensku a on vo Viedni vypadalo to troska komplikovane ale utvrdil ma v tom,ze pride on, ze za mnou by prisiel vsade. Tak sme sa dohodli ze sa stretneme nasledujuci den a okolo druhej poobede mi zavola. Este rano o druhej som mu napisal ze sa mi neda spat - dal videne. Rano som vstal na budik, umyl sa a na obed som bol prichystany, popravde som bol o dve hodiny skor prichystany, ale ved islo o nase prve rande :D netreba nic nechat na nahodu. Dvanasta hodina ubehla rychlo, takisto aj dalsie. Bolo okolo 17tej a on ani nezavolal, ani nenapisal. Tak som mu napisal ci pride - dal videne, o hodinu som mu napisal OK - dal videne. Vobec nic nenapisal. Ani na druhy den, absolutne nic. Jedine co spravil, ze si to precital. Vobec to nechapem. Urcite sa nezlakol, ved bol o dva roky starsi, mal ovela viac skusenosti, uz sa aj parkrat stretol s niekym zo zoznamky. Preto vobec neviem pochopit co sa stalo... Nasiel si niekoho lepsieho? Rozmyslel si to? To uz sa asi nedozviem...
18. 08. 2016 v 23:25Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Takovy by za to nestal..Clovek se toho mnoho nedozvi a p***om by chtel..At jde o nesplnene nadeje( zde rande), ci konec vztahu, tak je na tom nejtezsi TO hodit za hlavu, bohuzel ten pocit je po vsech "neuspesich" stale stejne silny..Tak jen na konec, nemysli na to, seznamuj se dal..
18. 08. 2016 v 23:26Off-line radomir  (40/183/75)
Pokud v tom fakt není nic závažného, tak to na mě působí tak, že během vašeho erotického dopisování si a vašich fotek si on udělal několikrát dobře a tím to pro něj končí... A když viděl, že jde do tuhého, tak se zachoval velmi chlapsky a už se neozval....

Taky otázka, bydlel skutečně ve Vídni? Nebo to byla jen umělá hranice...

Pokud to zůstane nedořešené, tak přeji, ať se příště zadaří lépe a upřímněji...
18. 08. 2016 v 23:31Off-line Anonym
Na 100% to vediet nemozem, ale byval tam. Myslim ze je na tolko atraktivny, ze by nepotreboval si pisat s chalanmi len preto aby sa urobil, urcite by si niekoho na to nasiel. Velmi ma to mrzi ale musim to uz nechat tak ...
22. 08. 2016 v 15:56Off-line PETR1971  (52/-/-)
Jamam skusenost dvakrad semese sesli pak ani nezavola nenapise ma nejakej problem chtel sem pomoc i jinak nedase snim spojit a libiseme moc
22. 08. 2016 v 19:10Off-line PETR1971  (52/-/-)
No clovek se uci porad ze nems duverovat
23. 08. 2016 v 01:42Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Tak na toto si budes musiet jednoducho zvyknut je to virtualny zivot v ktorom sa len velmi malo splni . :-D tiez so tu po pismenkach spoznal vela ludi s ktorymi som sa mal aj stretnut ale chystal som sa len dva krat potom som tu uz ani neriesil lebo som vedel ze sa to uz ani neozve . Inak jedna rada pokial sa chces z niekym stretnut tak to sprav po par spravach lebo ak si vsetko poviete cez web a este k tomu aj fotky tak uz niesi nic nove co by mohol objavit :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload