Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bilancování prázdnin - jak jste strávili prázdniny 2016?

30. 08. 2016 v 22:28Off-line Anonym
Dobrý den všem, jak jste strávili prázdniny? Na jakých zajímavých místech jste byli? Jaké bylo vaše největší prázdninové dobrodružství? Jaké cíle si vy studenti dáváte do nového školního roku? Pracující, jste spokojeni s rozvržením dovolených během července a srpna u vašich zaměstnavatelů? Nebyli jste třeba z dovolených stahování, kvůli neočekávaným událostem u vašich zaměstnavatelů? Měli jste třeba celozávodní dovolenou? Stalo se někomu, například jako nám v práci, že kvůli odchodu příliš velkého množství zkušenějších kolegů nastal na směnách chaos a disharmonie? Děkuji za případné příspěvky a přeji fenomenální podzim ;-).
30. 08. 2016 v 22:43Off-line igy  (38/173/81)
Jsem si říkal, kdy se objeví téma o začátku školního roku. Tak hotl zatím o konci prázdnin :D
No, Prague Pride byl super, pár hezkých víkendů, teď jsem byl v Helsinkách na setkání kožeňáků a taky výborné. Ale dovolená žádná, možná až v lednu na kanáry.

Nechápu, proč by se měl někdo, kdo nemá děti, čili i gayové, omezovat na prázdniny? Jeďte v červnu nebo klidně až v září. Pořád je hezky, ale není přecpáno rodinami s dětmi, ceny jsou občas už levnější, protože je to kraj sezóny a, pokud nemáte celopodnikové prázdniny, budou vás šéfové milovat.
30. 08. 2016 v 22:46Off-line comrade  (39/195/102)
Jak každý rok, celozávodní dovolená. Jak každý rok, na chalupě. S tím stahováním z dovolené si myslím, že by moc neuspěli. :) A chaos tam funguje celoročně docela obstojně.
30. 08. 2016 v 22:48Off-line comrade  (39/195/102)
Igy: Ty nemáš rád děti, že se jim chceš vyhýbat? :D
30. 08. 2016 v 22:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Těžko tě někdo odvolá z dovolený, když nezvedneš telefon. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 08. 2016 v 22:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Děti křičí! Taky budu mít dovolenou až teď v září právě ze stejného důvodu jako Igy :-D
30. 08. 2016 v 22:58Off-line igy  (38/173/81)
Comrade: nemám rád davy (nepočítám průvody) ;)
Jo a stahování - jsme s přítelem programátoři, takže podmínka být na mobilu a vézt s sebou notebook, stahování pak není nutné.
30. 08. 2016 v 23:01Off-line Haru  (26/-/-)
Jako vždy jsem se celý rok těšila na léto, a to mi už tradičně proteklo mezi prsty :D Trochu mě mrzí, že nakonec sešlo z plánů na velké prázdninové cestování, ale i tak jsem si ho docela užila :) Nejdříve skvěle strávený týden na festivalu v Chotěboři s kamarádkou, poté dlouho očekávaná návštěva paní doktorky Fifkové, pár společných chvil s nejmilejším klukem, kterého znám (bohužel pro mě je gay :D) Do toho všeho zatím moje asi nejlepší, a i nejlépe placená brigáda. No a samozřejmě spousta každodenních drobností, které přichází i tak nějak samy :)
Negativa? Snad jen to, že ani hezké počasí není schopno zahnat náhlé návaly depresivní nálady, že jsem se letos ještě nevydala na Pride (snad za rok :)) no a černou tečkou byla menší nehoda na motorce, kterou jsem měla před několika dny.. Ale vzhledem k tomu, že jsem živá a zdravá, tak si nemám nárok na něco stěžovat :)
No a cíle do nového školního roku jsou celkem jasné - odmaturovat a dostat se na vysokou :D A pokud to bude vhodné, tak snad konečně udělat i coming-out!

Užijte si zítra poslední prázdninový den, a do nového ročníku přeju spoustu studijních úspěchů! :) No, a těm, co na nás vydělávají, snad jen to, ať se vám daří na všechno, na co jen sáhnete :)
30. 08. 2016 v 23:08Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, nějaká seminární práce ?? :)
30. 08. 2016 v 23:13Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Mínus Colombo dorazil. No já věřím, že se ti to nelíbí, protože bys zaměstnancům dovolenou nejraději nedal žádnou. :-D :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 08. 2016 v 23:16Off-line colombo  (103/192/90)
Lukino: tobě bych ani nemusel, protože tebe bych ani nezaměstnal... :-) :-)
30. 08. 2016 v 23:19Off-line ozvien  (73/-/-)
Krásná otázka pro penzistu. Dovolenou mám do smrti a trvá už 13 let. Nejkrásnější je na tom, že jsem pánem svého času.
30. 08. 2016 v 23:20Off-line colombo  (103/192/90)
Někdy i více než dva...
30. 08. 2016 v 23:20Off-line colombo  (103/192/90)
Ozvien: to tě živíme už dlouho :-)
30. 08. 2016 v 23:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Ozvien: no nic netrvá věčně, ani prázdniny ani náš pobyt zde, pokud hledáš dědice kterýmu bys odkázal kočku a proležený kanape nebo případně secesní vilu tak se hlásím do pořadníku 8)
31. 08. 2016 v 00:45Off-line ozvien  (73/-/-)
Busíku, jedu hlavně v samoživitelkách.Princ, kterému bych složil vše k nohám se zatím nedostavil. Aby bylo jasné, měl by to být dvoumetrový hubený atlet, hlavně užší v pase, na velikosti m nezáleží. Mezi chimérou a realitou je hluboká propast přímo nepřeklenutelná. Busíku jakou máš chiméru?
31. 08. 2016 v 00:47Off-line ozvien  (73/-/-)
Colombo, nejsem parazit a mám ještě pronájmy.
31. 08. 2016 v 02:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Ozvien: mě nebaví sex už teďka, v pětasedumdesáti jako vrásčitý kmet páchnoucí starobou a močí toužit po atletovi opravdu nehodlám ... a moje cíle jsou přízemní páč jsem skromný pán, takže chimérami nemohu sloužit 8)
31. 08. 2016 v 03:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Busíku, nahlédneš-li do svého nitra, najdeš tam chiméru. Nebo to už jenom se omezuješ na vyměšování a pod? Pod chiméru spadají také otázky které bys rád vyřešil.Jak se to říká, hloubka otázek určuje kvalitu odpovědí.
31. 08. 2016 v 03:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Rád bysem rozlouskl otázku života, vesmíru a vůbec 8) odpověď je 42, ale ta otázka mi nedá spát :/
31. 08. 2016 v 21:27Off-line Anonym
Děkuji za reakce, všem. Hlavně Haru se hezky rozepsala, takhle jsem si to nějak představoval, dle toho, jaké otázky jsem dával do diskuze. Hezky se držela osnovy. Ano, snažím se psát trochu sofistikovaně, možná je to v běžné komunikaci nevšední, ale já jsem takový. Nejsem hloupý, minimálně nejsem špatný češtinář, tak proč to neukázat a jazyk ničit, prznit... Takže to opravdu není žádná seminární práce, Colombo. Jsem normální zaměstnanec, relativně ještě nováček. Celé léto toho bylo v práci opravdu mnoho, tak jsem si vlastně až včera vlastně uvědomil, že léto již končí a myslím, že téma v poradně nebylo, tak jsem se rozhodl to zde napsat. Jinak si myslím, že vzdělání a práce, ať přímo nebo nepřímo ovlivňuje i to na co je tato stránka, tedy seznámení s jinými muži, kvůli budoucímu vztahu, tedy primárně by takhle měla být zaměřena...Hezký den.
03. 09. 2016 v 08:59Off-line esthetique  (41/-/-)
No "prazdniny" jsem zacal teprve 9.8. tim, ze jsem na 3 mesice dal vypoved a v listopadu se zase necham zamestnat zpatky. v mezidobi me bude zivit tadle zkurvena zeme. z Irska jsem s kamaradem takyradem dovezl jedno Volvicko 850 kombi, kterym ted jezdim po cesku a sexuju v nem a jednu starou Oktavu na prodej na ND. Volvem jsem pokracoval do Italie s jinym kamaradem takyradem. dela v supermarketu a DOVOlenou si nemuze DOVOlit, tak jsem ho vytahl k mori....Vzali jsme to vysokohorskym prusmykem v Alpach (asi nejvyse, co to Volvo ve svym zivote bylo) pres kamarady v Torine na Ligurskou rivieru. 3 dny u more (vic na jednom miste by byla asi nuda), vylet do San Rema (ostry obraz a dobry zvuk vam preje Milos Skalka - starsi budou vedet, mladsi jsou stejne blbi, tak je to jedno) a Monaca. Pak nocnim busem do Rima, kamarad pametihodnosti, ja s kamaradkou italoamericankou, ktera tam zije a uci anglinu. Zpatky pres Vicenzu, kde jsem mel na vrakovisti zamluvene dily na Themu a nakupy hadriku v Brenner Shopping Outlet (odpovida na vase stupidni dotazy kde nakupovat hadry na sebe).
No a ted jeste 2 mesice krujzovani po cesku a sexovani v aute. Zatim prazdniny podle mych predstav.
03. 09. 2016 v 09:57Off-line misanek007  (24/-/-)
V KNIHACH
03. 09. 2016 v 15:56Off-line Monogatari  (43/195/80)
Uvězněn v kyberprostoru digitálně generovanou silou v texturových polích.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload